Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

My Market             5/3 - 7/3

-Ελληνικές πατάτες           0,39€/κιλό

-Άλτις παραδοσιακό  εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο    4 λίτρων         20,50€

-30% στα αλλαντικά  Ferrano Yφαντής

-50% στα προϊόντα  Fa

-50% στα προϊόντα  Gliss

-50% στα προϊόντα  Palette

-50% στις ζωοτροφές και τα snacks  Purina (Friskies, Gourmet, Felix, One, Dentalife)(εξαιρούνται οι κονσέρβες  Friskies  400gr και 1200gr)

EΛΟΜΑΣ                5/3 - 7/3

-Βόειος κιμάς(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)        5,99€/κιλό

-Σκληρό τυρί Δανίας            5,59€/κιλό

-Μακαρόνια  Μέλισσα  νούμερο 6 και νούμερο 10         0,49€ (εξαιρούνται οι προωθητικοί κωδικοί και η σειρά  Χρυσή επιλογή)

-30% στα υπόλοιπα ζυμαρικά  Μέλισσα  500γρ

-30% στα προϊόντα  Heinz

-30% στις μαγιονέζες  Kraft

-50% στα προϊόντα στοματικής υγιεινής Colgate (οδοντόκρεμες Total, Maximum cavity, Natural, Sensitive pro relief, λευκαντικές, οδοντόβουρτσες και στοματικά διαλύματα Colgate

Μασούτης              5/3 - 7/3

-Χοιρινή σπάλα Ολλανδίας χωρίς κόκκαλο            3,59€/κιλό

-Χύμα ελληνικές ντομάτες           0,95€/κιλό

-Χύμα μήλα στάρκιν  Ζαγορίν           1,39€/κιλό

-Εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο  Κρητικό Λατζιμάς   5 λίτρων                23,90€

-25% σε όλους τους χυμούς ψυγείου   Life    1 λίτρου

-40% στα προϊόντα στοματικής υγιεινής  Oral B(εξαιρούνται τα ανταλλακτικά ηλεκτρικής οδοντόβουρτσας)

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Skip  σκόνη 70μεζ ή υγρό 60μεζ              9,90€

-50% στα προϊόντα  Fa

-50% στα προϊόντα  Gliss

-50% στα προϊόντα  Diadermine(εξαιρούνται τα Diadermine Essential και 110)

-50% στα μαλακτικά  Cajoline   1500ml

-50% σε όλες τις βαφές μαλλιών(εξαιρούνται  Koleston conditioner color concealer)

-Όλες οι χειμερινές παντόφλες  Rox          3,89€

Γαλαξίας                 5/3 - 10/3

-Μπανάνες  Chiquita          1,15€/κιλό

-30% σε πάριζες, παριζάκια και set  Υφαντής

-Αλεύρι  Αλλατίνη για όλες τις χρήσεις   1 κιλού, συσκευασία 2+1 δώρο        2,19€

-Όλα τα ειδικά άλευρα   Αλλατίνη      1+1 δώρο

-Όλα τα δημητριακά και ο μπάρες δημητριακών  Fitness      1+1 δώρο

-40% σε όλα τα μπισκότα  Digestive Παπαδοπούλου

-50% στις βαφές μαλλιών   Palette, Keratin Color, Syoss

-50% στα προϊόντα  Diadermine 

-50% στα προϊόντα  Root Retoucher

-45% σε όλες τις σερβιέτες  EveryDay

-45% στις οικονομικές συσκευασίες πάνες  Babylino  και  pants

-Aπορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Ariel  σκόνη  45μεζ , υγρό 44μεζ ή κάψουλες 39 τεμάχια            7,49€

-50% στα μαλακτικά  Soupline Ultra       750/1500/2000ml

-Ajax  καθαριστικά, sprays 500/600/750ml, πατώματος  Fete De Fleurs 1 λίτρου(δεμένη προσφορά)      1+1 δώρο

-Fabuloso   1 λίτρου(δεμένη προσφορά)    1+1 δώρο

-Υγρά πιάτων   Palmolive    500/700/1500ml         1+1 δώρο

AB             5/3 - 10/3

-Ελιά ή σπάλα από νεαρό μοσχάρι εισαγωγής, χωρίς κόκκαλο                  6,95€/κιλό

