Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και γραφει samung και οχι samsung........ :mellow: :wacko:

 

το εχει παρατηρησει κανενας αλλος στην απεξω μερια του λαπτοπ εχουν ξεχασει να μου βαλοθν το σιγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κανόνισε να μην βλεπεις τα μαιλ σου τωρα

 

εγώ πρόλαβα και τσίμπησα ένα από τις 26/9, αύριο θα το έχω και έχω οπτική και ακουστική ειδοποίηση στα μέιλ.

άλλος δεν τα βλέπει..... :shifty: :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λίγο παρέλαβα. το λάπτοπ τα σπάει (για απλή χρήση, μη με φάτε οι gamers) !!!

θα γράψω εντυπώσεις μόλις το δουλέψω λίγο.

και στα δικά σας οι επόμενοι !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung 355V5C Series 3 15.6-inch Laptop (Silver) (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD, DVDSM DL, LAN, WLAN, Webcam, Integretaed Graphics, Windows 7 Home Premium 64-Bit) 355€ με δωρεάν μεταφορικά, 550+ στο skroutz

 

τρομερή τιμή για αυτά τα χαρακτηριστικά, πριν λίγο καιρό σε αυτές τις τιμές μόνο netbook παίζανε

 

Εγώ γιατί το βρίσκω στα 400 pounds περίπου δηλαδή 544 ευρώπουλα; Τελείωσε η προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ γιατί το βρίσκω στα 400 pounds περίπου δηλαδή 544 ευρώπουλα; Τελείωσε η προσφορά;

 

Στις προηγουμενες σελιδες εχει απαντηθει πολλες φορες η απορια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα βρε παιδια με την εγγυηση τι παιζει ?

 

Για νιοστή φορά. Καλύπτεσαι 2 χρόνια από την Samsung. Tον πρώτο χρόνο μπορείς να ζητήσεις αντικατάσταση/επιδιόρθωση μέσω της amazon. Τους στέλνεις email και επικοινωνούν αυτοί με την samsung εδώ και γλυτώνεις την φασαρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον καλοπαιδα μολις παρελαβα και σεταρω. οι πρωτες εντυππωσεις ειναι εξερετικες και για το μηχανημα που εχω μπροστα μου και πολυ περισσοτερο για τα χρηματα που κόστισε.

Εχει πολυ καλη εμφανηση, πολυ καλες γραμμες ικανοποιητικότατο ήχο για φορητο. Εκανα αμεσως 2ο partition για backup μιας και ο 500αρης δισκος το επιτρεπει.

Η συσκευασια ηταν ως εξης:

Κουτι του amazon και μεσα σε αυτο μαζι με χαρτια για προστασια ηταν η συσκευασια της SAMSUNG που μεσα σε αυτη υπηρχαν ολοι οι προβλεπόμενοι κανονες της εταιρεια. Δεν υπαρχει φοβος για να ταλαιπωριθει στη μεταφορα εκτος εαν τα παλικαρια τους ερθει να παιξουν μπαλα με το κιβώτιο.

Αυτα, οτι αλλο θέλετε ρωτηστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ια ελεγα απο θερμοκρασιες πως ειναι.

ζεσταίνεται λιγο απο την αριστερη μερια αλλα ως φυσιολογικό απο τον δισκο που ειναι απο κατω.

συγκριτικά με ενα HP mini που εχω, καμια σχέση. στο μικρο φτιαχνεις αυγο....

 

το μονο που θα ηθελα πιστευα οτι θα ειχε ειναι κατα την ολοκληρωση της εγκαταστασης του λειτουργικού, οτι θα μου έδινε την δυνατότητα να βαλω και την ελληνικη γλωσσα, αλλα τελικα δεν με αφηνε.

Δεν ξερω εαν τα premium αφήνουν να κατεβει αλλο πακετο γλωσσας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον καλοπαιδα μολις παρελαβα και σεταρω. οι πρωτες εντυππωσεις ειναι εξερετικες και για το μηχανημα που εχω μπροστα μου και πολυ περισσοτερο για τα χρηματα που κόστισε.

Εχει πολυ καλη εμφανηση' date=' πολυ καλες γραμμες ικανοποιητικότατο ήχο για φορητο. Εκανα αμεσως 2ο partition για backup μιας και ο 500αρης δισκος το επιτρεπει.

Η συσκευασια ηταν ως εξης:

Κουτι του amazon και μεσα σε αυτο μαζι με χαρτια για προστασια ηταν η συσκευασια της SAMSUNG που μεσα σε αυτη υπηρχαν ολοι οι προβλεπόμενοι κανονες της εταιρεια. Δεν υπαρχει φοβος για να ταλαιπωριθει στη μεταφορα εκτος εαν τα παλικαρια τους ερθει να παιξουν μπαλα με το κιβώτιο.

Αυτα, οτι αλλο θέλετε ρωτηστε.[/quote']

 

καλοριζικο

 

απο software τι λεει, το εχουνε φορτωσει με διαφορα προγραματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι φορτωμένο ιδιαιτερα. εχει κλασσικα Norton (εφαγε ξήλωμα) office 2010 trial (εφαγε ξήλωμα), εχει σε ενα φακελο GAMES καμια 10αρια παιχνιδακια και βεβαια 2-3 προγραμματατης samsung για backup, recovery κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως από τότε που μας έδωσε το notifier ο IVIetaCreatoR δεν το έχει ξαναδώσει το άμαζον! Μας τρολάρει κανονικά! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...