Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανεβαζω την αξιολογηση των windows για το pc

πρωτες εντυπωσεις αρκετα γρηγορα ποιοτητα κατασκευης μετρια αλλα οχι απογοητευτικη η αριστερα μερια ειναι λιγο πιο ζεστη σε σχεση με την δεξια

αναποδα τα περιμενα.. τελικα εχει καλα γραφικα και μετριο επεξεργαστη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ηρθε ενα μαιλ γιαυτο το λαπ τοπ στην τιμη που το θελω......Λεει παραγγηλε και οταν θα ειναι διαθεσιμο αλλα πως παραγγελνεις?

 

http://www.amazon.co.uk/Samsung-15-6-inch-Integretaed-Graphics-Windows/dp/B008CO5FTM?SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=camelcamelcam-21&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B008CO5FTM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθάβω το θέμα, καθώς για κάποιο διάστημα η αμαζόνα είχε σταματήσει να δέχεται παραγγελίες για το λαπιτόπι. Μπορεί να λέει out of stock, όμως δέχεται πλέον κανονικά παραγγελία, οπότε αν δεν υπάρχει κάτι καλύτερο αυτό το καιρό, η τιμή παραμένει συμπαθητική...

 

 

Μιας που με πρόλαβες... το βάζεις στο καλάθι σου και προχωράς κανονικά. Λογικά κάποια στιγμή αύριο, τσέκαρε το μειλ σου και θα δεις απάντηση από άμαζον για estimated dispatch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

285.98 λιρια βγαινει στο τελος τελος το θεμα ειναι πως αξιζει τα λευτα του?Σε σχεση μαυτο που ειχε βγαλει στο black fridays τι εχετε να πειτε?Εντομεταξυ τοτε ελεγε 279 και το αφηνε 279 τωρα λεει 279 κ μετα το παει 285.98....Καποιος που το εχει παρει ας πει αν αξιζει η οχι.....Αυτο τουλαχιστον εχει και 2 usb 3.0 το Ασερ δεν εχει..Να το παρωωωω????Εχω κολλησει.....

 

Πήρα άλλο ένα για φίλο αξίζει με τα χίλια το μηχάνημα.

Ελεος ποτε προλαβες????Ποσο σου εβγαλε συνολο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στα 353€ τώρα http://www.amazon.co...TM&linkCode=as2

δέχεται ακόμα παραγγελίες, λέει Temporarily out of stock, αλλά πιστεύω το πολύ σε μια βδομάδα θα έχουν γίνει dispatch, παραγγέλνει τώρα όποιος θέλει με αυτή τη τιμή και αν αργήσουν να το στείλουν ακυρώνει ανά πάσα στιγμή

 

QUR7g.png

Επεξ/σία από pOLoS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρήγγειλα και εγώ στην ίδια τιμή (285.98 λίρες). Σε ευρώ δεν ξέρω πόσο βγαίνει γιατί ενώ έχω ενεργοποιημένο το amazon currency converter μου το έβγαλε μόνο σε λίρες. Ελπίζω να αργήσει λίγο να έρθει γιατί την Τετάρτη θα έχει φορτωθεί η κάρτα με χρήματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχε πάρει κανείς να μας πει εντυπώσεις ?

Αυτο και αυτο σε συνδιασμο και τα δυο τα σπανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!Στην τσιτα ειμαι να τα χτυπησω!!!!

pOlos τι εκανες εσυ με το ασερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε και αυτό http://www.amazon.co...21&linkCode=as2 και είσαι καλυμμένος

 

το acer το έχω στείλει για αλλαγή

lol παρακαλω πολυ ατομα που εχουν παρει το σαμσουνγ ας πουν κατι θετικο αρνητικο κατι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε ο ξάδελφος μου.

Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής

Ωραία Οθόνη

Αξιοπρεπής επεξεργαστής

Κάρτα Γραφικών μέτρια

Πληκτρολόγιο καλούτσικο χωρίς ελληνικούς χαρακτήρες

Σχετικά αθόρυβο και κρύο

Πιο δυνατό από το acer που πείραμε στα black fridays

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω το μηχάνημα εδώ και 2 μήνες (ευχαριστώ Polos !!!), τα αξίζει τα 350 100%. Μπορείτε να διαβάσετε τα σχόλια στο amazon εδώ http://www.notebookcheck.net/Review-Samsung-NP355V5C-S05DE-Notebook.82482.0.html (αυτό του review φοραει κ την HD 7670M κ 750gb σκληρό). Τα μόνα (ισως) αρνητικα ειναι κατι κολληματακια που τρώει ο επεξεργαστης(φανταζομαι λυνεται αν βαλεις 100% min και max) και κατι περιεργοι θορυβοι που κανουν τα ηχεια(???) (σαν ενα εντονο dj scratching, 2-3 φορες το εχει κανει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό μηχάνημα, με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, καλά γραφικά αλλά μέτριο επεξεργαστή

το έχω 2 μήνες

είναι ότι καλύτερο μπορεί να πάρει κάποιος σήμερα με 350€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...