-Χύμα  Milner  Ολλανδίας         6,59€/κιλό

-Ελαιόλαδο  Μινέρβα    4 λίτρων           17,95€

-Παιδικά δημητριακά  Nestle     1+1 δώρο(αφορά ίδια προϊόντα)

-Ανοξείδωτο τηγάνι  Neoflam  με κεραμική επίστρωση, 24cm         19,90€(και δώρο 2 σετ δοχεία φαγητού  ΑΒ  αξίας 4,54€)

-50% σε όλα τα υπόλοιπα προϊόντα  Neoflam

-Klinex  sprays  750ml και υγρά πατώματος          1+1 δώρο

-Χαρτί κουζίνας  Giga AB    2x400gr          1,65€ το πακέτο

-40% σε όλους τους συλλέκτες υγρασίας και τα ανταλλακτικά  Ariasana

Επεξ/σία από efkola
  • Like 15
  • Thanks 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ΑΒ βγαίνει πολύ καλή τιμή στα pampers, ειδικότερα σήμερα και αύριο με τους διπλούς πόντους και με συνολικές αγορές πάνω από 20€ που λέει στο φυλλαδιο... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γαλαξία έχει προσφορά φυλλαδίου 50% έκπτωση στο υγρο πλυντηρίου ρούχων Rol Black 25 μεζούρες με τιμή 2,97€
Παράλληλα υπάρχει κουπόνι trust&use αξίας 1€ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί συνδιαστικά με την έκπτωση καταστήματος.

Το Rol βγαίνει τελική τιμή 1,97€

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, devil1983 είπε

Έχει προσφορά στα pampers ο ΑΒ?

Έχει -45% και με αγορές πάνω από 20€ επιπλέον 100 (200??? σήμερα/αύριο) πόντους.

Γύρω στα 0.16€ η πάνα πρέπει να βγαίνει αν το υπολογίζω σωστά... Καλή τιμή για pampers δε λέω, αλλά όχι ότι δεν έχει ξαναβρεθεί ανάλογη (πχ babylino βρίσκεις συχνά εκεί γύρω).

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, Panark said:

Στον Γαλαξία έχει προσφορά φυλλαδίου 50% έκπτωση στο υγρο πλυντηρίου ρούχων Rol Black 25 μεζούρες με τιμή 2,97€
Παράλληλα υπάρχει κουπόνι trust&use αξίας 1€ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί συνδιαστικά με την έκπτωση καταστήματος.

Το Rol βγαίνει τελική τιμή 1,97€

Εμένα μου είπαν στο κατάστημα πως οι προσφορές δε συνδυάζονται με το trust and use 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, chrisk είπε

Έχει -45% και με αγορές πάνω από 20€ επιπλέον 100 (200??? σήμερα/αύριο) πόντους.

Γύρω στα 0.16€ η πάνα πρέπει να βγαίνει αν το υπολογίζω σωστά... Καλή τιμή για pampers δε λέω, αλλά όχι ότι δεν έχει ξαναβρεθεί ανάλογη (πχ babylino βρίσκεις συχνά εκεί γύρω).

Σκλαβενίτης βγαίνουν τα pampers Νο3 που πήρα εχθές, 15,5 λεπτά τα baby dry. κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερα από τα babylino αλλά τιμώ και τα δύο ανάλογα με τις προσφορές. εάν κάποιος βρει τις πάνες αυτές από 14 λεπτά και κάτω τότε είναι σημαντική προσφορά. τους 100 πόντους με 20 ευρώ αγορών από που προκύπτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, chrisk είπε

Έχει -45% και με αγορές πάνω από 20€ επιπλέον 100 (200??? σήμερα/αύριο) πόντους.

Γύρω στα 0.16€ η πάνα πρέπει να βγαίνει αν το υπολογίζω σωστά... Καλή τιμή για pampers δε λέω, αλλά όχι ότι δεν έχει ξαναβρεθεί ανάλογη (πχ babylino βρίσκεις συχνά εκεί γύρω).

Καλό θα είναι να είμαστε ποιο ακριβείς στις προσφορες για πανες , χωρις να θελω να ειρωνευτω .

