Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

http://www.protothema.gr/greece/article/553843/tragodia-sto-perama-hutra-tahutitas-exerragi-kai-apokefalise-gunaika/
Εδω βεβαια δεν λεει για lidl. Δε θελουν να το γραψουν , δεν ητανε ? δεν ξερω. Απλα θυμαμαι οτι τοτε ειχε κυκλοφορησει εντονα οτι ητανε απο τα lidl.
 

Πραγματι το ερωτηματικο δεν το προσεξα αλλα οπως προειπα θυμαμαι  οτι ειχε κυκλοφορησει οτι ητανε απο τα lidl , δυσκολα βεβαια κατονομαζονται επωνυμες εταιριες και πολυεθνικες

Παρόλο που δεν θέλω να συντηρώ την άτοπη συζήτηση: οι σοβαρές επιχειρήσεις κάνουν ανάκληση ελαττωματικών προιόντων (ακόμα και στην χώρα μας). Ίσως ορισμένοι δεν έχουν προσέξει τις ανακοινώσεις στις εισόδους των καταστημάτων και στην ιστοσελίδα τους. Στην χώρα μας κάποιοι στοχοποιούν αρνητικά (τυχαία;) κάποιες επιχειρήσεις χωρίς όμως να έχουν στόχο την ενημέρωση αφού δεν προβάλλουν ποτέ τα προιόντα ανάκλησης, ούτε και παρακολουθούν την είδηση: ήταν τελικά η χύτρα ελαττωματική, και ήταν της συγκεκριμένης εταιρείας;;;

Λόγω επαγγέλματος ξέρω ότι η χύτρα σκάει από κακό (κάκιστο) χειρισμό.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεφεύγουμε, αλλά για ποια είδηση μιλάμε; Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ είδηση. Ένα αποκύημα της φαντασίας ενός ανώνυμου άγνωστου αναγνώστη (;) σε ένα MME (;;;;;;) όπως το makelio. Το Πρώτο Ψέμα δεν γράφει το όνομα ΣΜ διότι δεν υπάρχει κανένα όνομα ΣΜ να γράψει. Ο συμφορουμίτης θα έπρεπε να έχει σβήσει τα μνμ του σχετικά με το Lidl, αντ' αυτού φαντάζεται ότι το Πρώτο Ψέμα εξυπηρετεί συμφέροντα ή φοβάται (τι;) και δεν αναφέρει το όνομα του σούπερ μάρκετ. Γελοιότητες.

Κι όλα αυτά από έναν hater (για εμένα λέω) της συγκεκριμένης αλυσίδας και της συγκεκριμένης εφημερίδας (τόμπολα). Τεσπά, πολλά είπαμε. Ο καθένας μπορεί να πιστεύει όποια "είδηση" θέλει. Ελευθερία έχουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, abc είπε

AB τσαι κευλανης 15 ποντοι με διπλασιασμο 30 ποντοι τεταρτες κ πεμπτες φερβρουαριου

Εγώ σήμερα πήρα ένα σάντουιτς που στο φυλλάδιο είχε 20 πόντους και δεν διπλασιάστηκαν. Και ρώτησα την αρχιταμια και μου είπε ότι στα προϊόντα που είναι φυλλάδιο Δεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σοβαρα; Εμενα το μεσημερι διπλασιαστηκαν οι ποντοι κ απο το τσαι κ απο κουπονι touch point κ απο προιον φυλλαδιου. Ημουν σε κανονικο ΑΒ οχι city ή κατι αλλο...εσυ; εκτός αν αλλαξε κατι μεσα στη μερα... 

Επεξ/σία από abc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, abc είπε

Σοβαρα; Εμενα το μεσημερι διπλασιαστηκαν οι ποντοι κ απο το τσαι κ απο κουπονι touch point κ απο προιον φυλλαδιου. Ημουν σε κανονικο ΑΒ οχι city ή κατι αλλο...εσυ; εκτός αν αλλαξε κατι μεσα στη μερα... 

