Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, orck είπε

Μισό λεπτό έχω 140 πόντους εάν πάω σήμερα και ψωνίσω άλλους 60 πόντους θα μου δώσουν δύο επιταγές; Αυτό λες; Νόμιζα ότι οι σημερινοί 60 πόντοι θα γίνουν 120 και θα δώσει ότι επιταγή βγαζει

Μιλάω για τη δώρο 6ευρη αν συμπληρώσεις το ποσό αγορών που σου στείλανε σε μήνυμα. Αν το συμπληρώσεις σήμερα, παίρνεις δύο 6ευρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα σημερα σκλαβενιτη. 

Καφες εσπρεσσο dimello forza dark roast 250gr 

4.33 ευρω. 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, mp123 είπε

Πηγα σημερα σκλαβενιτη. 

Καφες εσπρεσσο dimello forza dark roast 250gr 

4.33 ευρω. 

Το ειδα και εγω.

Αν και εχω σε εκτιμηση το brand δυστυχως ειναι arabica me robusta. Οι αντιστοιχοι lavazza kai jacobs εχουν πεσει και πολυ χαμηλοτερα (κοντα ή και κατω απο τα 4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το γευστικο κομματι δε λαμβανω θεση, αφου σε μερικους αρεσει ο εσπρεσσο, σε αλλους η Μοκα και σε αλλους ο Φραππε.

Αυτο που ειπα ειναι οτι χαρμανια με robusta εχουν ολοι (εκτος του illy ΑΝ δεν κανω λαθος) σε ιδια και χαμηλοτερη τιμη.Αρα δεν αποτελει προσφορα.

ΚΑι για οποιον ενδιαφερεται ακολουθουν οι διαφορες.

https://theroasterspack.com/blogs/news/15409365-10-differences-between-robusta-arabica-coffee

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τον Digoo DG-HOSA 433MHz. Πάζει κάποια προσφορά κάπου (ή μήπως τον έχει προς πώληση κανείς) ? Φοβάμαι αυτή την εποχή το Banggood λόγω τελωνείου ... Καμία ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, azografos είπε

Ψάχνω τον Digoo DG-HOSA 433MHz. Πάζει κάποια προσφορά κάπου (ή μήπως τον έχει προς πώληση κανείς) ? Φοβάμαι αυτή την εποχή το Banggood λόγω τελωνείου ... Καμία ιδέα ?

Αγόρασε από banggood με μέθοδο priority direct mail και μην φοβάσαι τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Αγόρασε από banggood με μέθοδο priority direct mail και μην φοβάσαι τελωνείο.

Για πες ... ΠΟΥ το επιλέγω αυτό ?Βλέπω τα Warehouses είναι ... διάφορα ... όλα από China ... αυτό παίζει ρόλο ?

Ααααα βλέπω ότι το επιλέγω στο shipping ... πριν το pay ... αλλά μου προσθέτει περίπου 20 Euro συνολικά ... διάφορα μικροποσά ανά warehouse ...

Έτσι είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...