Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαναλαμβάνεσαι. Το ξανάγραψες αυτό για τον προορισμό και το ταξίδι στο thread που αφορά τους χάρτες.

Σου είναι εύκολο να ΜΗΝ συμβάλεις για να καταστραφεί ΚΑΙ αυτό το thread; :mad:

 

χαχαχα πλακα μου κανεις εδω υπαρχουν τα ιδια βιντεο ποσταρισμενα στο ιδιο thread.

 

Μην γινεσε fan αν λεω κατι ψεμματα πες.

 

Edit: Επισης εξηγησε μας που ακριβως χαλαω και αυτο το thread; Ενημερωνοντας για κατι που δεν ηξερες η εκθετοντας την γνωμη μου; Δεν νομιζω να χαρακτηρισα κανεναν!!! Μαθε να εισαι πιο αντικειμενικος ειδικα με την θεση που κατεχεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί δικαιολογείται την apple ; Δεν πάτε καλά. Μιλάμε για τους χειρότερους χάρτες δεν με ενδιαφέρουν οι συμφωνίες ούτε εμένα ούτε τον αδιάφορο χρήστη που το αγοράζει. Το είπα και πριν. Όταν παίρνω κινητό με 700€ θέλω να φυσάει σε όλους τους τομείς και όχι στους μίσους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

χαχαχα πλακα μου κανεις εδω υπαρχουν τα ιδια βιντεο ποσταρισμενα στο ιδιο thread.

 

Μην γινεσε fan αν λεω κατι ψεμματα πες.

 

Edit: Επισης εξηγησε μας που ακριβως χαλαω και αυτο το thread; Ενημερωνοντας για κατι που δεν ηξερες η εκθετοντας την γνωμη μου; Δεν νομιζω να χαρακτηρισα κανεναν!!! Μαθε να εισαι πιο αντικειμενικος ειδικα με την θεση που κατεχεις.

 

Με συγχωρείς, το "Τουλαχιστον λεει στον χρηστη να παρει και διαβατηριο μαζι;;;;" είναι γνώμη; Ή τρολάρισμα; Και είπαμε, τη "γνώμη σου" για τους χάρτες την έγραψες στο σχετικό thread. Θα γράψεις το ίδιο πράγμα σε όλα τα threads που αφορούν το iPhone 5; Έλεος δηλαδή. Αφού δεν γουστάρεις, γιατί πρέπει να μπαίνεις στο thread και να εκνευρίζεις όσους θέλουν να διαβάσουν κάτι για το συγκεκριμένο τηλέφωνο; Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείς, το "Τουλαχιστον λεει στον χρηστη να παρει και διαβατηριο μαζι;;;;" είναι γνώμη; Ή τρολάρισμα; Και είπαμε, τη "γνώμη σου" για τους χάρτες την έγραψες στο σχετικό thread. Θα γράψεις το ίδιο πράγμα σε όλα τα threads που αφορούν το iPhone 5; Έλεος δηλαδή. Αφού δεν γουστάρεις, γιατί πρέπει να μπαίνεις στο thread και να εκνευρίζεις όσους θέλουν να διαβάσουν κάτι για το συγκεκριμένο τηλέφωνο; Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.

 

Ειναι αστειο!!! που συμπληρωνει την γνωμη μου

"Το navigation παντως αυτη την στιγμη ειναι Epic Fail και στην ουσια downgrade για την apple. Στο μελλον ισως αλλαξει αλλα τωρα αυτο ισχυει παρεα με τα 670€ του iPhone."

 

Μαλλον απαγορευεται για σενα (δεν μιλαω για το σαιτ) και η πλακα πλεον...

 

Και μια συμβουλη αν θες αγνοησε την δικαιωμα σου ειναι

"Μαθε πρωτα να υπηρετεις την θεση σου και μετα το οπαδιλικι σου.

 

Απαντας και ενοχλησε λες και εχει μετοχες της apple. Αν εχεις πασο.....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μια "αγάπη" για την apple την έχεις και εσύ πάντως, από τα 17 topics που έχεις postάρει τα 12 είναι για Apple/iPhone :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα καλό κινητό έγινε καλύτερο, σε μια εποχή εξαιρετικών κινητών (samsung s3, Nokia lumia 920).

