Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗ ΩΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10:

-όλα τα προϊόντα LE PETIT MARSEILLAIS 50% φθηνότερα με τη mas card
-όλα τα ξυριστικά BIC 40% φθηνότερα με τη mas card
-όλα τα προϊόντα AIM 40% φθηνότερα με τη mas card
-όλα τα λαχανικά ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ 30% φθηνότερα με τη mas card
-μπανάνες CHIQUITA 20% φθηνότερα με τη mas card

 

 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΜΠΤΗ ΩΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10:

 

 

 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ τη τριτη πήρα 2 soupline ένα πορτοκαλί και ένα ροζ . μαζί με τους 100 πόντους ταίριαξα και ένα κουπόνι της κάρτας μια χαρά τσάμπα βγήκαν.50 πόντους μακριά από τα 6 ευρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα αργα το απογευμα (κατα τις 8μιση) στο αβ της περιοχης μου και ειχε τα souplin paradise μικρα και μεγαλα ακομα μπολικα. Ωπα εδω ειμαστε ακομα, λεω. Ομως το ταμπελακι για ποντους ηταν αφηρημενο και ειχε μονο το -50%. Παιρνω 2 μικρα και τα παω μεχρι ταμειο για επιβεβαιωση και μου ειπε η ταμειας οτι τους ποντους τους αφαιρεσανε απτο συστημα επειδη ηταν κατα λαθος. Τα αφησα και εγω. Εχει συμβει το ιδιο σε καποιον απο σας?

Ναι φίλε μου πήγα απόψε στον ΑΒ Ζαρουχλέικα (Πάτρα), ρώτησα για τους πόντους μιας & ταμπέλα δεν υπήρχε (λογικό) & η υπάλληλος είπε δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Ακόμα πιο περίεργα όμως, οι προσφορά στις ταμπέλες δεν έλεγε 1+1 δώρο αλλά -50% (όπως είδες & εσύ).

Η τελική τιμή βέβαια ήταν η ίδια αλλά προφανώς είχαν μαζέψει τη προσφορά εντελώς.

Ακόμα & στις ανακοινώσεις μιλούσε για έκπτωση 50%!

Δε ψώνισα εννοείται αφού τουλάχιστον είχα μαλακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχθες το μεσημερι στις 4 πηρα 6 μικρα μαλακτικα και πηρα και εκπτωση και 300 ποντους. Αβ θησεως χαμηλα. Ισα ισα που προλαβα απο οτι φαινεται

 

Αποστολή από το GT-I8190 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ηταν να τα προλαβεις. Εγω κατεβασα ολο το ραφι. :)

 

Βασικα πρεπει να διαβαζουμε το φυλλαδιο πριν ψωνισουμε.

 

Τα 4 μαλακτικα κοστιζαν 6,20 και σου διναν πισω 6ε επιταγη.

Μπορουσες αν ηθελες με την επιταγη αυτη +0,20cents να παρεις αλλα 4 συν μια επιταγη και ουτω καθεξης. Λιγα λογια σχεδον στα χαριζαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

Ακόμα πιο περίεργα όμως, οι προσφορά στις ταμπέλες δεν έλεγε 1+1 δώρο αλλά -50% (όπως είδες & εσύ).

Η τελική τιμή βέβαια ήταν η ίδια αλλά προφανώς είχαν μαζέψει τη προσφορά εντελώς.

Ακόμα & στις ανακοινώσεις μιλούσε για έκπτωση 50%!

..

 

Τα εχετε μπερδεψει μαλλον.

 

Ποιος μιλησε για 1+1; Η μια προσφορα ΕΙΝΑΙ εκπτωση 50% σε όλα τα σουπλιν και είναι για ολη την εβδομαδα που τρεχει.

Η δευτερη προωθητικη ΗΤΑΝ για 100 ποντους ανα δυο των 750ml μονο για τα δυο ΝΕΑ αρωματα, η οποια ισχυε από 18-9-2014 μεχρι και χθες 1-10-2014, δημοσιευμενη κανονικα στο φυλλαδιο που μολις εληξε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου τα ''λαγωνικά'' που μας γνωστοποιησαν την προσφορά

Πρόλαβα και πήρα 8 των 750ml  χθές κατα τις 14:00 με 0,40 λεπτά B)

(ταμπελάκι δεν υπήρχε στο καταστημα για τους πόντους οποτε πήγα στο ταμείο με το φυλλάδιο στο χέρι , που όμως τελικά δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα, στο καινουργιο φυλαδιο του ΑΒ (φανταζομαι θα το βαλει ο skrutz) δεν εχουν κανα προιον με πολλους ποντους...

 

εκτος αν καποιος φοραει μασελα και παρει 2 coreca ή 2 οδοντοκρεμες για ευαισθητα δοντια (ρε katcos μηπως να πας καμια βολτα κατα κει ??)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα το φυλλάδιο του ΑΒ.

Περιμένουμε φυλλάδιο Carrefour από Δευτέρα


Carrefour εώς Σάββατο

-όλα τα είδη αυτοκινήτου -25% με την κάρτα club

-όλα τα παπλώματα -30% με την κάρτα club

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα το φυλλάδιο του ΑΒ.

Περιμένουμε φυλλάδιο Carrefour από Δευτέρα

Carrefour εώς Σάββατο

-όλα τα είδη αυτοκινήτου -25% με την κάρτα club

-όλα τα παπλώματα -30% με την κάρτα club

 

Έχει βγει ήδη το καινούργιο, μου το έδωσαν χθες στον Μαρινόπουλο της Αγίας Παρασκευής, δεν λέει και πολλά όπως και αυτό που θα λήξει μεθαύριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...