Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, enteacher04 είπε

Λόγω δουλειάς, συχνά χρειάζεται να περπατάω σε βρεγμένα πεζοδρόμια, που κάθε πρωί έχουν ένα λεπτό στρώμα πάγου (λόγω κρύου), και αν τα παπούτσια γλιστράνε, τότε μάλλον δεν μου κάνουν

Καλητερα κοιτα κατι σε Columbia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2018 στις 3:47 ΜΜ, enteacher04 είπε

Ενδιαφέρομαι για τα παπούτσια, αλλά πώς πάνε από θέμα πρόσφυσης; Λόγω δουλειάς, συχνά χρειάζεται να περπατάω σε βρεγμένα πεζοδρόμια, που κάθε πρωί έχουν ένα λεπτό στρώμα πάγου (λόγω κρύου), και αν τα παπούτσια γλιστράνε, τότε μάλλον δεν μου κάνουν.  Αυτό το μοντέλο μοιάζει περισσότερο σχεδιασμένο για τρέξιμο (σε στεγνές επιφάνειες), μπάσκετ, κτλ, αλλά μάλλον όχι για τη δουλειά που τα θέλω εγώ...Έχει κανείς κάποια άποψη/εμπειρία;

Δοκιμασμένα σε εργοταξιακό περιβάλλον, σε ολισθηρή επιφάνεια δεν γλυστράνε καθόλου. Έχουν μαλακό και ξεκούραστο πέλμα.

https://www.filagreece.gr/men/1sg30002-001.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@enteacher04 Ρίξε μια ματιά και εδώ στα αντιολισθητικά παπουτσιών για πάγο ή χιόνι μήπως δεις κάτι που σ'ενδιαφέρει.

 

ΕΛΟΜΑΣ             29/1 - 31/1

-Βόειος κιμάς(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)      5,99€/κιλό

-40% στα δημητριακά  Kellogg's Corn Flakes και All-Bran

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Dixan  σκόνη 50μεζ ή υγρό gel 45-48μεζ        6,69€

-50% στις κάψουλες  Dixan  14/16 τεμάχια και 32/36 τεμάχια

Market In               29/1 - 3/2

-Κατεψυγμένο ακέφαλο κοκκινόψαρο  Ατλαντικός   4,95€/κιλό

-Eλαιόλαδο  Μινέρβα    1 λίτρου       5,49€

-Μαλακτικά  Cajoline   750ml       1,50€

Μασούτης              29/1 - 31/1

-Μπανάνες  Chiquita   0,99€/κιλό

-50% σε όλα τα δημητριακά  Kellogg's Special K

-Ελληνική χοιρινή μπριζόλα με κόκκαλο    3,99€/κιλό

-20% σε όλο το μοσχαρίσιο κρέας

-Χύμα φέτα Π.Ο.Π.  Δωδώνη        6,99€/κιλό

-40% σε όλο το παιδικό γάλα και τις κρέμες  Nestle

-30% σε όλους τους καφέδες  L'OR

-50% σε όλα τα προϊόντα στοματικής υγιεινής  Colgate

-50% σε όλα τα προϊόντα  Garnier Botanic Therapy

-Όλες οι μονές, διπλές, τριπλές συσκευασίες σερβιέτες και οι μονές συσκευασίες σερβιετάκια  Always       1+1 δώρο(ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

-Απορρυπαντικά πλυντηρίου ρούχων  Skip  σκόνη  70μεζ ή υγρό 60μεζ   9,90€

My Market              29/1 - 31/1

-Βαρελίσια φέτα Βυτίνας  Π.Ο.Π.       6,20€/κιλό

-40% στις κατεψυγμένες πίτες  Χρυσή Ζύμη (εξαιρούνται οι προωθητικές συσκευασίες)

-30% στις βρεφικές κρέμες  Γιώτης

-50% στα υγρά πιάτων  Palmolive

-50% στα συμπυκνωμένα μαλακτικά ρούχων  Soupline ultra  30 και 60μεζ

AB             29/1 - 3/2

-Χοιρινή σπάλα ή μπούτι χωρίς κόκκαλο, εισαγωγής       3,69€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. Πίνδου δοχείο      5,79€/κιλό

-50% στα κατεψυγμένα φύλλα και τις ζύμες  Kanaki

-Ζυμαρικά  Μέλισσα     1+1 δώρο(αφορά ίδια προϊόντα-εξαιρούνται οι πολυσυσκευασίες και η σειρά Χρυσή Επιλογή)

-Ελαιόλαδο  Άλτις    4 λίτρων     17,50€

-Μars, Snickers, Twix, M&M's, Maltesers, Bounty, Orbit        1+1 δώρο(αφορά ίδια προϊόντα)

-Μαλακτικά  Lenor  26 έως 56μεζ και ενισχυτικά πλυσίματος  Unstoppables    1+1 δώρο