Ο ανταγωνισμός λειτουργεί και ο καθένας επιλέγει με βάση τις ανάγκες του, εάν και εφ΄όσον μπορεί να παραμερίσει τον όποιο εγωϊσμό του.

Το iphone πλέον μοιάζει περισσότερο με μια γυναίκα 45 ετών, κλασσικά όμορφο αλλα όχι αυτό που δικαιούται αποκλειστικά τα φώτα της δημοσιότητας.

Εγώ ανακάλυψα πως απο τότε που πήρα tablet δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με το κινητό, μερικά πράγματα είναι overkill.

Καλορίζικο σε όποιον το αγοράσει, μάλλον θα περιμένω το Lumia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά καλή παρουσίαση και σίγουρα αν είναι καλα τα οικονομικά θα το αγοράσω!οι χάρτες δεν με ενδιαφέρουν αφού από το 3GS έχω ήδη προγραμμα πλοήγησης!οπως κ να έχει συνεχιστε την καλή δουλειά!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Γνωρίζεις εάν η Apple είχε συμβόλαιο με την Google για τη χρήση του YouTube και του Google Maps; Γνωρίζεις πότε λήγει αυτό το συμβόλαιο;

 

2. Γνωρίζεις εάν οι χάρτες που χρησιμοποιεί το iOS 6 είναι της Apple ή άλλης εταιρείας. Γνωρίζεις πόσο κοστίζει η ανάπτυξή τους (αν είναι της Apple) ή το δικαίωμα χρήσης τους (αν είναι άλλης εταιρείας);

Οχι αυτό που γνωρίζω όμως είναι ότι ζητάει τα κέρατα της και ένα σωστό gps δεν θα εχει για τα επόμενα χρόνια.Και να μη μιλήσω για άλλους περιορισμούς που ακομα δεν εχει διορθώσει.

Θα τα μάθω πάλι απο reviews και όταν με το καλό το πιάσω στα χέρια μου.

 

Το να είσαι apple φαν θεμιτό.Το να είμαι αντικειμενικός θεμιτό again.

 

Εύλογα μια απορία.

Εσυ τα παραπάνω τα γνωρίζεις;Δώσε μας link λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαφορές του iphone 5 με τα προηγουμενα μοντέλα είναι ελάχιστες και δεν αξιζει να διαθέσεις ένα τοσο μεγαλο ποσο για να το αποκτησεις, εκτοσ αν το παρεισ απο επιδοτηση η στο κανουν δωρο. Η καλυτερη είδηση του iphone 5 είναι οτι θα μπορουμε να αγορασουμε το 4 & 4s πολυ φθηνοτερα απο πριν. Να σαι καλα apple...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλάτε ρε με τον άνθρωπο, πήγε Λονδίνο στήθηκε στην ουρά, πόσταρε κάθε λίγο και λιγάκι photos + βιντεάκια και σας "χάλασε" η παρουσίαση;

 

Σκεφτήκατε ποτέ την κούραση την οποία είχε, το άγχος να βγάλει την παρουσίαση όσο το δυνατόν πιο σύντομα και τόσα άλλα που ενδεχομένως να πέρασε;

 

Άντε με τα καραγιοζιλίκια σας

 

 

Όσο για το 5 not impressed για πολλούς λόγους και πάμε για SIII έπειτα από 4 χρόνια iphoneάκιας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το 5 not impressed για πολλούς λόγους και πάμε για SIII έπειτα από 4 χρόνια iphoneάκιας

Θα σου προτεινα να περιμενεις κανα 3μηνο πριν παρεις κινητο γιατι λογικα θα πεσει η τιμη του SIII ή αν δεν σε νοιαζει το κοστος θα βγουν καλυτερα. Εγω παροτι δεν σκοπευω να αλλαξω κινητο (εχω το SII) εχω περιεργια να δω τι λενε και τα Windows Phone 8 αν και καπου διαβασα οτι και αυτα ειναι Pseudo-multitasking :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...