Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχαχα νταξει παιδια ο,τι να ναι και sorry που δεν το εψαξα πριν ανεβασω. Πειτε τωρα καμμια χυτρα της προκοπης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, radiohead είπε

Χαχαχα νταξει παιδια ο,τι να ναι και sorry που δεν το εψαξα πριν ανεβασω. Πειτε τωρα καμμια χυτρα της προκοπης :P

Τι να το ψάξεις βρε...μια χαρά φαινόταν η προσφορά σε αυτό που ανέβασες...μάλλον σε fissler θα καταλήξω...από γνωστούς μου λένε τα καλύτερα.τα 200 που έδωσα για την WMF τα κλαίω ακόμη..πάντως και στα 119 ευρώ δυο χύτρες με το καλαθάκι είναι πολύ καλη τιμή.αν είναι καλή όπως είπε ο saltjon..

Επεξ/σία από lovesucks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lovesucks είπε

Τι να το ψάξεις βρε...μια χαρά φαινόταν η προσφορά σε αυτό που ανέβασες...μάλλον σε fissler θα καταλήξω...από γνωστούς μου λένε τα καλύτερα.τα 200 που έδωσα για την WMF τα κλαίω ακόμη..πάντως και στα 119 ευρώ δυο χύτρες με το καλαθάκι είναι πολύ καλη τιμή.αν είναι καλή όπως είπε ο saltjon..

Σας ειπα το πριν 13ετιας μοντελο το ειχα παρει απο το LIDL ουτε λαστιχο δεν εχω αλλαξει.Παντως περαστε και απο μερικα LIDL ειχε την περασμενη εβδομαδα χυτρα γερμανικη στα 40-45 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, radiohead είπε

Ουτε καν, σε αναζητηση ειμαι και απ'οτι βλεπω fishler και tefal εχουν θετικες κριτικες. Αν μου λες ετσι για την wmf κλαφτα. Η seb εξηφανισθει;

SEB εχω και την εχω πάρει απο το amazon.fr

https://www.amazon.fr/Seb-Autocuiseur-Inox-P0531100-Authentique/dp/B000TGIKSO/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1519136330&sr=8-4&keywords=seb

Επίσης μπορείτε να δειτε και τις LAGOSTINA απο το amazon.it (και απο αυτήν εχω παρει)

Και οι δύο είναι εξίσου ποιοτικές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, saxos55 είπε

Ευχαριστούμε, αλλά εδώ postάρουμε συγκεκριμένα προϊόντα και όχι ολόκληρα καταστήματα (εκτός αν έχουν store-wide sale).

Άλλωστε δε βρήκα κάτι φοβερό. Παρακάτω στα εντός τεχνολογίας παίζουν 55 ίντσες και βάλε.

Τι να σου πω λέει προσφορές εκτός τεχνολογίας και όλα τους τα προϊόντα ή αυτά που έχω πάρει είναι -30% απο άλλα shops! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mr.O είπε

Τι να σου πω λέει προσφορές εκτός τεχνολογίας και όλα τους τα προϊόντα ή αυτά που έχω πάρει είναι -30% απο άλλα shops! 

Δεν αντιλέγω γιατί δεν έχω και ίδια άποψη (ότι μου λένε φίλοι από το χωριό).

Απλά σου έγραψα τι συνηθίζεται. Προφανώς και είναι απόφαση των mod αν θα μείνει ή όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Ευχαριστούμε, αλλά εδώ postάρουμε συγκεκριμένα προϊόντα και όχι ολόκληρα καταστήματα (εκτός αν έχουν store-wide sale).

Άλλωστε δε βρήκα κάτι φοβερό. Παρακάτω στα εντός τεχνολογίας παίζουν 55 ίντσες και βάλε.

να ρωτησω κατι οι 55 ιντσες ειναι περιπου 115 cm που να τις βαλει τις 55 ιντσες?

Επεξ/σία από saltjon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saltjon είπε

να ρωτησω κατι οι 55 ιντσες ειναι περιπου 115 cm που να τις βαλει τις 55 ιντσες?

Αν δεν αναφέρεσαι σε τηλεόραση, ξεκίνα να τρέχεις και μην κοιτάξεις πίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, billomnia είπε

Αν δεν αναφέρεσαι σε τηλεόραση, ξεκίνα να τρέχεις και μην κοιτάξεις πίσω....

Έχω ακούσει για πηγάδια άλλα αυτό θα είναι άλλο πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saltjon είπε

να ρωτησω κατι οι 55 ιντσες ειναι περιπου 115 cm που να τις βαλει τις 55 ιντσες?

Αν είναι curved όμως ?

1 ώρα πριν, Seldon68 είπε

Αναφέρεσαι στην τηλεόραση ή στο sex shop;

Μήπως αναφέρεται σε χυτρα ?Υπάρχει και αυτή η επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...