Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 1/27/2018 στις 3:47 ΜΜ, enteacher04 είπε

Ενδιαφέρομαι για τα παπούτσια, αλλά πώς πάνε από θέμα πρόσφυσης; Λόγω δουλειάς, συχνά χρειάζεται να περπατάω σε βρεγμένα πεζοδρόμια, που κάθε πρωί έχουν ένα λεπτό στρώμα πάγου (λόγω κρύου), και αν τα παπούτσια γλιστράνε, τότε μάλλον δεν μου κάνουν.  Αυτό το μοντέλο μοιάζει περισσότερο σχεδιασμένο για τρέξιμο (σε στεγνές επιφάνειες), μπάσκετ, κτλ, αλλά μάλλον όχι για τη δουλειά που τα θέλω εγώ...Έχει κανείς κάποια άποψη/εμπειρία;

Black Rock.....2 ζευγαρια ειχα και σταματουσαν ακομα και σε λαδι....Σε παγο δεν ξερω ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κουτσοφλέβαρος από αύριο, καλό μας μήνα insomniacs!

ΕΛΟΜΑΣ             1/2 - 3/2

-30% στο γάλα ΜΕΒΓΑΛ Κάθε μέρα γάλα, πλήρες ή ελαφρύ  1 λίτρου

-30% σε όλα τα γιαούρτια και τα επιδόρπια γιαουρτιού(εξαιρείται ο κωδικός  Κάθε μέρα στραγγιστό)

-Σταρένιο ψωμί για τοστ  Κρις Κρις  700γρ      0,99€

-Μαλακτικά  Soupline Ultra    1+1 δώρο

-50% στα Klinex  spray πατώματος, υγρά πανάκια και καθαριστικά πατώματος

-50% στα αφρόλουτρα  Lux

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Skip  σκόνη 45μεζ, υγρό 42μεζ ή κάψουλες 40 τεμάχια       6,89€

Κρητικός               1/2 - 3/2

-Φέτα Τρικάλων Πίνδος Π.Ο.Π. δοχείο         5,39€/κιλό

-Βόεια σπάλα ελιά(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)      6,99€/κιλό

-Πρόβεια γραβιέρα  Όλυμπος        7,99€/κιλό 

Μασούτης               1/2 - 3/2

-Βόεια ελιά Ν/Ζ Γερμανίας χωρίς κόκκαλο    6,99€/κιλό

-20% σε όλα τα λάχανα και τα μπρόκολα

-25% στο γιαούρτι  ΦΑΓΕ Τotal   πλήρες ή ελαφρύ 1 κιλού

-20% σε όλα τα βούτυρα  Lurpak

-35% σε όλα τα προϊόντα  Pizza Greca

-35% σε όλες τις Φέτες ζωής  Κρις Κρις

-30% σε όλα τα προϊόντα  Rio Mare

-50% σε όλα τα μαλακτικά  Soupline Ultra  1500 και 2000ml

-50% στα καθαριστικά  Ajax Γιορτή λουλουδιών, Fabuloso 1 λίτρου, spray αντλίες,  Max Power, πολυκαθαριστικά gel και πανάκια(εξαιρούνται τα Ajax τζαμιών)

-50% σε όλες τις βαφές μαλλιών  Excellence και  Garnier Color sensation

-50% σε όλα τα προϊόντα Fa

-50% σε όλα τα προϊόντα  Gliss

-50% σε όλα τα προϊόντα  Diadermine(εξαιρούνται τα Diadermine Essential και 110)

-50% σε όλα τα χαρτιά υγείας  Zewa  16 τεμαχίων και 20 τεμαχίων

My Market              1/2 - 3/2

-20% στα προϊόντα μαναβικής(εξαιρούνται οι συσκευασμένες σαλάτες)

-30% στο καπνιστό και βραστό φιλέτο γαλοπούλας  Creta Farms Eν Ελλάδι

-50% στα δημητριακά και τις μπάρες  Fitness

-35% στα ζυμαρικά  Barilla  500gr(εξαιρούνται οι προωθητικές πολυσυσκευασίες)

-35% στα υγρά πιάτων  Fairy   654/900/1500ml

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Dixan   σκόνη 50μεζ, υγρό 48/45μεζ        6,90€

-Χαρτί υγείας  Softex silk   3 φύλλων   0,760kg        1,98€

-40% στις πάνες  Pampers active baby dry  και τα μωρομάντηλα

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Palmolive

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Colgate

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Sanex

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Pantene

Επεξ/σία από efkola
  • Like 9
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Udemy.com τρεχει ενα προωθητικο σημερα και εχει πραγματικα καλες τιμες στα διαφορα courses που προσφερει. 
Ενδεικτικα καποια web dev bootcamps βγαινουν καπου 13ε με απεριοριστη προσβαση. 

Δεν ξερω ποσο συχνα κανουν τετοια προωθητικα και αν οντως ειναι προσφορα ή μαρκετινγ αλλα μου φανηκε ενδιαφερον.**
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, undeadpunk είπε

To Udemy.com τρεχει ενα προωθητικο σημερα και εχει πραγματικα καλες τιμες στα διαφορα courses που προσφερει. 
Ενδεικτικα καποια web dev bootcamps βγαινουν καπου 13ε με απεριοριστη προσβαση. 

Δεν ξερω ποσο συχνα κανουν τετοια προωθητικα και αν οντως ειναι προσφορα ή μαρκετινγ αλλα μου φανηκε ενδιαφερον.**
 

Πολύ συχνά βγάζουν τέτοιες τιμές. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν αξίζουν. Αλλά προτείνω σε κάποιον να δοκιμάσει πρώτα τα δωρεάν courses άλλων ιστοσελίδων πχ codecademy. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/17/2018 στις 12:42 ΜΜ, paylidis είπε

Δεν ειναι προσφορά με την εννοια των σουπερ μαρκετ που ανεβάζουμε εδω αλλα σαν τιμη αποτελει προσφορα και εχει ενδιαφερον για να στηριξουμε εναν άνθρωπο που το παλευει στην Ελλαδα...

