Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, saxos55 είπε

Στο Σκλαβενίτη όμως δεν υπάρχει κουπόνι. Υπάρχει πχ στο ΑΒ αλλά με αρχική 1,50€

Χθες υπηρχε και καταχωρησα την παραγγελια μου μαλιστα !!! Το αφαιρεσαν !!!! Μενει να δω αν θα μου το βαλουν

2 ώρες πριν, Πιτούλιας είπε

Ρε παιδιά, πήγα με το κινητό στο χέρι στις 11.30 και η εφαρμογή έλεγε πως ισχύει η επιστροφή κανονικά στον Σκλαβενίτη, σάρωσα και το γραμμωτό κώδικα.

Στις 2 που επέστρεψα σπίτι και άνοιξα την εφαρμογή να περάσω την απόδειξη, είχε εξαφανιστεί το κουπόνι των Fischer.

Έχει τύχει σε άλλον τέτοιο πράγμα;

Εγω χθες την περασα..για να δουμε !

Καλα εννοειται παρακολουθουν το φορουμ και τα αφαιρεσαν τοσο απο Σκλαβενιτη οσο και Μασουτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντα κρατάω στιγμιότυπο οθόνης από τις αγορές που κάνω και φροντίζω πάντα να φαίνονται ημερομηνία και ώρα. Το πόκι δεν αποτελεί εξαίρεση.

Σε περίπτωση ακύρωσης ή απάντησης "δεν βρέθηκε προϊόν", θα επικοινωνήσω είτε με το ΙΝ.ΚΑ. είτε με το Συνήγορο του Πολίτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, smerliao είπε

ΣΗΜΕΙΩΣΗ, δεν έχω παέι ακόμα,

την τιμή την είδα στο pockee.

αν πάει κανείς να γράψει

Και άκυρο, μόλις πήγα μασουτη. Για το καφέ μιλάω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, terry308 είπε

Όροι και προϋποθέσεις

  1. Η pockee επιστροφή δεν ισχύει σε περίπτωση που στο κατάστημα υπάρχει προσφορά μεγαλύτερη από 2%.

Σκλαβενίτη και Μασούτη χωρίς επιστροφή, προσφορές ανά αλυσίδα 

https://pockee.com/app/products/2444

Τι ασχολειστε ακομη με αυτο το πραγμα; Τελειωσε εδω και καιρο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τους μπυρόβιους που δεν είναι κολλημένοι αποκλειστικά με τη Fischer,  ο ΑΒ  έχει τις Εζα lager 0.5L με 0.71€ (+0.14€ το μπουκάλι).

Προσωπικά τη θεωρώ κλάσεις ανώτερη από την Amstel, αν και αυτό εξαρτάται με τα γούστα του καθενός.

Επεξ/σία από othon.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Mangooutlet χρησιμοποιώντας τον κωδικό EXTRA έχει :

-20% έκπτωση για αγορές άνω των 90 ευρώ

ή

-30% έκπτωση για αγορές άνω των 110 ευρώ.

Ισχύει έως 28/01.

Έχει λίγα μεγέθη πλέον, αλλά το 30% είναι καλή φάση για όποιον βρει κάποιο κομμάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακριβώς αυτό.. Κάποιες προσφορές ακόμα υπάρχουν-περνάνε στο ποκι (ακόμα και αν ενα κατάστημα το έχει ήδη σε προσφορά). Ειδικά όταν εχει διπλάσιο κέρδος μερικές φορές συμφέρει το πόκι, και περνάμε την απόδειξη κατευθείαν με το που την πάρουμε γιατί αν περιμένουμε να πάμε σπίτι, ίσως έχουν καταλάβει ότι ένα προιον εμπίπτει στους παραπάνω κανόνες που έχουν... Εγώ όποτε έχω πάρει κάτι πάντως και λέει ότι έχει εκπτωση από το πόκι δε μου έχουν αρνηθεί να την καταθέσουν (και ας έχει εκπτωση το κατάστημα >2%)...

Επεξ/σία από baskon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

EDIT
Στον Βασιλόπουλο έχει τις εζα 500ml στο γυάλινο μπουκάλι 0,80€ νομίζω, και πήρα αρκετές.
Οι ίδιες σε κουτάκι είχαν 1,30€ και δεν είχαν έκπτωση.
Οι τιμές στο περίπου. Μπορεί να κόστιζαν λίγα λεπτά του ευρώ περισσότερο.

Επεξ/σία από aristarhos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ έχει το Nescafe Gold Blend -30 % και παίζει κουπονάκι -1 ευρώ στο Nestle Noiazomai. Τελική δλδ 2,61 τα 100 γρ.

Επίσης είχε -40 % τους Bravo καφεκοπτείο ελληνικούς. Η μεγάλη συσκευασία έβγαινε κάτω από 9 Ε / κιλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια εγω παντως πηρα 4χ0,70 απο ποκι για τις φισερ του βασιλοπουλου.

Απλα το νεο κουφο ειναι οτι για να σου περασουν τα χρηματα στο paypal θελει τουλαχιστον 5 ευρω, Αυτο απο οτι ξερω ειναι νεο φρουτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...