Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τα σφολιατοειδή που έχει είναι Ελληνικά και, για μένα, πολύ καλύτερα από πολλά άλλα που πουλιούνται στα άλλα super market .

 

Σχεδόν κάθε Σάββατο έχει και μια προσφορά. Αυτό έχει 1kg σπανακοπιτάκια με 1,5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Θα πρέπει να υπενθυμίσω ότι κάθε

Δευτέρα και Τρίτη στα μεγάλα Καρφούρ έχει -30% στα Ψάρια με κουπόνι

που το παίρνεις από την υποδοχή. Οπότε κάποιος που θέλει να αγοράσει

πχ. 3 κιλά Μυλοκόπι με 9,90 το κιλό(που είναι εξαιρετικό κι ας είναι ιχθυοτροφείου),

πάει την Κυριακή και παίρνει το Θέμα των 2 ευρώ που έχει κουπόνι 5 ευρώ για ψώνια αξίας 20 ευρώ,

οπότε  για  τα ψάρια που κάνουν 29,00 ευρώ  με την έκπτωση -30% πας στα 20 €  και δίνεις και το κουπόνι

του Θέματος και γλιτώνεις άλλα 5 ευρώ, κι έτσι παίρνεις ψάρια αξίας 29 ευρώ με έκπτωση 45% περίπου.

Είναι πολύ καλή προσφορά. Εγώ χτύπησα προχτές 3 κιλά πέστροφες και 1 κιλό μυλοκόπι.

Έκαναν 29 ευρώ και στο ταμείο έδωσα 15.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα σφολιατοειδή που έχει είναι Ελληνικά και, για μένα, πολύ καλύτερα από πολλά άλλα που πουλιούνται στα άλλα super market .

 

Σχεδόν κάθε Σάββατο έχει και μια προσφορά. Αυτό έχει 1kg σπανακοπιτάκια με 1,5€

 

 

Kardis rulezzzz..!

 

με αλλα λογια πολυ καλα προιοντα βγαζει ο καρδης, τα τιμαω χρονια και προσωπικα τα καταττασω ανωτερα του καρφουρ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τρωγονται αλλα μη φατε ολη την κονσερβα οπως εγω.

300γρ. κεφτεδακια σου πεφτουν βαρια μαζι με τη λαδερη σαλτσα (ειναι κιμας σαν 2 μεγαλα μπεργκερ των 150γρ).

Γενικα οι κονσερβες του Lidl ειναι αποδεκτης ποιοτητας και σε μερικες με θαλασσινα ειναι παρα πολυ καλες και φυσικα φθηνοτερες απο καθε ελληνικη κονσερβα.

Σωστος και στα δυο.Και οτι ειναι καλα τα κεφτεδακια αλλα και το οτι πρεπει να φας τα μισα γιατι με μια πατατα και μια σαλατα κι ενα αναψυκτικο η μια μπυρα σου καθονται βαρια.

Για τα θαλασσινα γενικα δεν ξερω,επειδη ψαρια δεν τρωω καθολου με μια εξαιρεση τον τοννο.

Και ειδικοτερα τον καπνιστο τοννο που δοκιμασα μια φορα και απο τοτε δεν αλλαζω.

Το κανει προσφορα μια δυο φορες το χρονο απο 1,8 στο 1,1 για οποιον θελει να στοκαρει.

Αλλα και χωρις προσφορα συμφερει και παλι γιατι οι επωνυμες εχουν κοντα στα 3 ευρω στα αλλα σ/μ.

Και τα σφολιατοειδή που έχει είναι Ελληνικά και, για μένα, πολύ καλύτερα από πολλά άλλα που πουλιούνται στα άλλα super market .

 

Σχεδόν κάθε Σάββατο έχει και μια προσφορά. Αυτό έχει 1kg σπανακοπιτάκια με 1,5€

Συμφωνω ισως ειναι καλυτερα επειδη οπως γραφουν δεν περιεχουν υδρογονωμενα λιπαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kardis rulezzzz..!

 

με αλλα λογια πολυ καλα προιοντα βγαζει ο καρδης, τα τιμαω χρονια και προσωπικα τα καταττασω ανωτερα του καρφουρ!

Ο ΚΑΡΔΗΣ στα Lidl δεν είναι? Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι τελευταία... (δλδ πέρσι)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα την γυναικα μου στην δουλεια (Market IN) και εχουν τα αφρολουτρα FA 750ml 1.50 ευρω.

 

226124-DEFAULT-m.jpg

 

Μονο το πρασινο της φωτογραφιας αλλα εχει πολλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι στα lidl σίγουρα. δεν ξέρω αν δίνει και πουθενά αλλού.

Συμφωνα με την σελίδα του δίνει τα PL του ΑΒ και του μακρο

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

στο ΑΒ στον ασύρματο στον Άγιο Δημήτριο έχει μπόλικα.

