Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιβεβαιωνω στο μαρινοπουλο  στο τριεθνες αγιας βαρβαρας  αιγαλεω χαιδαριου, στο σταθμο του μετρο αγ. μαρινας τελος παντων χωρις ημερομηνια ομως.

 

χαχαχα   :-D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρε κανείς κανά ποτάκι από ΑΒ ; Ρωτάω γιατί υπάρχουν αρκετά ποτά που λόγω Χριστουγέννων είχαν ήδη κάποια έκπτωση ή δώρο αρκετούς πόντους στην κάρτα και δεν ξέρω αν συνδυάζονται οι προσφορές... Ναι μεν λέει από κάτω το κλασικό Σε παράλληλη προωθητική ενέργεια θα ισχύει η μεγαλύτερη έκπτωση αλλά επειδή ο ΑΒ δεν τα συνηθίζει αυτά τα κόλπα του Μαρινόπουλου και κάνει προσφορά στη προσφορά χωρίς πρόβλημα συνήθως γι αυτό ρωτάω...

 

Πχ έχω σταμπάρει ένα Glenfidich 12άρι που κάνει 29,45 και αν πάρει έκπτωση 15 % πάει στα 25 ευρώ... και δίνει 100 πόντους στην κάρτα (100 πόντοι = 3 ευρώ ) οπότε φτάνει στα 22 ευρώ για ένα τίμιο ουίσκι...

 

Πήγα σήμερα, τσίμπησα δύο Jack Daniels (2*60 πόντοι) απλά κι ένα Glenfiddich 12 (100 πόντοι), συνδυάζοντας τις προσφορές του 15% και των πόντων/δωροεπιταγών.

 

Από 23.46*2+29.45=76.37€ και για τα τρία, μου βγήκαν περίπου 39.88+25.03=64.91-6€=58.91€+20 πόντοι στην κάρτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω 17 toshiba και το χωράει οριακά. Είναι όμως slim και όχι γκουμούτσα.

Πάρε το laptop και πήγαινε σε μια eko να δοκιμάσεις

φιλαράκι... να το καθαρίσωτο λαπτοπ; λαδάκι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω αν θεωρειται προσφορα, αλλά λεω να το γραψω μηπως κανενας που ειναι καλεσμενος καπου τη βγαλει σχετικα φθηνα,

Πηγαμε ΑΒ που ειχαν τσουρεκια Τερκενλη (για μουρη στα τραπεζια που μας εχουν καλεσει) και πηραμε 2. Το καθενα ελεγε το φυλλαδιο πως εχει 12,5 ευρω (δε ξερω αν ειναι καλη τιμη και πόσο τα εχουν στο ζαχαροπλαστειο) και τελικα βλεπω πως στη αποδειξη αφαιρεσε σα προσφορα -5 ευρω, δλδ 10 το καθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω αν θεωρειται προσφορα, αλλά λεω να το γραψω μηπως κανενας που ειναι καλεσμενος καπου τη βγαλει σχετικα φθηνα,

Πηγαμε ΑΒ που ειχαν τσουρεκια Τερκενλη (για μουρη στα τραπεζια που μας εχουν καλεσει) και πηραμε 2. Το καθενα ελεγε το φυλλαδιο πως εχει 12,5 ευρω (δε ξερω αν ειναι καλη τιμη και πόσο τα εχουν στο ζαχαροπλαστειο) και τελικα βλεπω πως στη αποδειξη αφαιρεσε σα προσφορα -5 ευρω, δλδ 10 το καθενα.

 

Sorry που επεμβαίνω, αλλά σε καλούν σε σπίτι και θα τους πας τσουρέκι Χριστουγεννιάτικα; Δηλαδή το Πάσχα τι θα τους πας; Κουραμπιέδες ή μελομακάρονα;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Πρωτοχρονιά κι εγώ θα πάω σε τραπέζι.  Μαντέψτε τι έχω σκοπό να πάω στην οικοδέσποινα! 

Ναι, η κανονική τιμή είναι γύρω στα € 12,50.  Επομένως αν βρω στο βασιλόπουλο του παραμυθιού, με τη διαφορά θα ανεβάσω λίγο το μπάτζετ για κρασί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...