Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, azografos είπε

Για πες ... ΠΟΥ το επιλέγω αυτό ?Βλέπω τα Warehouses είναι ... διάφορα ... όλα από China ... αυτό παίζει ρόλο ?

Ααααα βλέπω ότι το επιλέγω στο shipping ... πριν το pay ... αλλά μου προσθέτει περίπου 20 Euro συνολικά ... διάφορα μικροποσά ανά warehouse ...

Έτσι είναι ?

Είναι μέθοδος αποστολής. Εκεί στο shipping όπως λες.

 

Κοίτα αν έχει 20€ και σε συμφέρει προχωράς. Αν όχι πας παρακάτω. Πάντως με το συγκεκριμένο δεν περνάει τελωνείο 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρόσεξα τις τελευταίες φορές που πήγα Μασούτη ότι κατέβασε τις τιμές στις κάψουλες dolce gusto που τις είχε ακριβότερα από όλους. Μάλλον είναι μόνιμη η έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Είναι μέθοδος αποστολής. Εκεί στο shipping όπως λες.

Κοίτα αν έχει 20€ και σε συμφέρει προχωράς. Αν όχι πας παρακάτω. Πάντως με το συγκεκριμένο δεν περνάει τελωνείο 100%

OK. Έβαλα την παραγγελία μου και ελπίζω για το καλύτερο ... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ στο θεμα τελωνειο....Μου ηρθε πακετο απο Κινα μεσω Ολλανδιας και το επιασαν.....Και το θεμα ειναι οτι τους πηρε 20 μερες να μου στειλουν Επιστολη στο σπιτι οτι το κρατησαν στο τελωνειο....Απλα προσοχη πλεον, σφιγγουν τα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ στο θεμα τελωνειο....Μου ηρθε πακετο απο Κινα μεσω Ολλανδιας και το επιασαν.....Και το θεμα ειναι οτι τους πηρε 20 μερες να μου στειλουν Επιστολη στο σπιτι οτι το κρατησαν στο τελωνειο....Απλα προσοχη πλεον, σφιγγουν τα πραγματα...

Με τι τρόπο αποστολής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zio10 είπε

Με τι τρόπο αποστολής;

Δεν ξερω να σου πω την αληθεια αλλα πηρε "tracking number" απο Ολλανδια μετα για να "κοροιδεψει" το τελωνειο, κατι που δεν εγινε.

Οπως και να εχει εμενα 2 δειγματα μου εστειλαν οποτε δεν ξερω το πως τα εστειλαν, αυτο που ξερω ομως ειναι πως ειχαμε που ειχαμε ενα απο τα 4 χειροτερα τελωνεια στον κοσμο, τωρα θα γινει ακομα χειροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Salvation81 είπε

Δεν ξερω να σου πω την αληθεια αλλα πηρε "tracking number" απο Ολλανδια μετα για να "κοροιδεψει" το τελωνειο, κατι που δεν εγινε.

Οπως και να εχει εμενα 2 δειγματα μου εστειλαν οποτε δεν ξερω το πως τα εστειλαν, αυτο που ξερω ομως ειναι πως ειχαμε που ειχαμε ενα απο τα 4 χειροτερα τελωνεια στον κοσμο, τωρα θα γινει ακομα χειροτερο.

Καλύτερο ήθελες να πεις και μπερδεύτηκες μάλλον, θα κάνουν πιο σωστά τη δουλειά τους και δεν θα έχει διαφυγόντα έσοδα το κράτος :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να συμφωνήσουμε για τα περισσότερα (με αρκετή καλή θέληση), αλλά αν σου βάζουν φουσκωμένους δασμούς και δεν είναι αλήθεια, ζητάς αναδασμολόγηση και δίνεις τα παραστατικά. Έτσι λύνεται το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Μπορουμε να συμφωνήσουμε για τα περισσότερα (με αρκετή καλή θέληση), αλλά αν σου βάζουν φουσκωμένους δασμούς και δεν είναι αλήθεια, ζητάς αναδασμολόγηση και δίνεις τα παραστατικά. Έτσι λύνεται το πρόβλημα.

Ναι γινεται αυτο που λες αλλα πρεπει να τρεχεις ενας θεος ξερει για ποσο χρονο και στο τελος τα 50-100ε που θα γλυτωσεις θα τα εχεις χαλασει σε βενζινες και γενικα σε χρονο.
 

8 λεπτά πριν, billdanos είπε

Μείνετε ontopic. 

Μηπως αυτα να μεταφερθουν σε ενα αλλο θεμα τοτε;

 

1 ώρα πριν, saxos55 είπε

*γκουχ* 

*γκουχ*

Δεν παιζει ρολο τι αξια ειναι δηλωμενη, παιζει ρολο τι αξια θα κρινει το τελωνειο πως αξιζει κατι (παντα ισχυε αυτο οχι τωρα)...Τα δειγματα ειχαν τιμη 20ε (και υποψην πως ως δειγματα ηταν δωρεαν - βεβαια δωρεαν δεν δεχεται το κρατος) αλλα ο τελωνειακος την θεωρησε ψευτικη και ζητησε εκ νεου αποδειξη η οποια αφου δεν υπηρχε (καθοτι δωρεαν δειγματα) εκρινε ο ιδιος μια τιμη για τα δειγματα.....

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

απο banggood πηρες και σε επιασε το τελωνιο με priority direct mail ? δεν παιζει με τιποτα

Δεν ξερω πως εστειλαν το πακετο αλλα αφου πηγε πρωτα απο Ολλανδια και πηρε tracking απο εκει θεωρω πως το εστειλαν ετσι. Οπως και να εχει το τελωνειο εχει αρχισει και ψιλιαζεται το τι γινεται οποτε θεωρω πως τιποτα δεν ειναι πλεον σιγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...