Εγώ πήγα κατά τις 12:00 περίπου σε μεγάλο ΑΒ και όταν είδα το χαρτάκι με τους πόντους λέω μας πήραν χαμπάρι... Ρωτάω την ταμία και απόρησε και αυτή, και μετά πάω ταμείο 1 και μου λέει Καπουτ.... Αλλά δεν την είδα και πολύ σίγουρη και της λέω μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα ισχυε, μου λέει θα πάρω να ρωτησω στα κεντρικά και θα σας ενημερώσω. Πάντως στην απόδειξη δεν διπλασιάστηκαν, και εννοείται επέστρεψα το προϊόν. Τι να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χμμ περιεργο... Εγω πηγα αρκετες ωρες πιο μετα αργα το μεσημερι... Εκτός αν αργεί να ενημερωθει το συστημα σε ολα τα καταστήματα. Ας δωσει και κανενας αλλος feedback να ξερουμε για την αλλη βδομάδα.... 

Επεξ/σία από abc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διπλασιάστηκαν κανονικά σήμερα ΌΛΟΙ οι πόντοι. Και από το σύνολο των αγορών, και πόντοι από προϊόντα, και πόντοι από το παιχνίδι. Έγινε σε 3 αγορές από 2 καταστήματα (μεσημέρι και απόγευμα σε κανονικά καταστήματα) οπότε δεν ήταν ούτε τυχαίο ούτε επιλεκτικά. Ισχύει γενικά.

Μήπως διπλασιάστηκαν και δεν το καταλάβατε; Στη μικρή απόδειξη που γράφει τους πόντους που κερδίσατε δεν γράφει το διπλασιασμό, γράφει μόνο τους πόντους που κερδίσατε κανονικά. Τα προσθέτει όμως στο σύνολο. Θα το καταλάβετε ότι τα διπλασίασε αν κάνετε την αφαίρεση (Νέο υπόλοιπο) - (Προηγούμενο υπόλοιπο).

 

Επεξ/σία από vasilk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα ήμουν εγώ ο άτυχος η μπορεί να είχε καθυστέρηση το σύστημα και να φαίνονταν αργότερα οι διπλοί. Όχι τα τσεκαραμε και με την ταμία, δεν είχε γίνει διπλασιασμός. Άρα όλα οκ και Μπαρούφα μου ειπε ότι δεν ισχύει ο διπλασιασμός κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχει πει η @efkola εδώ και μέρες :P

Στις 2/19/2018 στις 11:35 ΠΜ, efkola είπε

Καλή Σαρακοστή!

My Market                20/2 - 24/2

-Φρέσκο ελληνικό κοτόπουλο           2,15€/κιλό

-Τυρί  Milner  φρατζόλα ή κεφάλι        6,65€/κιλό

-45% στις οικονομικές συσκευασίες ανοιχτές παιδικές πάνες  Babylino  και pants

-50% σε όλα τα προϊόντα  Gillette  (εξαιρούνται τα ανταλλακτικά)

-50% σε όλα τα προϊόντα  Oral B(εξαιρούνται τα ανταλλακτικά)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

Τα έχει πει η @efkola εδώ και μέρες :P

Μάλλον δεν έχεις πιει καφέ ακόμα :P

Εξαιρούνται τα ανταλλακτικά = τα ξυραφάκια... οπότε δεν υπάρχει έκπτωση.... B)

εκτός κι αν προτείνεις να πάρει τη μηχανή με το 1 ανταλλακτικό :rolleyes:

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, terry308 είπε

Μάλλον δεν έχεις πιει καφέ ακόμα :P

Εξαιρούνται τα ανταλλακτικά = τα ξυραφάκια... οπότε δεν υπάρχει έκπτωση.... B)

Α δεν είναι κανονικά ξυραφάκια τα fusion? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...