Προς το περιεχόμενο

Τέλος στις φήμες το iPhone 5 είναι εδώ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην ουσία έχουμε 4" 16:9 οθόνη, και καλύτερο CPU απο το 4S. Όλα τα άλλα μικροβελτιώσεις. Αυτή τη στιγμή πιστεύω αξίζει περισσότερο η αγορά ενός 4S, με αυτά τα τεχνικά χαρακτηριστικά το 5 είναι απλά overpriced.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 769
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θέμα είναι να ανταγωνιστεί το 4s ή το φρέσκο Lumia 920 με το εξίσου φρέσκο os; Έναντι αυτού σε τι κερδίζει εκτός από το βάρος και το πάχος;

Είμαστε οφτοπικ, αλλα να δεχτώ ότι γενικά είναι στα ίδια επίπεδα. Ας πω ότι κερδίζει μόνο σε πλούτο εφαρμογών και σε εμφάνιση. Και μόνο αυτά, προσωπικά μου αρκούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η μετοχή πράγματι πέφτει. Κακός οιωνός

όχι ρε! σώπασε !!!! μην κακομελετάς

φτου φτου σκόρδα

 

 

τι μας νοιάζουν οι μετοχές της, εμείς να δούμε πως θα βγάλουμε κάνα φραγκο που πάμε και τα δίνουμε σε μήλα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μην ξύνεις πληγές god damn it!

 

Και να σκεφτείς πως όταν το είδα έκανε κλικ ακόμη και σε μένα το κίτρινο lumia. Τα όσα ακολούθησαν όμως και κυρίως το γεγονός πως το ανακοίνωσαν ενώ δεν είναι έτοιμο μόνο και μόνο για να προλάβουν την apple, με ξενέρωσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω τοσα για ραδιοφωνο που νομιζω οτι ολοι οι ασχετοι της ελλαδας μαζευτηκαν εδω να δειξουν

το ποσο ασχετοι ειναι.Προκειται για συσκευη μιας εταιριας που πουλαει μουσικη και ολοι θελουν να

βαλει ραδιο για να μην πουλανε πια...Μη γυρισετε πλευρο μια χαρα κοιμαστε..Νομιζετε οτι εκει στην απλ

σκεφτονται εσας και οχι την τσεπη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Οσοι λέτε ότι κάποιος καλύτερα να αγοράσει 4s,

 

δεν ξέρω, και αν έχουν την ίδια τιμή περίπου; καλύτερα 70-100ε παραπάνω να πάρεις το τελευταίο κομμάτι

 

όποιος μπορεί να πάρει το 4s έχει λεφτά και για το 5, δεν θα έχει τεράστια διαφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παθει πλακα.. Samsung ΤΡΕΜΕ.. σου εφτασε το galaxy 1 με τις 4 ιντσες.. Υπολειπεται ομως ακομα, αναφορικα με το χονδροειδες πλαισιο περιμετρικα της οθονης.. παντα σε σχεση με το galaxy 1..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"World's thinnest smartphone." Hey Apple, Huawei called. The Ascend P1S wants its title back.

 

Και να σκεφτείς πως όταν το είδα έκανε κλικ ακόμη και σε μένα το κίτρινο lumia. Τα όσα ακολούθησαν όμως και κυρίως το γεγονός πως το ανακοίνωσαν ενώ δεν είναι έτοιμο μόνο και μόνο για να προλάβουν την apple, με ξενέρωσε!

 

 

δλδ θα πάρεις κάτι άλλο ακόμα και αν είναι χειρότερο λόγω της ανακοίνωσης;

 

Μπράβο στο μαρκετινγκ της apple.

Ακόμα και εγώ που έχω μακ εδώ και 20 χρόνια δεν κολλάω έτσι.

