Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε καλύτερα μέτριος καφές και φρέσκος, παρά η καλύτερη μάρκα μπαγιάτικος..

 

Κόκοι καβουρδισμένοι άκοποι είναι.

Το φυλάω σε σφραγισμένη σακούλα (μέσα σε γυάλινο βάζο) χωρίς αέρα στο ψυγείο, και καθημερινά κόβω όσο χρειάζομαι με μύλο χειρός Zassenhaus.

 

Τα αλεσμένα βαζάκια που παίρνουν στα 5 ευρώ τα 250gr, μου είναι αδιάφορα.

H τον "φρεσκοκομμένο" καφέ απο καφεκοπτείο με κόκκους πραγματικά νοπούς 1-2 μήνες μέσα σε βάζο εκτεθιμένο στον αέρα (το οποίο πληρώνεις 20 ευρώ το κιλό?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην περιοχή της Βάρης θα είναι το πρατήριο. Θα ανακοινωθεί σε μία ώρα περίπου 

 

..."Στο πρατήριο JET OIL που θα επισκέπτεστε, θα πρέπει να πείτε «Με easy γεμίζει» (υποχρεωτικά) και να ακούτε εκείνη την ώρα στο αυτοκίνητό σας easy 97,2.

 

Μπορείτε να προμηθεύσετε το αυτοκίνητό σας με όση αμόλυβδη 95 οκτανίων ή Diesel κίνησης επιθυμείτε."...
 
2ο χιλιόμετρο Βάρης Κορωπίου δωρεάν για 10 λεπτά ακόμη
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα!Απίστευτο! :-D

Θα είχε ενδιαφέρον να μαθαίναμε πόσα αυτοκίνητα ανεφοδιάστηκαν τσαμπέ εκείνο το τέταρτο αλλά και να βλέπαμε τις κινήσεις των υπαλλήλων...θα ήταν άραγε το ίδιο σβέλτες και βιαστικές όπως όλες τις υπόλοιπες ώρες της βδομάδας;  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα στο Hondos Center Απολλώνια Πολιτεια και ειχε ολες τις gillette μηχανες γυναικιες και αντρικες -50%. Πηρα την Gillette Venus & Olay οπου με το -50% πηγαινε στα 5 ευρω και το κουπονι -3ευρω απο επιθυμιες, τελικη 2 ευρω. Πολυ καλα θα ελεγα.

 

Για οποιον ψαχνεται ακομα για μηχανες gillette ας κανει ενα τηλ στο κοντινοτερο Hondos να ρωτησει αν τη παιζουν και αλλού αυτη τη προσφορα.

 

Γενικα, θα σας ελεγα το εξης (μιας και οταν πηγα στο Hondos με τον δικο μου, απλα δε πιστευε πως πουλαν επωνυμα σε τοσο καλες τιμες), σε επωνυμα ειδη κανει πολυ καλες εκπτωσεις ανα καιρο και ανα μάρκα και εχει παντα σταντ με 1+1 προσφορες, απο οδοντοκρεμες, οδοντοβουρτσες, σαμπουαν, αφρολουτρα κλπ. Πχ εχει παντα 1+1 colgate στα 2,77 και την golgate sensation white που ηθελε ο δικος μου, την ειχε σημερα με -40%, δλδ 1,77 τελικη ή πχ τα dettol με -35%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να εισαι μπρος απο την αντλια σε αυτο το τεταρτο ή στο βενζιναδικο? Γιατι αν ισχυει το πρωτο προβλεπω μεγαλο σαματα και οχι αδικαιολογητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει μέσα μου ότι αύριο το carrefour θα βάλειόλα τα σοκολατοειδή και τα μπισκότα -20%, Τα τυροπιτάκια του 1 ευρώ, 

 

Tώρα προβλέπεις και τις προσφορές.. :shock:   Ντάξει.. έχεις περάσει σε άλλο επίπεδο!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...