Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο το χρυσελια κλασικο οσο και να εψαξα στον γουγλη δεν βρηκα καμια πληροφορια αν ειναι παρθενο αν ειναι λαδι για ραπτομηχανη η για νταλικα.

φραπελια μηπως ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαιόλαδο (του ΚΟΡΕ)

Αποτελούμενο από Εξευγενισμένα Ελαιόλαδα και Παρθένα Ελαιόλαδα

Κατηγορία σαν Αλτις - μινερβα κλασσικο

 

Με απλά λόγια ραφιναρισμένα παλιόλαδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ελεος με τα κ@#@λαδα με  3 ευρω το λιτρο παιρνετε παρθενο ελαιολαδο απο τον παραγωγο (ολο και καποιον θε ξερετε απο ελαιοπαραγωγο τοπο).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ελεος με τα κ@#@λαδα με 3 ευρω το λιτρο παιρνετε παρθενο ελαιολαδο απο τον παραγωγο (ολο και καποιον θε ξερετε απο ελαιοπαραγωγο τοπο).

Από μη ελαιοπαραγωγό τόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μιση ελλαδα παραγει ελιες αν ανηκεις σε αυτους που τυχαινει να μην ξερουν καποιο απο τη μιση αυτη ελλαδα να σου συστησω εγω καμια δεκαρια να διαλεξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μιση ελλαδα παραγει ελιες αν ανηκεις σε αυτους που τυχαινει να μην ξερουν καποιο απο τη μιση αυτη ελλαδα να σου συστησω εγω καμια δεκαρια να διαλεξεις.

 

 

Από μη ελαιοπαραγωγό τόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μιση ελλαδα παραγει ελιες αν ανηκεις σε αυτους που τυχαινει να μην ξερουν καποιο απο τη μιση αυτη ελλαδα να σου συστησω εγω καμια δεκαρια να διαλεξεις.

 

Πραγματικά θα με ενδιέφερε μια και είμαι εισαγόμενος και παιδί πόλης ...

3 πράγματα ψάχνω: λάδι, μέλι θυμαρίσιο και ρακή (ή τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά θα με ενδιέφερε μια και είμαι εισαγόμενος και παιδί πόλης ...

3 πράγματα ψάχνω: λάδι, μέλι θυμαρίσιο και ρακή (ή τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο)

Για λάδι αν ψάξεις στο internet θα βρεις κι άλλες παρόμοιες συζητήσεις σε διάφορα φόρουμ κλπ όπου διάφοροι προτείνουν διάφορούς. Μπορείς να δοκιμάσεις. Το χύμα λάδι από παραγωγό είναι σίγουρα πιο φθηνό από το τυποποιημένο και η ποιότητά του είναι συνήθως καλύτερη αλλά δεν υπάρχει καμία εγγύηση. Αν ο παραγωγός δεν έχει μυαλό μπορεί να αγοράσεις και μάπα λάδι με διάφορες αιτίες: χαλασμένο από την αποθήκευση (πχ σε ζεστό μέρος) ή τη μεταφορά, περσινό κλπ.

 

Ορίστε μια σελίδα ενός Κρητικού λαδοπαραγωγού. Δεν έχω αγοράσει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια:

http://oliveoil.homedns.org/

 

Προσωπικά αγοράζω από φίλο στην Πελοπόνησο (Κυνουρία) αλλά δεν αναλαμβάνει μεταφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά θα με ενδιέφερε μια και είμαι εισαγόμενος και παιδί πόλης ...

3 πράγματα ψάχνω: λάδι, μέλι θυμαρίσιο και ρακή (ή τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο)

Μια μέρα περιθώριο θέλω να σου πω ακριβώς πως μπορώ να σου στείλω μέλι και λάδι από συγγενείς. Λάδι από Χανιά και μέλι από Έδεσσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...