Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαρινόπουλος

 

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 05.11, από τις 14:30 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-20% στα αναψυκτικά και τους χυμούς
-30% στα καθαριστικά

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα με το skip .

Τα βρήκα στο AB Αμόρε (Πριγκηπονήσων) με τιμή ραφιου 4,99 .

Πήγα το πρωι και πέρασα 2 κουπόνια με το όνομα μου σε μία απόδειξη ( δεν μου ζητήθηκε ταυτοτητα), πήρα την δωροεπιταγή και έφυγα .

Μια ώρα μετά ξαναπέρασα με την γυναίκα μου και πήρα άλλα 2 ( με 2 κουπόνια στο όνομα της συζύγου) έδωσα την δωροεπιταγή και πήρα μια άλλη των 6 ευρώ ξανά :)

Ειχε ακόμα στο ράφι καμια δεκαριά με το στικ -1,5 ευρώ (τελική ραφιου δηλαδη 4,99)

 

Μου ζητάνε ταυτότητα στα carrefour (Αμπελοκήπων & Αμαρουσίου) συνήθως (μία στις δύο φορές) ενώ στα ΑΒ σχεδόν ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε δύο ΑΒ επί της Λαμπράκη(ένα στον Κορυδαλλό και ένα στην Αμφιάλη)δεν πέτυχα κανένα skip με sticker.Πήρα όμως ένα κουτί για να δοκιμάσω τις κάψουλες.Τιμή 6,49-2 από το κουπόνι του livesmart=4,49 και 100 πόντοι στην κάρτα.

Θα έπαιρνα και δύο gillette αλλά σήμερα δεν εμφανίζονται τα κουπόνια τους στις ''επιθυμίες''.Επίσης να ενημερώσω ότι και στα δύο s.markets πουλούσαν τα fa 2,25 το ένα μπουκάλι και όχι τη δεμένη συσκευασία των 1+1 που είχα ψωνίσει και γράψει εδώ την προηγούμενη βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ξεχνιομαστε για λιγες μερες ακομη υπαρχουν οι εκπτωσεις στα leroy merlin για τη Θεσσαλονικη , λογω γενεθλιων.

Βonus το σαββατο τα παντα -10%

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα διάβασα ότι ο Σκλαβενίτης είναι έτοιμος για εξαγορά του Βερόπουλου.Ο οποίος είναι έτοιμος για λουκέτο από τα χρέη που έχει.

ο Σκλαβενίτης ήδη έχει αγοράσει το 60% των μετοχών της Χαλκιαδάκης (την οποία είχε εξαγοράσει ο Βερόπουλος).

http://www.tovima.gr/finance/article/?aid=626655

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε δύο ΑΒ επί της Λαμπράκη(ένα στον Κορυδαλλό και ένα στην Αμφιάλη)δεν πέτυχα κανένα skip με sticker.Πήρα όμως ένα κουτί για να δοκιμάσω τις κάψουλες.Τιμή 6,49-2 από το κουπόνι του livesmart=4,49 και 100 πόντοι στην κάρτα.

Θα έπαιρνα και δύο gillette αλλά σήμερα δεν εμφανίζονται τα κουπόνια τους στις ''επιθυμίες''.Επίσης να ενημερώσω ότι και στα δύο s.markets πουλούσαν τα fa 2,25 το ένα μπουκάλι και όχι τη δεμένη συσκευασία των 1+1 που είχα ψωνίσει και γράψει εδώ την προηγούμενη βδομάδα.

στο ΑΒ στον ασύρματο στον Άγιο Δημήτριο έχει μπόλικα.

Πήρα ένα πριν λίγο 6,49€ -1,50€ (στικερ) -2€ (κουπόνι) -3€ = -0,01€  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα διάβασα ότι ο Σκλαβενίτης είναι έτοιμος για εξαγορά του Βερόπουλου.Ο οποίος είναι έτοιμος για λουκέτο από τα χρέη που έχει.

ο Σκλαβενίτης ήδη έχει αγοράσει το 60% των μετοχών της Χαλκιαδάκης (την οποία είχε εξαγοράσει ο Βερόπουλος).

http://www.tovima.gr/finance/article/?aid=626655

Με το καλό να έρθει έτσι και στην βόρεια Ελλάδα, να σφίξει λίγο ο ανταγωνισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Market In που δουλευει η γυναικα μου δεν λεει να το παρει;

Σε όσα market in έχω πάει είναι άστα να πάνε...

μια προσφορά τις προκοπής δεν βγάζουν και στο site τους το φυλλάδιο το βγάζουν πάντα 3-4 μέρες μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσα market in έχω πάει είναι άστα να πάνε...

μια προσφορά τις προκοπής δεν βγάζουν και στο site τους το φυλλάδιο το βγάζουν πάντα 3-4 μέρες μετά.

 

 

Έλα ρε συ τα παιδικά μου χρόνια μέσα σε ένα market in τα θυμάμαι ... έχει και ένα κλίμα έτσι σαν μπακάλικου της γειτονιάς μέσα , είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.. 

Είχα πάρει θυμάμαι πέρυσι Dixan μεγάλο 5,95...βάζει που και που κάτι καλά, και έχει συμπαθητικές προσφορές πάντα... (και πλάκα έχουν τα ποσοστά στην έκπτωση που είναι - 37 % κλπ ( σπάνια είναι στρογγυλά...  :-D )

 

Γκοτζάμ Σκλαβενίτης και έχει το site του υπό κατασκευή εδώ και κάτι χρόνια... δεν έχουμε που να δούμε αν έχει καμιά προσφορά...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει να στοκαρει, κονσερβα κεφτεδακια με σαλτσα 280γρ, 1,11€ στο Lidl ως το σαββατο.

Ειναι ιδιωτικης ετικετας και παρασκευαζονται στην Ελλαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τρωγονται αλλα μη φατε ολη την κονσερβα οπως εγω.

300γρ. κεφτεδακια σου πεφτουν βαρια μαζι με τη λαδερη σαλτσα (ειναι κιμας σαν 2 μεγαλα μπεργκερ των 150γρ).

Γενικα οι κονσερβες του Lidl ειναι αποδεκτης ποιοτητας και σε μερικες με θαλασσινα ειναι παρα πολυ καλες και φυσικα φθηνοτερες απο καθε ελληνικη κονσερβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...