Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μ'αρέσει που ορισμένοι ΚΑΘΕ φορά βρίσκουν να πουν κάτο για τον άνθρωπο που παρουσιάζει τα videos.

 

Κάποιοι άλλοι δε, πιο ..φανατικοί....παίρνουν "σβάρνα" όλα τα videos του και γράφουν συνέχεια το ίδιο.

 

Εντάξει έλεος. Πολύ ελιτιστές και χάνεται η ουσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μου απαντήσει κάποιος (no apple fan), προς τι ο τόσο ντόρος? αφού το κινητό είναι κατώτερο τον προσδοκιών.

Καθώς επίσης το design παραμένει το ίδιο.

Για μένα πιο πολύ για iphone4s2 μου κάνει παρά 5.

Δλδ το sg3 έχει και καλύτερα specs αλλά και πιο πρωτοποριακές τεχνολογίες,γιατι κάποιος να μην πάει για το συγκεκριμένο και να προτιμήσει το 5!!

Απλά στην Ελλάδα όλοι θέλουν να το παίζουν μούρη έχω ιphone 5 και κλαιν μαιν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω την βιασύνη του να προλάβεις να βγάλεις την είδηση νωρίτερα σε σχέση με τον πιθανό ανταγωνισμό... (άλλα forum τεχνολογίας)

 

Αλλά όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω... καλύτερα κείμενα στην παρουσίαση...

 

Σέβομαι τον κόπο των παιδιών και την προσπάθεια που κάνουν...

Ίσως είναι το καλύτερο forum αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα πάνω σε θέματα τεχνολογίας και επειδή ακριβώς ο πήχης έχει ανέβει... περιμένω περισσότερα... από τον καλύτερο.

 

Το σχολιό μου δεν απευθύνεται στο συγκεκριμένο post μόνο...

 

Και για πω και εγώ την "μπούρδα" μου.. :)

Δεν μου προκαλεί καμία αίσθηση το νέο iPhone...

Το τελευταίο διάστημα το ενδιαφέρον μου επικεντρώνεται γύρω από τις Windows Phone συσκευές... που πιστεύω δικαίως έχουν τραβήξει όλα τα βλέμματα πάνω τους!

 

Δεν σου προκαλει αισθηση και επικεντρωνεσαι στα Windows Phone, αλλα εδω γραφεις.

Εγω δεν πηγα στο Galaxy να πω οτι δεν με ενδιαφερει, αλλα επικεντρωνομαι στο iPhone.

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοονο που άλλαξε είναι μια επιπλέον σειρά εικονιδιων αλλα λεπτότερο δεν είναι..,

 

Πες μας ότι λένε ψέματα κιόλας για τα 7.5 χιλιοστά, εσύ τουλάχιστον θα έπρεπε να έχεις accurate scale measure :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στο παλικάρι που έκανε τον κόπο για το βίντεο και ευχαριστούμε.

 

Όσο αφορά το κινητό όσοι είναι Apple Fan θα το λατρέψουν όπως πάντα! Είχα από το πρώτο iphone έως το 4 και πέρασα σε Android πριν λίγους μήνες με το S2. Δεν κοιτάω πίσω για διάφορους λόγους που λίγο πολύ τους γνωρίζεται όλοι.

 

Να το χαρούν όσοι το πάρουν (αρκεί να ξέρουν τι έχουν και όχι σαν μερικές - μερικούς που δίνουν 669 ευρώ για να λένε ότι έχω iPhone η S3 και πάει λέγοντας).

 

Ας μην ξεχνάμε πέρα από τις προτιμήσεις μας όλος ο ανταγωνισμός είναι καλός για εμάς. Έτσι θα περνούμε καλύτερα προσόντα.

 

Καλή συνέχεια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάντια... είναι λεπτότερο (δήθεν αλλα μακρύτερο χωρίς η οθόνη να απαιτεί τέτοιο ύψος....) άρα δεν αλλάξανε αρχιτεκτονική περισσότερο βάλατε αυτά που περισσεύουν κοντά στο ακουστικό...

 

η οθόνη είναι μεγαλύτερη (και όλοι μας πρήζανε ότι το iphone έχει την τέλεια αναλογια οθόνης επειδή δήθεν είναι τέλειο που φτάνεις παντού με τον αντίχειρα σου... τώρα όμως που δεν φτάνεις με τον αντίχειρα σου παντου συνεχίζει να είναι θαυμάσια οθόνη μιας και είναι καλύτερη από τις άλλες :P)

 

καινούργιο κοσκινάκι μου και που να σε κρεμάσω... άλλο ένα apple fooled άτομο που έσκασε το χιλιάρι euro για να πάρει τον μανόλιο που έβαλε τα ρούχα του αλλιώς... και το βγάζει και στην φορα :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο πολύ καλή και περιεκτική η παρουσίαση!! Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί οι τσίτες από κάποιους,πραγματικά τι παραπάνω θα θέλαμε να γινει απο κάποιο σαλόνι με καναπεδες και με καλεσμένους για να γίνει διάλογος και αντιπαράθεση?

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drop test απ το android authority.. GSIII vs. iPhone5

(θα επιβιωσει αραγε το πλαστικο κ το gorrila glass ή το αλουμινιο-γυαλι με την λεπτοτερη touch?)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6M5q5TRuAsY

Εγω σχολιασα στο android authority οτι θεωρω ανευθυνο να παιρνεις 6 κατοσταρικα συσκευη και να μην παιρνεις μια καλη θηκη(ballistic,otterbox κτλ) με ενα 30αρι για να το προστατεψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μου απαντήσει κάποιος (no apple fan), προς τι ο τόσο ντόρος? αφού το κινητό είναι κατώτερο τον προσδοκιών.

Καθώς επίσης το design παραμένει το ίδιο.

Για μένα πιο πολύ για iphone4s2 μου κάνει παρά 5.

Δλδ το sg3 έχει και καλύτερα specs αλλά και πιο πρωτοποριακές τεχνολογίες,γιατι κάποιος να μην πάει για το συγκεκριμένο και να προτιμήσει το 5!!

Απλά στην Ελλάδα όλοι θέλουν να το παίζουν μούρη έχω ιphone 5 και κλαιν μαιν!

Με μια λεξη IOS φιλε μου. Βασικα το πρωτο μου μηλοφωνο ηταν το 4 το ειχα 2 χρονια και δεν το βαρεθηκα ποτε αλλα μπηκα στην πριζα τωρα και θα δοκιμασω wp8 οποτε παω για 920 νοκια. Παρεπιπτοντως πολυ ωραια η παρουσιαση του παιδιου ευχαριστω πολυ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου προκαλει αισθηση και επικεντρωνεσαι στα Windows Phone, αλλα εδω γραφεις.

Εγω δεν πηγα στο Galaxy να πω οτι δεν με ενδιαφερει, αλλα επικεντρωνομαι στο iPhone.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Δεν αντιλέγω... εδώ έγραψα... αλλά ο λόγος που το έκανα δεν ήταν για να κράξω το iPhone, απλά συμπλήρωσα και αυτό για να μην είμαι εντελώς Offtopic... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...