 

Καλό είναι, εξαιρετικό, απλά όταν βγήκε το 4 με την retina ακόμα και αν είχε προβλήματα είχα εντυπωσιαστεί, όταν βγήκε το air είχα εντυπωσιαστεί, όταν έβγαλα το mac pro g4 από το κουτί έμεινα μ~λακας, αλλά με αυτό όχι. Νιώθω ότι δεν αξίζει το premium που πλήρωσα σε 20+ διαφορετικές συσκευές τόσα χρόνια. Γνώμη μου βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κοιταξτε την τιμη του, και μετα προσπαθηστε να του αντισταθειτε! 199$ Βασικο μοντελο των 16gb Για να ακουω ωωωωωωω http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κοιταξτε την τιμη του, και μετα προσπαθηστε να του αντισταθειτε! 199$ Βασικο μοντελο των 16gb Για να ακουω ωωωωωωω http://store.apple.c...e/family/iphone

 

Ρε καρντάση με διετές συμβόλαιο 50 δολαρίων το μήνα είναι τόσο. Ίδια τιμή με το 4s θα έχει εδώ, αν όχι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κοιταξτε την τιμη του, και μετα προσπαθηστε να του αντισταθειτε! 199$ Βασικο μοντελο των 16gb Για να ακουω ωωωωωωω http://store.apple.c...e/family/iphone

 

ορμάτε ορέ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φαντάζομαι πως αν τώρα σου πω πως αγοράζω τη μουσική μου από το itunes τα τελευταία χρόνια, τα έχω όλα στο icloud και είναι διαθέσιμα σε όλους τους υπολογιστές που δουλεύω, καθώς και στο καθιστικό μέσω του apple tv που είναι συνδεδεμένο στον ενισχυτή, θα με κοιτάς σαν εξωγήινο? :P

 

Προφανώς ανήκουμε σε διαφορετικό target group (και ηλικιακά υποθέτω) γιατί δεν θυμάμαι ποτέ τον εαυτό μου να χρησιμοποιεί ραδιόφωνο ακόμη και τις εποχές που είχα συσκευή που το υποστήριζε! Όταν κινούμαι ακούω συνεχώς μουσική που επιλέγω εγώ και θέλω να την ακούω χωρίς διακοπές στο δρόμο, στο μετρό κλπ κλπ! Φαντάσου ας πούμε αν επέλεγα να ακούσω μουσική από το ραδιόφωνο, να πέσει ξαφνικά η διαφήμιση του jumbo! Θα άλλαζα κινητό κάθε μέρα γιατί θα τα έσπαγα από τα νεύρα μου! :P

 

Στο θέμα μας τώρα! Δεν με ενδιαφέρει η samsung ούτε "σκάω από ζήλια" μιας και ποτέ δεν συμπαθησα τα υλικά κατασκευής και το σημαντικότερο ...το android που το σιχαίνομαι! Έχω το 4S που είναι super από πλευράς κατασκευής, υλικών, λειτουργικού, φωτογραφικής, ηχητικής απόδοσης στη μουσική κλπ κλπ και μετά από τόσα χρόνια χρήστης έχω αγοράσει άπειρες εφαρμογές και μουσική και είμαι ευχαριστημένος. Το 5 είναι μια "φυσιολογική" αναβάθμιση με καλύτερα χαρακτηριστικά και θα το πάρω όταν κρίνω ότι ήρθε η ώρα! Δεν θα τρέξω από τους πρώτους γιατί πολύ απλά είμαι ευχαριστημένος για την ώρα με το 4s (και ναι, προφανώς το θεωρώ κλάσεις ανώτερο ακόμη και από το S3). Νομίζω όμως πως για αρχή θα τσιμπήσω τα ακουστικά γιατί μοιάζουν μια καλή αναβάθμιση των in ear που τα θεωρώ super!

 

Η εξομολογηση ενος fanboy.

 

Καποια προιοντα της apple ειναι κορυφαια στην κατηγορια τους (ipad), καποια μετρια (iphone) καποια απαισια (apple tv) δεν χρειαζεται να τα παρουμε ολα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...