Επεξ/σία από efkola
  • Like 7
  • Thanks 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχει μια προσφορα (μαλλον ως 31/1) με προσωπικο sms απο ΑΒ Βασιλοπουλο οπου με με ενα ποσο αγορων που να περιλαμβανει και απορρυπαντικων ρουχων δινεται δωρο 6ευρη. Εχει χρησιμοποιησει κανεις αυτη τη προσφορά; Γίνεται να χρησιμοποιηθει πανω απο μία φορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι και βεβαια την εχουμε χρησιμοποιησει, ειναι προσωποποιημενη προσφορα, δηλαδη δεν ισχυει για ολους με το ιδιο ποσο, και ειναι για μονο μια αγορα, το γραφει και στο SMS που σου εστειλαν. Εαν πας Τεταρτη η Πεμπτη θα παρεις δυο επιταγες των 6ευρω. Καλες αγορες

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε orck,  τη χρησιμοποιησα μια φορα και επειδη ειναι πολυ καλη προσφορα σκεφτηκα και για δευτερη φορα. Το sms γραφει για 1 συναλλαγη με την AB plus τελικη αξιας Χ ευρω....

Μου ειναι ασαφες αν μπορεις να χρησιμοποιησεις πανω απο μια φορες την προσφορα, γιατι θεωρω πιθανο να εννοει το sms οτι απλα δεν μπορεις να σπασεις το Χ ποσο σε πολλες αποδειξεις/συναλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ να το γραψω καλυτερα γιατι σε μπερδεψα. Ειναι για μια φορα και το εχω δοκιμασει και δευτερη φορα μηπως δωσει κατι αλλα δεν. Το ηθελα ετσι και αλλιως το απορρυπαντικο ρουχων οποτε δεν χαλαστηκα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Actinidio είπε

Τα Salomon σε βρεγμένο δεν είναι καλά, όσα ζευγάρια και να είχα πάντα γλυστρουσαν σε βρεγμένο 

Συμφωνώ.. όσο καλά ειναι στο χώμα... βρεγμένο, χιονισμένο, παγωμένο ...τοσο επικίνδυνα ειναι στην βρεγμένη/ παγωμένη ασφαλτο, πλακακια , τσιμέντο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, teot είπε

Συμφωνώ.. όσο καλά ειναι στο χώμα... βρεγμένο, χιονισμένο, παγωμένο ...τοσο επικίνδυνα ειναι στην βρεγμένη/ παγωμένη ασφαλτο, πλακακια , τσιμέντο

Εξαιτίας τους έσπασα τον καρπό μου. Προσοχή λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/26/2018 στις 10:57 ΜΜ, PETROS13 είπε

με λίγο google it μάλλον αυτό

https://thankyou.vodafone.gr/cashback

 

Μπορει να συνδυαστει με το ποκι ? Δλδ με την διια αποδειξη να παρεις επιτρφοη και απο τα δυο η συνεργαζονται καπως ο ι2 εφαρμογες και 1 αποκλεει την αλλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paokmaniak είπε

Μπορει να συνδυαστει με το ποκι ? Δλδ με την διια αποδειξη να παρεις επιτρφοη και απο τα δυο η συνεργαζονται καπως ο ι2 εφαρμογες και 1 αποκλεει την αλλη?

Τσιπουράκι δικέ μου ή τίποτ' άλλο; :D

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paokmaniak είπε

Μπορει να συνδυαστει με το ποκι ? Δλδ με την διια αποδειξη να παρεις επιτρφοη και απο τα δυο η συνεργαζονται καπως ο ι2 εφαρμογες και 1 αποκλεει την αλλη?

Νομίζω μόνο την μια κάθε φορά. Και επιστροφή κάθε φορά από αυτή που χρησιμοποιήθηκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 27/1/2018 στις 3:47 ΜΜ, enteacher04 είπε

Ενδιαφέρομαι για τα παπούτσια, αλλά πώς πάνε από θέμα πρόσφυσης; Λόγω δουλειάς, συχνά χρειάζεται να περπατάω σε βρεγμένα πεζοδρόμια, που κάθε πρωί έχουν ένα λεπτό στρώμα πάγου (λόγω κρύου), και αν τα παπούτσια γλιστράνε, τότε μάλλον δεν μου κάνουν.  Αυτό το μοντέλο μοιάζει περισσότερο σχεδιασμένο για τρέξιμο (σε στεγνές επιφάνειες), μπάσκετ, κτλ, αλλά μάλλον όχι για τη δουλειά που τα θέλω εγώ...Έχει κανείς κάποια άποψη/εμπειρία;

Να σας πω και εγώ ΤΑ μόνα Δοκιμασμένα και σίγουρα σε ολες τις επιφανειες,δρομο,χιόνια,ακόμα κ σε γλιστερό πάτωμα,είναι αυτά!!

“SKECHERS Work Shoes”

 

Να φανταστείτε έκανα επίδειξη τρέχοντας κ σταματώντας απότομα σε γλιστερό πλακάκι κ έμεναν όλοι ΚΟΚΚΑΛΟ το πως σταματούσα.!!!B):lol:

..αυτά που λένε στην σόλα από κάτω    slip- / stain-resistant.

 

https://www.zappos.com/skechers-work/UgLYB1oC2AfiAgILCg.zso

71FC0LAD90L.jpg

81w7-eTn2LL.jpg

Επεξ/σία από tsr250
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...