Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγνώμη αλλά δε μπορώ να αφήσω σχολιάσω το γεγονός οτι με ενόχλησε αφάνταστα η φωνή του κυρίου που ακούγεται. μια ανάγνωση τον διαφορών από πρίν και τον χαρακτηριστικών θα βοηθούσε να μην κομπιάζει συνεχώς. ας έκανε μια δυο δοκιμαστικές παρουσιάσεις ώστε να ρέει ο λόγος. κατα τα άλλα ευχαριστώ για την παρουσίαση αναλυτικότατη και παρα πολυ καλή ποιότητα εικόνας.

αυτος ειναι απο το Techblog χαχαχαχα δεν υπαρχει περιπτωση να εκανε καποιος αλλος τετοιυ ειδος σχολιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δν μπορω να μην το πω........τι τηλεκοντρολ hitech ειναι αυτο?

αυτό ήταν αστείο. την πρώτη μέρα...

 

όλα καλά, αν είχε και google maps όμως θα ήταν καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Tamis δεν είναι αναλυτική παρουσίαση. Και αν μη Τι άλλο έτρεξε να το αγοράσει για την πάρτι του και σου το παρουσιάζει. Εσύ Που δεν το έχεις πιάσει ποτέ και θες να δεις την παρουσίαση έστω αυτήν την γρήγορη πες ποια άλλη ελληνική κοινότητα το έκανε?

 

φίλε μου ο τόνος της φωνής μου κάθε άλλο παρά ειρωνικός ήταν σε αντίθεση με εσένα που θίχτηκες από όσο καταλαβαίνω απο την απάντηση σου. όπως είπα παραπάνω αναλυτικότατη ήταν για το σκοπό που την παρουσίασε ο κύριος και τον ευχαρίστησα για αυτή του την παρουσίαση. Επείσης δεν Ισχυρίστηκα ότι το έκανε κάποια άλλη κοινότητα, μη λες λόγια που δεν είπα. Ισα ίσα επείδη περνάω πολλες ώρες στην συγκεκριμένη θα ήθελα να βοηθήσω να γίνει καλύτερη με κάποιες μικρές παρατηρήσεις μου. αν αυτό το θεωρείς λάθος δικαίωμα σου. εγω θα συμφωνήσω με το φίλο ποιο πάνω που είπε ότι:

 

Ίσως είναι το καλύτερο forum αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα πάνω σε θέματα τεχνολογίας και επειδή ακριβώς ο πήχης έχει ανέβει... περιμένω περισσότερα... από τον καλύτερο.

 

Πίστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ και ότι δεν είχα σκοπό να θίξω το παλικάρι που έκανε όλο τον κόπο για να το παρουσιάση. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω , αλλά πιστεύω ότι τα smartphones έχουν φτάσει στα όριά τους . Τώρα , αν το συγκεκριμένο μοντέλλο έρθει στα 700 ευρώ , όπως ακούγεται δεν νομίζω ότι συμφέρει σε καμία περίπτωση .

Αλλά περί ορέξεως .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη αλλά δε μπορώ να αφήσω σχολιάσω το γεγονός οτι με ενόχλησε αφάνταστα η φωνή του κυρίου που ακούγεται. μια ανάγνωση τον διαφορών από πρίν και τον χαρακτηριστικών θα βοηθούσε να μην κομπιάζει συνεχώς. ας έκανε μια δυο δοκιμαστικές παρουσιάσεις ώστε να ρέει ο λόγος. κατα τα άλλα ευχαριστώ για την παρουσίαση αναλυτικότατη και παρα πολυ καλή ποιότητα εικόνας.

ε ναι, μονο 2 μερες αυπνος ηταν τι να κανει

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πολύ ωραίο. αν και αντί για iphone 5 θα έπρεπε να λέγεται Iphone 4SS

 

θα έπεφταν μηνύσεις από την Schutzstaffel...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το καταλαβα..... :unsure:

 

H3'5 74LK1N' 48OU7 1337 5P33k.

 

1337 και καλά μοιάζει με το "leet" από το "elite". Elite hacker, elite gadget κτλ.

 

PS. Με πρόλαβε ο ΤhReSh, ξέχασα ότι είναι θέμα για το iphone εδώ. Δηλαδή chat room. asl?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drop test απ το android authority.. GSIII vs. iPhone5

(θα επιβιωσει αραγε το πλαστικο κ το gorrila glass ή το αλουμινιο-γυαλι με την λεπτοτερη touch?)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6M5q5TRuAsY

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...