Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δηλαδη ρε παιδια για να παρω αυτη την "προσφορα" για τις μπυρες το κανω μεσω αυτου του σαιτ;

https://www.indiegogo.com/projects/special-product-offer-greece#/ βαζω αρ. καρτας που ζηταει; ειναι εμπιστοσυνης; δε βλεπω πειπαλ.

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, someone- είπε

δηλαδη ρε παιδια για να παρω αυτη την "προσφορα" για τις μπυρες το κανω μεσω αυτου του σαιτ;

https://www.indiegogo.com/projects/special-product-offer-greece#/ βαζω αρ. καρτας που ζηταει; ειναι εμπιστοσυνης; δε βλεπω πειπαλ.

Αν φαληρισει παν οι μπύρες έτσι; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, burnin είπε

η μπυρα ποσες μερες κραταει? 2 βδομαδες? ενα μηνα? ενα τριμηνο? ευχαριστω

Είναι απαστεριωτη όποτε 6 μήνες. 

 

21 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Αν φαληρισει παν οι μπύρες έτσι; 

Έχει επιλογή refund στο indiegogo αν στραβώσει κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τις μπύρες.  Ελπίζω το πρώτο πακέτο να έρθει πριν το Πάσχα.

[Μήπως είναι καιρός να ανοίξει ξεχωριστή ενότητα για τις προσφορές εκτός τεχνολογίας ώστε να υπάρχει διαφορετικό θέμα για την κάθε μία;]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, matrixxx είπε

Νομιζω οτι κατι δεν λες σωστα. Σου ειπαν οτι δεν μπορουν να τα βρουν και ακυρωσαν; Αν ακυρωσαν, πώς ειναι τωρα διεθεσιμη για παραλαβη; Την ενεργοποιησαν εκ νεου; (απιθανο σεναριο)

 Μηπως απλα οταν τελειωνε η εκτιμωμενη που σου εδωσε το συστημα αρχικα, εστειλαν το γνωστο μειλ που λεει "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας με αριθμό  123456789 θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση. Ζητούμε συγγνώμη και δεσμευόμαστε να σας ενημερώσουμε εκ νέου το συντομότερο δυνατό για την εξέλιξή της" ; 

 Ειναι η γνωστη ενημερωση απο το Public Customer Passion .  Το μικρή καθυστέρηση  μπορει να είναι σχετικό :P Πχ νεροπίστολα απο το Σεπτέμβρη τα φέρανε χειμώνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εως 72% εκπτωση σε διαφορα παιχνιδια ( Playmobil, τηλεκατευθυνόμενα, puzzle, επιτραπέζια) στο πλαισιο, ριξτε μια ματια μπορει κατι να σας ενδιαφερει..

 

https://www.plaisio.gr/paixnidia.htm

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, paylidis είπε

Είναι απαστεριωτη όποτε 6 μήνες. 

Έχει επιλογή refund στο indiegogo αν στραβώσει κάτι 

4 μήνες λεει στο site του

το refund πως γίνεται.... εγω φοβάμαι την Πιστόλα!!! δεν έχει και paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, coyote2 είπε

4 μήνες λεει στο site του

το refund πως γίνεται.... εγω φοβάμαι την Πιστόλα!!! δεν έχει και paypal

Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος φόβου. Το indiegogo είναι από τα πλέον σοβαρά site του αντικειμένου. Refund κουμπί έχει μέσα στις αγορές καπου το είδα προχθές. 

 

Για τη λήξη Καπου πήρε το μάτι μου 6 μήνες. Σε κάθε περίπτωση υποτίθεται ότι θα είναι φρέσκια παραγωγή και επιπλέον δε νομίζω να μείνουν 4 μήνες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, paylidis είπε

Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος φόβου. Το indiegogo είναι από τα πλέον σοβαρά site του αντικειμένου. Refund κουμπί έχει μέσα στις αγορές καπου το είδα προχθές. 

Δεν γνωρίζω για το συγκεκριμένο campaign με τις μπίρες ούτε θέλω να πω κάτι γι'αυτό.
Απλά να παραθέσω προσωπική εμπειρία, όσον αφορά το indiegogo και το refund.
Μία φορά έκανα contribute σε ένα campaign το οποίο αφού είχε 1+ χρόνο καθυστέρηση, τελικά ο campaigner είπε εν ολίγοις ότι δεν μπορεί να το ολοκληρώσει.
Χρήματα πίσω δεν πήρα, δεν σου επιστρέφει τίποτα το Indiegogo ούτε ο campaigner φυσικά.
Η λογική είναι ότι υποστηρίζεις μια ιδέα ας πούμε και αν δεν πάει καλά, οκ τι να κάνουμε; :P
Απλά γενικά δεν είσαι καλυμμένος να πάρεις λεφτά πίσω, δεν είναι amazon η φάση.

