Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, radiohead είπε

Μόνο σε κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, radiohead είπε

Καλημέρα !μήπως την έχετε και έχεις προσωπική άποψη..;;;χάλασε αυτή που είχα και μου φαίνεται πολύ καλή προσφορά..αξίζει όμως;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lovesucks είπε

Καλημέρα !μήπως την έχετε και έχεις προσωπική άποψη..;;;χάλασε αυτή που είχα και μου φαίνεται πολύ καλή προσφορά..αξίζει όμως;;

Πρόκειται για τα εκθεσιακά κομμάτια, οπότε υπάρχει μόνο ένα προϊόν ανά κατάστημα. Δες πρώτα αν υπάρχει διαθεσιμότητα σε κατάστημα κοντά σε σένα.

Ως εκθεσιακό κομμάτι, πρέπει να ελέγξεις ότι είναι σε καλή κατάσταση και δεν λείπει κάποιο εξάρτημα. Στο κατάστημα μάλλον δεν θα ξέρουν να σε βοηθήσουν, θα ισχυριστούν ότι έχουν ήδη αγοράσει οι ίδιοι το προϊόν για το εξοχικό τους και θα προσπαθήσουν να πουλήσουν ασφάλεια οικίας Interamerican Home.

Το καπάκι είναι το πιο σημαντικό εξάρτημα, μαζί με το λάστιχο. Στην Ελλάδα υπάρχουν ανταλλακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, philae είπε

Πρόκειται για τα εκθεσιακά κομμάτια, οπότε υπάρχει μόνο ένα προϊόν ανά κατάστημα. Δες πρώτα αν υπάρχει διαθεσιμότητα σε κατάστημα κοντά σε σένα.

Ως εκθεσιακό κομμάτι, πρέπει να ελέγξεις ότι είναι σε καλή κατάσταση και δεν λείπει κάποιο εξάρτημα. Στο κατάστημα μάλλον δεν θα ξέρουν να σε βοηθήσουν, θα ισχυριστούν ότι έχουν ήδη αγοράσει οι ίδιοι το προϊόν για το εξοχικό τους και θα προσπαθήσουν να πουλήσουν ασφάλεια οικίας Interamerican Home.

Το καπάκι είναι το πιο σημαντικό εξάρτημα, μαζί με το λάστιχο. Στην Ελλάδα υπάρχουν ανταλλακτικά.

ευχαριστώ για την απάντηση..Θα πάω τώρα μια βόλτα..έχω μια WMF που πραγματικά κλαίω τα λεφτά που έδωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lovesucks είπε

Καλημέρα !μήπως την έχετε και έχεις προσωπική άποψη..;;;χάλασε αυτή που είχα και μου φαίνεται πολύ καλή προσφορά..αξίζει όμως;;

Ουτε καν, σε αναζητηση ειμαι και απ'οτι βλεπω fishler και tefal εχουν θετικες κριτικες. Αν μου λες ετσι για την wmf κλαφτα. Η seb εξηφανισθει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα πρωι-πρωι και την πηρα σφραγισμενη .Εχω το πιο παλιο μοντελο και την εχουμε λιωσει 15 χρονια, η προσφορα ειναι απαιχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έφυγα απο το σπίτι υπήρχε διαθέσιμη η προσφορά στο κατάστημα της πόλης μου..σε λιγότερο απο πεντε λεπτά ήμουν εκεί.με εκνεύρισαν οι πωλήτριες που επέμεναν πως δεν υπήρχε προσφορά.το θεώρησα απαράδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lovesucks είπε

Όταν έφυγα απο το σπίτι υπήρχε διαθέσιμη η προσφορά στο κατάστημα της πόλης μου..σε λιγότερο απο πεντε λεπτά ήμουν εκεί.με εκνεύρισαν οι πωλήτριες που επέμεναν πως δεν υπήρχε προσφορά.το θεώρησα απαράδεκτο.

επρεπε να τους πεις να μπουν στο σαιτ να την δουν, δεν σου ειπαν ψεματα στο καταστημα φαινονταν κανονικη τιμη και σε μενα το ιδιο συνεβει αλλα μπηκε στο σαιτ και επαθε εγκεφαλικο ρωτησε τον προισταμενο και του ειπε αφου ειναι προσφορα στο σαιτ δωστην (υποψιν αφου μου την εφερε απο την αποθηκη πηγε νατην τιμολογιση μου λεει 119 και του απαντω κοιτα σε παρακαλω τι τιμη λεει στο σαιτ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολήθηκα με το προϊόν, αλλά σας διαβεβαιώ ότι όταν άνοιξα το λινκ του @radiohead η τιμή ήταν 119. Αυτό συνέβη στις 11.30-12.00 περίπου. Συνεπώς ίσως είχε ήδη αλλάξει και ο @lovesucks έπεσε στην περίπτωση (όπου οι υπάλληλοι του Κώτσου δεν έβλεπαν καμία προσφορά).

Νόμιζα ότι αυτή ήταν η τιμή της προσφοράς, αλλά δεν άνοιξα ούτε καν το λινκ του skroutz για να δω τι παίζει αφού δεν με ενδιέφερε. Ποια ήταν η τιμή της προσφοράς του Κώτσου; Έτσι απο περιέργεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Δεν ασχολήθηκα με το προϊόν, αλλά σας διαβεβαιώ ότι όταν άνοιξα το λινκ του @radiohead η τιμή ήταν 119. Αυτό συνέβη στις 11.30-12.00 περίπου. Συνεπώς ίσως είχε ήδη αλλάξει και ο @lovesucks έπεσε στην περίπτωση (όπου οι υπάλληλοι του Κώτσου δεν έβλεπαν καμία προσφορά).

Νόμιζα ότι αυτή ήταν η τιμή της προσφοράς, αλλά δεν άνοιξα ούτε καν το λινκ του skroutz για να δω τι παίζει αφού δεν με ενδιέφερε. Ποια ήταν η τιμή της προσφοράς του Κώτσου; Έτσι απο περιέργεια...

39 ευρω, 80ευρω κατω της αρχικης.

Επεξ/σία από saltjon
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Δεν ασχολήθηκα με το προϊόν, αλλά σας διαβεβαιώ ότι όταν άνοιξα το λινκ του @radiohead η τιμή ήταν 119. Αυτό συνέβη στις 11.30-12.00 περίπου. Συνεπώς ίσως είχε ήδη αλλάξει και ο @lovesucks έπεσε στην περίπτωση (όπου οι υπάλληλοι του Κώτσου δεν έβλεπαν καμία προσφορά).

Νόμιζα ότι αυτή ήταν η τιμή της προσφοράς, αλλά δεν άνοιξα ούτε καν το λινκ του skroutz για να δω τι παίζει αφού δεν με ενδιέφερε. Ποια ήταν η τιμή της προσφοράς του Κώτσου; Έτσι απο περιέργεια...

Δλδ βγάλανε προσφορά για 3 ώρες..;;;ωραίοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...