Η Μικροζυθοποιία Βάρης Στεργίου εχει ξεκινήσει εκστρατεία στο indiegogo και δινει 6 μπυρες του 0,33Λ κάθε μήνα για ένα χρόνο με ~19,5-20€. Συνολο δηλαδή 72 μπυρες, ήτοι 27Λ η φιάλη 330 ml που αυτή τη στιγμή πωλείται προς 3-5€ το 0,5Λ (π.χ. http://www.greekbeershop.gr/stergiou-riviera-pils). Μπορείτε να δειτε λεπτομερειες και να προαγορασετε εδω εως τις 25/1 https://www.indiegogo.com/projects/special-product-offer-greece

 

Μόλις μου ήρθε email για refund... Ξέρει κανείς τι παίχτηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SnakeMJK είπε

Μόλις μου ήρθε email για refund... Ξέρει κανείς τι παίχτηκε;

To ίδιο και σε εμένα κ μπήκα να δω αν το έκαναν και σε άλλους. Δε ξέρω. Δε βρήκα κάτι στη σελίδα της «προσφοράς»...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το facebook tous https://www.facebook.com/mpyrastergiou/

Αναφορά σε κείμενο

Μπύρα Στεργίου Καλησπέρα σ όλους τους φίλους,

μόλις λάβαμε και εμείς την ενημέρωση απο το Indiegogo. 


Η παραγγελία και η πληρωμή μέσω της πιστωτικής σας ακυρώθηκε απο το INDIEGOGΟ, όχι απο εμάς. To ποσό θα επιστραφεί στη πιστωτική σας. 

Πιθανόν είχαν κάποιο τεχνικό πρόβλημα (maintenance) απ ότι μας έστειλαν!

Θα σας ενήμερωσουμε πώς μπορεί να γίνει η πλήρωμή σας για την παραγγελία σας με διαφορετικό τρόπο με την παραλαβή του πρώτου κιβωτίου.

Θα ενημερωθείτε έως 2.2.

Με εκτίμηση
Μικροζυθοποιία Βάρης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2018 στις 7:08 ΜΜ, tsr250 είπε

Να σας πω και εγώ ΤΑ μόνα Δοκιμασμένα και σίγουρα σε ολες τις επιφανειες,δρομο,χιόνια,ακόμα κ σε γλιστερό πάτωμα,είναι αυτά!!

“SKECHERS Work Shoes”

Να φανταστείτε έκανα επίδειξη τρέχοντας κ σταματώντας απότομα σε γλιστερό πλακάκι κ έμεναν όλοι ΚΟΚΚΑΛΟ το πως σταματούσα.!!!B):lol:

..αυτά που λένε στην σόλα από κάτω    slip- / stain-resistant.


https://www.zappos.com/skechers-work/UgLYB1oC2AfiAgILCg.zso

71FC0LAD90L.jpg

81w7-eTn2LL.jpg

Το έκανα εικόνα και μου φάνηκε πολύ αστείο! Ειδικά οι αντίδραση των άλλων, τι κάνει αυτός τώρα;! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ηρθα απο Σκλαβενιτη εχει Mars Twix Maltesers και κατι αλλο δεν θυμαμαι μαλλον της ιδιας εταιριας ενα συν ενα δωρο.

Ο οδοντιατρος δεν ειναι μια συν μια επισκεψη δωρο. :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Μολις ηρθα απο Σκλαβενιτη εχει Mars Twix Maltesers και κατι αλλο δεν θυμαμαι μαλλον της ιδιας εταιριας ενα συν ενα δωρο.

Ο οδοντιατρος δεν ειναι μια συν μια επισκεψη δωρο. :P :lol:

 Bounty και τα M&Ms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Μολις ηρθα απο Σκλαβενιτη εχει Mars Twix Maltesers και κατι αλλο δεν θυμαμαι μαλλον της ιδιας εταιριας ενα συν ενα δωρο.

Ο οδοντιατρος δεν ειναι μια συν μια επισκεψη δωρο. :P :lol:

Ουσιαστικά κάνει την ίδια προσφορά που τρέχει ο ΑΒ Βασιλόπουλος για αυτή την εβδομάδα. Είναι πάγια τακτική του Σκλαβενίτη να δίνει τις ίδιες εβδομαδιαίες προσφορές που δίνει και ο ΑΒ Βασιλόπουλος. Όσοι λοιπόν ψωνίζετε κατά κύριο λόγο στο Σκλαβενίτη να έχετε υπ' όψιν σας ότι τις εβδομαδιαίες προσφορές που βλέπετε στον ΑΒ Βασιλόπουλο θα υπάρχουν σίγουρα και στο Σκλαβενίτη. Απλώς το αναφέρω διότι ο Σκλαβενίτης δε βγάζει φυλλάδια όπως τα άλλα supermarket. Για τη τρέχουσα εβδομάδα έχει επίσης ο Σκλαβενίτης τα Lenor 1+1 δώρο.

Επεξ/σία από th_nikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντονη υποψια οτι αυτο γινεται γιατι δεν ειναι προσφορας των καταστηματων αλλα των προμηθευτων, τους πανε κυλιομενα τις προσφορες, ο ενας βεβαια σκιζεται να το διαφημισει παντου και ο αλλος εχει την παλια αντιληψη οτι ο πελατης θα ερθει, ας ψαξει.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...