Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα στη Θεσσαλονικη βρηκα σε εναν ΑΒ ενα Skip καψουλες ενα τελευταιο με sticker και το πηρα. Μαζι με το κουπονι εδωσα 2.5€ και μου επεστρεψε 3€ στην καρτα του ΑΒ. (επιπλεον εκπτωση 10% σημερα σε ολα τα προιοντα στην Θεσσαλονικη). Σε αλλους 3 ΑΒ που πηγα δεν υπηρχε ουτε δειγμα ουτε με sticker ουτε χωρις!

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα στη Θεσσαλονικη βρηκα σε εναν ΑΒ ενα Skip καπσουλες με sticker και το πηρα. Μαζι με το κουπονι εδωσα 2.5€ και μου επεστρεψε 3€ στην καρτα του ΑΒ. (επιπλεον εκπτωση 10% σημερα σε ολα τα προιοντα στην Θεσσαλονικη). Σε αλλους 3 ΑΒ που πηγα δεν υπηρχε ουτε δειγμα ουτε με sticker ουτε χωρις!

δε θα μας πεισ ποιο καταστημα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάτι μου λέει μέσα μου ότι αύριο το carrefour θα βάλειόλα τα σοκολατοειδή και τα μπισκότα -20%, Τα τυροπιτάκια του 1 ευρώ, 

 

 

Μόλις ξύπνησα και είδα όραμα..........-40% στα δημητριακά Nestle.

 

 

Ετσι είναι, το μονο που μετεφερες λαθος είναι η τιμη στα τυροπιτακια, 1.5€ τα εχουν όχι 1. :) Τσαμπα χαρηκε και ο Παυλίδης και σου εριξε το λαικ αμεσως. :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι, το μονο που μετεφερες λαθος είναι η τιμη στα τυροπιτακια, 1.5€ τα εχουν όχι 1. :) Τσαμπα χαρηκε και ο Παυλίδης και σου εριξε το λαικ αμεσως. :-D

 

Μοιραζω λαικ ασυστόλως και αδικαστα αγαπητε μοδερατορα αλλα το συγκεκριμενο ηταν για την "προφητεία" του! Τώρα θέλουμε να προβλέψει καφέδες Παρασκευη - Σαββατο -20% ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

(μπα, Σαββατο είναι ο μεγαλος κραχτης=φετα, δεν μπορουν να καψουν τους καφεδες την ιδια μερα. Άλλη ζητα το)

 

Θα αρχισουμε να του κανουμε παραγγελιές. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιραζω λαικ ασυστόλως και αδικαστα αγαπητε μοδερατορα αλλα το συγκεκριμενο ηταν για την "προφητεία" του! Τώρα θέλουμε να προβλέψει καφέδες Παρασκευη - Σαββατο -20% ;)

 

 

%CE%9C%CE%97%CE%A4%CE%A3%CE%9F%CE%A4%CE%

 

 

:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

... το συγκεκριμενο ηταν για την "προφητεία" του!...

 

Ok, απλα θυμομουν ότι ειχες εκφρασει την αγαπη σου για τα τυροπιτακια, και λεγαμε και ότι παλια (μεχρι που εφυγαν οι Γαλλοι) τα ειχαν 1€, οποτε νομιζα ότι ειχες βαλει μπρος το αμαξι από χθες για να πεταχτείς. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, απλα θυμομουν ότι ειχες εκφρασει την αγαπη σου για τα τυροπιτακια, και λεγαμε και ότι παλια (μεχρι που εφυγαν οι Γαλλοι) τα ειχαν 1€, οποτε νομιζα ότι ειχες βαλει μπρος το αμαξι από χθες για να πεταχτείς. ;)

 

μπααα... μάλλον θετική αποδοχή ως προσφορά ήταν... σίγουρα δεν ειναι στην κορυφη της γευστικής πυραμίδας των τυροπιτακίων αλλα δε βαριεσαι (σώζουν καταστάσεις όταν υπαρχουν στην καταψυξη) :-) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry, μου ξεφυγε, στο ΑΒ Σταυρουπολης, στην αερογεφυρα. Οποιος θελει ειχε το πρωι καμμια 15αρια χωρις Sticker.

προηγουμενως μας ειπες οτι βρηκες με sticker...kai μετα οτι ειχε το πρωι καμμια 15αρια χωρις Sticker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προηγουμενως μας ειπες οτι βρηκες με sticker...kai μετα οτι ειχε το πρωι καμμια 15αρια χωρις Sticker...

Μπα δεν λειτουργω σημερα... Λοιπον βρηκα ενα τελευταιο με sticker και ολα τα αλλα δεν ειχαν (διωρθωσα και το αρχικο ποστ). Επειδη βλεπω οτι εστω και χωρις sticker και ειδικα σημερα με το εχτρα 10%, ειναι καλη προσφορα, το αναφερα οτι υπαρχουν κομματια στον ΑΒ της Σταυρουπολης. Sorry για το μπερδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...ειδικα σημερα με το εχτρα 10%, ...

 

Το εψαξα λιγο "μπας και", και εμαθα ότι 100%, η εκπτωση 10% που εχει σημερα ο Βασιλόπουλος είναι μονο για τα καταστήματα της Θεσσαλονικης:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα και εγώ από ΑΒ , πήρα 4 Skip με 2,99 το ένα και μου δόθηκαν 2 επιταγές των 6 ευρώ έκαστη .

(αρχική τιμή 6,49 - 1,50 στικ - 2,00 κουπόνι από livesmart)

 

Μαζί με την παλιότερη προσφορά από ΑΒ στο μαλακτικό soupline , ''καθαρίσαμε'' από πλύσιμο ρουχων :-D

 

Είχε και πήρα ,mr proper 600ml+400ml δώρο, με έκπτωση στα 2,43 ευρώ - 1,00 κουπόνι από epithymies = 1,43 τελική/λίτρο (not bad!)

 

Να'ναι καλά τα λαγωνικά του φόρουμ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια στις ''επιθυμίες'' σήμερα που ήθελα να εκτυπώσω Gillette είναι λειψά ή μου φαίνεται;;

YΓ:Σήμερα στα πρατήρια shell η vpower αμόλυβδη σε τιμή προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour

Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 05.11, από τις 12:00 έως και το

κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της

έκπτωσης:

-30% σε οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες και στοματικά

διαλύματα

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο,

Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...