Προς το περιεχόμενο

Τέλος στις φήμες το iPhone 5 είναι εδώ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω τώρα το βίντεο της παρουσίασης στο cnn, συγκεκριμένα το maps σε 3d view. Ούτε σε pc τέτοιο smoothness καθώς γυρίζεις με τα δάχτυλα την "εικονική" κάμερα. Το ίδιο και στην πλοήγηση, τρομερά smooth.

 

Αν το δεις αλλες 5 φορες θα πεισεις και τον εαυτο σου οτι ειναι επαναστατικη η συσκευση σε σχεση με το 4s και αξιζει να σκασεις 700 ευρω και βαλε...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nομιζω οτι απο τη στιγμη που εφυγε ο Steve Jobs εχασαν σε καινοτομιες... Οπως λεει και καποιος παραπανω ειναι ενα μεγαλυτερο 4S. Περιμενα πολλα περισσοτερα. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι εχουν λεφτα εννοεις.....γτ εγω δεν τον κοβω τον απλο ελληνα να σκαει 800

 

Για καφε φανταζομαι πηγαινεις...

Μηπως πας που και που στο γηπεδο? Η σε συναυλιες?

 

Τιγκα ο κοσμος απο Iphone. Oλοι κρατανε απο ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα βγει στα 400 οκ αλλα στην τιμη των 600-700ε ουτε καν...απλα faild τοσα λεφτα ενω ξερεις οτι υπαρχουν κινητα γρηγοροτερα πιο μεγαλη οθονη γτ παλη με την 4αρα στο broswing δεν λεει και πολλα.Απλα για να παρεις το μηλαρακι ειναι πεταμενα λεφτα...διοτι αμα πιασεις ενα siii η οποιαδηποτε αλλο android ισαξιο του siii ξεχνας τα μηλαρακια δυστυχως...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το δεις αλλες 5 φορες θα πεισεις και τον εαυτο σου οτι ειναι επαναστατικη η συσκευση σε σχεση με το 4s και αξιζει να σκασεις 700 ευρω και βαλε...

Έχω πειστεί ήδη, αλλά θα μου επιτρέψεις να αποφασίσω εγώ πώς και γιατί θα ξοδέψω τα 700 ευρώ... που δεν έχω!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι εχουν λεφτα εννοεις.....γτ εγω δεν τον κοβω τον απλο ελληνα να σκαει 800

 

απανταχου iphonaκιδες ετοιμαστε φορητοτητα απο τον provider σας και ενωστε 4 αριθμους αυξηστε παγιο και δεσμευτειτε για 18+ μηνες για ενα μηλο....

 

αυτη ειναι η λογικη του ελληνα..και οπωσ εξαφανιστηκαν τα 3gs και γεμισε ο κοσμος με 4 και 4ς ετσι και θα γινει με το 5.γιατι αν ειμασταν εξυπνος λαος δεν θα ειμασταν στην κατασταση που ειμαστε σαν χωρα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απανταχου iphonaκιδες ετοιμαστε φορητοτητα απο τον provider σας και ενωστε 4 αριθμους αυξηστε παγιο και δεσμευτειτε για 18+ μηνες για ενα μηλο....

 

αυτη ειναι η λογικη του ελληνα..και οπωσ εξαφανιστηκαν τα 3gs και γεμισε ο κοσμος με 4 και 4ς ετσι και θα γινει με το 5.γιατι αν ειμασταν εξυπνος λαος δεν θα ειμασταν στην κατασταση που ειμαστε σαν χωρα.

 

Συμφωνώ αν και χρήστης iPhone κάποιοι εχουν συμπεριφορά πρόβατου

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...