Προς το περιεχόμενο

Pokerstars


kalantas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ρε φίλε! Έχασες το φουλ σου από καρέ. Μα τι κλέφτες.

ναι δυστυχως. ενταξει εχω δει και αλλα περιεργα. οποιος παιζει ενα μεγαλο αριθμο χεριων καθε μερα σιγουρα θα δει πολλα κουφα.

και καποια στιγμη θα χασεις και με κεντρα χρωμα....απο φλος ρογιαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δε ξερω αν ολα ειναι στημένα. αλλα ο καθένας εχει τις προσωπικές του εμπειρίες στο ποκερ.

πριν 2 χρονια στα τραπεζια της bet24 που τωρα ενσωματωθηκε με τη unibet.

τριψηφιο το ποτ δε θυμαμι πιο πολλα. ή μαλλον δε θελω να θυμαμαι

στο χερι κραταω ΑΑ

φλοπ

Α-6-Χ δε θυμαμαι το 3ο φυλο δεν εχει σημασια

ανεβαζω κατι ψιλα που μιλουσα 1ος. ολα μεσα ενας αλλος μαγκας. τα βλεπω εγω.

το επομενο δε το θυμαμαι. το ριβερ ηταν 6

και εχουμε λοιπον

Α-6-Χ--Χ-6

 

 

καλα καταλαβατε. ειχε τα αλλα 2 6αρια στο χερι. παρε το καρε στη μαπα. δε ξαναπαιξα σοβαρο ποκερ απο τοτε γιατι απογοητευτηκα.

 

προλαβα μεσα στον πανικο μου να κρατησω ενα printscreen τοτε αλλα χαθηκε στις ''εικονες μου'' μετα απο ενα φορματ. οποτε εχουν λιγοτερο κυρος τα λεγομενα μου. τελος παντων. συνεχιστε να τσακωνεστε για την καθε ποκερσταρς να δω τι θα καταλαβετε. προσωπικα πιστευω οτι δεν ειναι στημενη αλλα η εμπειρια μου ειναι ισχνη απο το συγκεκριμενο σαιτ.

αυτα.-

Και που είναι το τόσο τρομερό;

Για να παίζει ρέστα ο άνθρωπος προφανώς κάτι δυνατό είχε στο χέρι..

Ε απο κει και πέρα να σου ανοίξει το καρέ είναι 1/(52-5)+ 1 /(52-6) δηλαδή περίπου 4.5%..

Τόσο απίθανο σου φαίνεται;Σχεδόν διπλάσια πιθανότητα απο το να πιάσεις το νούμερο στη ρουλέττα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα το τρομερο. ποτε το ανεφερα αυτο. το ειχα ξεχασει και απλα βλεποντας το θεμα ειπα να το αναφερω. το θεωρησα απολυτα φυσιολογικο να χασω με φουλ το ασσου απο καρε 6αρια.απλα βρηκα αφορμη να κοψω σιγα σιγα.

εμπειριες λεμε. εγω τουλαχιστον.

ουτε στημενο το θεωρησα. και δεν αφορα καν το ποκερσταρς. στη bet24 συνεβη.

ευχομαι απλα κατι τοσο σπανιο να μη τυχει σε εσας.

να ειστε καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχομαι απλα κατι τοσο σπανιο να μη τυχει σε εσας.

να ειστε καλα

Όσοι παίζουμε χρόνια μας έχουν τύχει πολύ χειρότερα.

Το πρόβλημα είναι οτι θεωρείς σπάνιο κάτι που έχει 4.5% να γίνει..

Αν παιζεις συστηματικά online και βλέπεις χιλιάδες φύλλα,τέτοια περιστατικά θα συμβαίνουν πολλές φορές το χρόνο.

Εγώ έχω πάει στο καζίνο 2-3 φορές στη ζωή μου και έπιασα 2 φορές το νούμερο στη ρουλέττα,που έχεις 2.7% να το πιάσεις..Σπάνιο είναι κάτι που βγαίνει 1-1000.

 

Απλά έγραψα σε τέτοιο ύφος γιατί πολλοί εδω μέσα υποστηρίζουν τη θεωρία των στημένων και των συνομοσιών.

Επεξ/σία από johnbond
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To διαβασες το ποστ μου? Εγω μιλησα για περιεργα πραγματα και το θεμα μου ειναι αν η εταιρια κλεβει η οχι για το rake.

Τσεκαρε pant13

 

 

Υπαρχουν τροποι να κλεψεις αλλα δεν εχουν σχεση με τους τροπους που σηζηταμε εδω,δεν θελω να σε αμφισβητησω αλλα αν παιζεις 6 χρονια ποκερ και δεν ξερεις πως η αν μπορει καποιος να κλεψει τοτε δεν μπορω να σε πιστεψω,πες μου αν θελεις σαμπλ,στακες και νικ στην ποκερσταρς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας πολύ καλός φίλος δουλεύει για ένα απο αυτά με βάση την Costa Rica ... μου έχει πει ότι υπάρχουν λογαριασμοί που μπορούν δουν τα πάντα και εάν κάποιος απο το καζίνο θέλει να `κλέψει` μπορεί πολύ εύκολα να συμμετέχει σε ένα παιχνίδι που βλέπει τα πάντα και μπορεί να αλλάξει τα πάντα ... αλλά `μου λέει` ότι δεν το κάνουν.