Επαναλαμβάνω ότι δεν μιλάω για το συγκεκριμένο με τις μπίρες που παίζει να είναι μια χαρά, γενικότερα όμως ας το έχει υπόψη του κάποιος, δεν είναι κακό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, trabakoulas είπε

Δεν γνωρίζω για το συγκεκριμένο campaign με τις μπίρες ούτε θέλω να πω κάτι γι'αυτό.
Απλά να παραθέσω προσωπική εμπειρία, όσον αφορά το indiegogo και το refund.
Μία φορά έκανα contribute σε ένα campaign το οποίο αφού είχε 1+ χρόνο καθυστέρηση, τελικά ο campaigner είπε εν ολίγοις ότι δεν μπορεί να το ολοκληρώσει.
Χρήματα πίσω δεν πήρα, δεν σου επιστρέφει τίποτα το Indiegogo ούτε ο campaigner φυσικά.
Η λογική είναι ότι υποστηρίζεις μια ιδέα ας πούμε και αν δεν πάει καλά, οκ τι να κάνουμε; :P
Απλά γενικά δεν είσαι καλυμμένος να πάρεις λεφτά πίσω, δεν είναι amazon η φάση.

Επαναλαμβάνω ότι δεν μιλάω για το συγκεκριμένο με τις μπίρες που παίζει να είναι μια χαρά, γενικότερα όμως ας το έχει υπόψη του κάποιος, δεν είναι κακό.

Το συγκεκριμένο ειναι ουσιαστικα pre-order, αλλα χρησιμη η παρατηρηση σου για οσουν φοβουνται/εχουν αμφιβολίες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα ειναι αναλογα το Project...Σε καποια σου λεει ξεκαθαρα πως αν δεν πιαστει το Goal δεν επιστρεφουν χρηματα....Σε αλλα σου λενε πως αν δεν πιαστει επιστρεφονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, trabakoulas είπε

Δεν γνωρίζω για το συγκεκριμένο campaign με τις μπίρες ούτε θέλω να πω κάτι γι'αυτό.
Απλά να παραθέσω προσωπική εμπειρία, όσον αφορά το indiegogo και το refund.
Μία φορά έκανα contribute σε ένα campaign το οποίο αφού είχε 1+ χρόνο καθυστέρηση, τελικά ο campaigner είπε εν ολίγοις ότι δεν μπορεί να το ολοκληρώσει.
Χρήματα πίσω δεν πήρα, δεν σου επιστρέφει τίποτα το Indiegogo ούτε ο campaigner φυσικά.
Η λογική είναι ότι υποστηρίζεις μια ιδέα ας πούμε και αν δεν πάει καλά, οκ τι να κάνουμε; :P
Απλά γενικά δεν είσαι καλυμμένος να πάρεις λεφτά πίσω, δεν είναι amazon η φάση.

Επαναλαμβάνω ότι δεν μιλάω για το συγκεκριμένο με τις μπίρες που παίζει να είναι μια χαρά, γενικότερα όμως ας το έχει υπόψη του κάποιος, δεν είναι κακό.

Α δηλαδή ξεκινάω ένα ανέφικτο project πχ να πάω με τον σκύλο μου στην σελήνη βόλτα και αρχίζω να μαζευω φράγκα.

 

Βάζω σαν στόχο πχ 500.000€ ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μαζευτεί.

 

Μαζεύω από αφελείς διάφορα λεφτακια πχ 15.000€ επειδή έτσι μερικοί που έχουν φράγκα θέλουν να κάνουν το "όνειρο μου" πραγματικότητα και μετά από κανένα χρονο λέω παιδιά δεν γίνεται εφικτός ο στοχος. Bb money και γεια σας κ ευχαριστώ πολύ.

 

Μάλιστα.

...

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stelios18120 είπε

Α δηλαδή ξεκινάω ένα ανέφικτο project πχ να πάω με τον σκύλο μου στην σελήνη βόλτα και αρχίζω να μαζευω φράγκα.

Βάζω σαν στόχο πχ 500.000€ ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μαζευτεί.

Μαζεύω από αφελείς διάφορα λεφτακια πχ 15.000€ επειδή έτσι μερικοί που έχουν φράγκα θέλουν να κάνουν το "όνειρο μου" πραγματικότητα και μετά από κανένα χρονο λέω παιδιά δεν γίνεται εφικτός ο στοχος. Bb money και γεια σας κ ευχαριστώ πολύ.

Μάλιστα.

...

Αν ριξεις μια ματια για το τι σαπιλα ανεβαινει στα site τυπου Indiegogo θα δεις πως ισως καποιος να εχει κανει ηδη αυτο το Project :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε guys πως κάνετε έτσι.  Το γράφει ότι τα χρήματα θα τα πάρουν έτσι και αλλιώς.  Οπότε αν δεν θες δεν δίνεις.

indiegogo.jpg.aa04e24f51fb41749107381295c7bc8e.jpg

 

Ξεχνάτε τους έξυπνους (κυριολεκτικά) απατεώνες που θα έφτιαχναν μία συσκευή που αναπνέεις κάτω από το νερό και μάζεψαν κάτι εκατομμύρια δολάρια;  Όλοι έλεγαν ότι δεν είναι εφικτό.  Μάζεψαν το χαρτί και έγιναν καπνός - και πόσοι άλλοι ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...