0.16 ανα πανα σε τι νουμερο και τι τιμη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sinnaig είπε

Στο ΑΒ βγαίνει πολύ καλή τιμή στα pampers, ειδικότερα σήμερα και αύριο με τους διπλούς πόντους και με συνολικές αγορές πάνω από 20€ που λέει στο φυλλαδιο... 

 

1 λεπτό πριν, james01gr είπε

Σκλαβενίτης βγαίνουν τα pampers Νο3 που πήρα εχθές, 15,5 λεπτά τα baby dry. κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερα από τα babylino αλλά τιμώ και τα δύο ανάλογα με τις προσφορές. εάν κάποιος βρει τις πάνες αυτές από 14 λεπτά και κάτω τότε είναι σημαντική προσφορά. τους 100 πόντους με 20 ευρώ αγορών από που προκύπτει;

https://www.ab.gr/promotion/leaflet (σελ. 14)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, milos είπε

Καλό θα είναι να είμαστε ποιο ακριβείς στις προσφορες για πανες , χωρις να θελω να ειρωνευτω .

0.16 ανα πανα σε τι νουμερο και τι τιμη ?

Εγώ μιλάω για αυτό που αναγράφει στο φυλλάδιο και όχι για όλες... Αν θυμάμαι καλά αναφέρεται στο Νο 5. Χωρίς να θέλω κι εγώ να ειρωνευτώ, στο χρόνο που θέλεις να γράψεις ένα μήνυμα, άνετα μπορείς να δεις το φυλλάδιο στο site, καθώς και τις τιμές για όλα τα νούμερα οnline.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διορθώστε με αν καπου κανω λαθος.Παω σήμερα στο ΑΒ και παίρνω 3 συσκευασίες pampers νούμερο 4+ με αρχική τιμή 13.99 και τιμή μετά την έκπτωση 7.69.Θα πληρώσω συνολικά 23.07 για 117 πάνες(3χ39).Θα πάρω και μια 6ευρη,άρα συνολικά θα μου κοστίσει 17,07.Με μια απλή διαίρεση η πάνα κοστίζει 14,6 λεπτά.Νούμερο 4+,pampers,σε αυτή την τιμή δεν έχω ξαναδεί.Στο μόνο που μπορεί να κάνω λάθος είναι στο διπλασιασμό των πόντων.Ξέρει κανείς να απαντήσει σίγουρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, chrisk είπε

Εγώ μιλάω για αυτό που αναγράφει στο φυλλάδιο και όχι για όλες... Αν θυμάμαι καλά αναφέρεται στο Νο 5. Χωρίς να θέλω κι εγώ να ειρωνευτώ, στο χρόνο που θέλεις να γράψεις ένα μήνυμα, άνετα μπορείς να δεις το φυλλάδιο στο site, καθώς και τις τιμές για όλα τα νούμερα οnline.

Επειδη δε θελω να βγω off topic  στο φυλλαδιο αναφέρει για το Νο 5   36 τεμ τιμη ανα πανα 0.21€ και όχι 0.16€ όπως αναφέρεις .

Επίσης η προσφορά είναι ξεκάθαρη , αφορά συσκευασίες Active Baby  απο 30 - 48 πανες , και Premiun Care απο 30 - 41 πάνες .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, milos είπε

Επειδη δε θελω να βγω off topic  στο φυλλαδιο αναφέρει για το Νο 5   36 τεμ τιμη ανα πανα 0.21€ και όχι 0.16€ όπως αναφέρεις .

Επίσης η προσφορά είναι ξεκάθαρη , αφορά συσκευασίες Active Baby  απο 30 - 48 πανες , και Premiun Care απο 30 - 41 πάνες .

Eδώ και τόσα topics λέμε ότι η προσφορά είναι συνδυαστική με τους έξτρα πόντους από αγορές πάνω από 20€ σε προϊόντα P&G που αναγράφεται στο φυλλάδιο ακριβώς κάτω από το σημείο που κοίταξες και έχει τις πάνες νο 5. Το 0,16 προκύπτει υπολογίζοντας το όφελος αυτό και στην περίπτωση που σήμερα/αύριο ισχύει ο διπλασιασμός τους. Εγώ έναν απλό υπολογισμό έκανα, ούτε το έχω δοκιμάσει, ούτε μπορώ να πω κάτι επιπλέον. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε και τέλος από εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...