 

Προσωπικά νομίζω ότι ναι, αρκετά απο αυτά τα παιχνίδια ( μικρό ποσοστό όμως ) είναι στημμένα όχι απαραίτητα εις γνώση αυτών που τους ανήκει το online καζίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια επειδη εχω λιγο καιρο που ξεκινησα οnline βοηθηστε με λιγο. πειτε μου τι ειναι το stars600?? εγω αυτο εβαλα 2 φορες απο pay safe. τι πρεπει να εκμεταλλευομαι και τοου προσφερουν αυτοι οι κωδικοι. ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος αν καταλαβα καλα ειναι ο κωδικος που βαζεις οταν κανεις την πρωτη καταθεση.Απο κει και περα οσο παιζεις με πραγματικα λεφτα ειτε τουρνουα ειναι μετρητα,η ποκερσταρς θα κραταει γκανιοτα,δηλαδη ενα μικρο ποσοστο των χρηματων που εσυ παιζεις.Αυτο το συνολικο ποσο που η ποκερταρς κερδιζει απο σενα ονομαζεται RAKE.Καθε φορα που εσυ δινεις 1 $ rake κερδιζεις καποιους ποντους.Οταν θα μαζευεις καποιους ποντους θα παιρνεις σαν επαθλο καποια λεφτα.Αυτο ονομαζεται rakeback,με λιγα λογια σου επιστρεφουν καποια χρηματα που απο την γκανιοτα ωστε να συνεχιζεις να παιζεις.Εκτος απο αυτο υπαρχει και καποιο μπονουν μαλλον στην ποκερσταρς και για τους νεους παικτες δινει καποια μπονους.Αν κανεις καταθεση 50$ πχ και μαζεψεις καποιους ποντους τον πρωτο μηνα θα κερδισεις 100% το ποσο που εβαλες,δηλαδη 50$.Αυτο βεβαια προυποθετει να ειναι ενεργος παικτης και να παιζεις αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν χρειαζεσε να βαζεις.Απλα κατα καιρους υπαρχουν καποιες προσφορες,πχ δωρεαν τουρνουα που κερδιζεις πραγματικα χρηματα.Τοτε θα πρεπει οταν κανεις καταθεση να βαζεις καποιους κωδικους.Για αυτα τα θεματα θα ενημερωνεσε απο την σελιδα της ποκερσταρς η απο φορουμ που ασχολουντε με το ποκερ οπως το twoplustwo.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

καλησπέρα, επειδή ψάχνομαι με κάποιο καλό σιτε με ποκερ με πραγματικα λεφτα μεσω ιντερνετ, ποια η αποψη σας για το Pokerstars? τα λεφτα π..χ που θα μαζεψεις (αν μαζεψεις) πως τα παιρνεις μετα; και με ποιο τροπο; επειδη ειμαι νεος στο θεμα ιντερνετικο ποκερ, οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο poker stars όταν γράφεται δεν σου δίνουν κάποια λεφτά επειδή και καλά γράφτηκες;

 

Επίσης στο poker stars παίζεις μόνο με real money?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, επειδή ψάχνομαι με κάποιο καλό σιτε με ποκερ με πραγματικα λεφτα μεσω ιντερνετ, ποια η αποψη σας για το Pokerstars? τα λεφτα π..χ που θα μαζεψεις (αν μαζεψεις) πως τα παιρνεις μετα; και με ποιο τροπο; επειδη ειμαι νεος στο θεμα ιντερνετικο ποκερ, οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη

 

Mακρια απο jokerstars. Kοιτα κανα αλλο σοβαρο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Να σας πω  και εγω  1  ιστορια  ποσο  στημενα  ειναι και δεν  το  ξερει  κανεις  σας.Γυρω  στο  2010  αγορασα  5  λαπτοπ  και 5  διαφορετικες  συνδεσεις για να παιζω  στο pokerstars .Kαι εμπαινα  σε  ενα τραπεζι  με 5  παιχτες  .Και παλι ομως  μερικες  φορες εχανα .Επαιξα  περιπου  2 βδομαδες ετσι και δεν ειμουν και  κερδισμενος . Και  μια  μερα ειχα σε εναν λογαριασμο  5  $    τελευταια   και μπηκα σε ενα  τουρνουα  με  7.700  ατομα   και  ο  πρωτος  επαιρνε  5.700  $ .

Ε λοιπον με αφησαν  και  βγηκα πρωτος. Το  κολπο  τους  ητανε  να  μαζεψω  εγω τα  λεφτα και  μετα  αρχισαν  γιατι  παιζεται  τακτικα  εσεις  οι  5  παιχτες?

Στο  τουρνουα  ειχα παιξει  μονο  με  1  παιχτη   και  τοτε  θυμηθυκανε οτι  επαιζαν  αλλου  μαζι  οι  ιδιοι παιχτες με  αποτελεσμα  να  κανουν  φραγη  και  στους  5  λογαριασμους . Καταλαβαινετε  τωρα  πως  βγηκα  πρωτος  και σε  καθε  χερι  να  κερδιζω  μεχρι και  τον  τελευταιο  πεχτη. Εχουν  αιθουσες  δικες  τους   και οτι  φυλλα  θελουν  βγαζουν  και  οτι  ποσο  θελουν  περνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...