Πήρα ένα πριν λίγο 6,49€ -1,50€ (στικερ) -2€ (κουπόνι) -3€ = -0,01€   :-)

 

True dat, όμως έχουν κάνει ένα φάουλ. Στα ράφια υπάρχουν ανάμεικτα κουτιά με sticker και χωρίς οπότε προσοχή ποιο θα πάρετε

 

 

 

post-175401-0-26732600-1415267606_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Μου ζητάνε ταυτότητα στα carrefour (Αμπελοκήπων & Αμαρουσίου) συνήθως (μία στις δύο φορές) ενώ στα ΑΒ σχεδόν ποτέ

 

Κι εμένα στο ΑΒ δε μου έχουν ζητήσει. Σήμερα μου ζήτησε μία ταμίας επειδή είχα δύο κουπόνια (το ένα στο όνομα της γυναίκας μου) και με το που πάω να βγάλω την ταυτότητά της, πετάγεται η διπλανή ταμίας και της λέει: Δεν είναι από Επιθυμίες, είναι από livesmart, δε χρειάζεται ταυτότητα. Οπότε υποθέτω ότι σε όλα τα ΑΒ τα κουπόνια του livesmart δεν τα ελέγχουν.

 

Καλησπέρα. Αγόρασα σήμερα από τον ΑΒ

υγρό απορρυπαντικό Σκίπ σε κουτί που περιέχει 16 κάψουλες.

6,49 η αρχική τιμή κι έχουμε από και πέρα:

-1,50 € εκπτωτικό αυτοκόλλητο της εταιρείας πάνω στο κουτί

100 πόντοι δώρο το ΑΒ (αυτό μεταφράζεται σε 3 ευρώ αξία)

-2,00 € κουπόνι από το λάιβ-σμάρτ

Τελική Τιμή; Μου έδωσαν και 0,01€ αντί να πληρώσω !!!

Αυτά δεν γίνονται !!! Κι όμως έγινε σήμερα. Στον ΑΒ. Δώρο !!!!

Πήρα 2 τεμάχια και αντί να πληρώσω μου δώσανε και λεφτά !!!

 

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Πήρα κι εγώ όπως έγραψα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γαλαξιας εχει τις μπαταριες duracell 1+1 απο οτι βλεπω στο site του (αν και η αναλυση ειναι για τα μπαζα)

οι  δυο συσκευασιες εχουν 6,30 -4 ευρω κουπινι επιθυμιες 2,30 οι οχτω μπαταριες. (?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ξεχνιομαστε για λιγες μερες ακομη υπαρχουν οι εκπτωσεις στα leroy merlin για τη Θεσσαλονικη , λογω γενεθλιων.

Βonus το σαββατο τα παντα -10%

 

 

 

 

Τελεια απο την άνοιξη που το σκεφτόμαστε κ τελείωσε η προσφορά πριν αποφασίσουμε ειχαμε ενα χλοοκοπτικο τρακτερακι στα υποψιν αλλα -200€ που το ειχαν βγαλει τοτε ηταν δελεαστικα να περιμένουμε να ξαναβγει!!

 

Τωρα με το -10% σχεδον φτάνει τη τιμη (-171€ τωρα) που ηταν τοτε:

 

IMG_20140326_101528_zpsbebmk36m.jpg

 

φραπεδακι κ κόψιμο χόρτα next year  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γαλαξιας εχει τις μπαταριες duracell 1+1 απο οτι βλεπω στο site του (αν και η αναλυση ειναι για τα μπαζα)

οι  δυο συσκευασιες εχουν 6,30 -4 ευρω κουπινι επιθυμιες 2,30 οι οχτω μπαταριες. (?)

 

Το κουπονι ειναι για να πληρωσεις 2 τετραδες μπαταριων. Εφοσον ο γαλαξιας τις δινει 1+1 δωρο σημαινει οτι δεν πληρωνεις τη μια και αρα θα πρεπει να παρεις 2 τετοια σετ. Συμφωνα με τη λογικη παντα. Αρα 12,6-4€=δεν συμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπονι ειναι για να πληρωσεις 2 τετραδες μπαταριων. Εφοσον ο γαλαξιας τις δινει 1+1 δωρο σημαινει οτι δεν πληρωνεις τη μια και αρα θα πρεπει να παρεις 2 τετοια σετ. Συμφωνα με τη λογικη παντα. Αρα 12,6-4€=δεν συμφερει.

Γιατι πρεπει να αγορασεις 2 συσκευασιες? ειναι για να αγορασεις η με 2 συσκευασιες απλως?

με τα αριελ πχ που ηταν 1+1 δεν επωφελουμασταν με το κουπονι των 6 ευρω?

ρωταω για να καταλαβω δεν σου επιτιθεμαι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...