Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mega Outlet Θεσσαλονίκης, Nike outlet.

Nike Air Max 95 μόνο κόκκινα-μαύρα, μόνο νούμερο 42.5 €30...Υποτίθεται πως είναι samples και η Nike δεν εγγυάται την αρτιότητά τους, δεν έχουν κουτί και δεν επιστρέφονται. Εγώ πάντως σε 3-4 ζευγάρια που κοίταξα δεν είδα κάποιο ορατό πρόβλημα. Μέχρι προχθές υπήρχαν 6 ζευγάρια.

 

DSC_0055_zpscmfstfow.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι περισσοτερες φετες υπαρχουν, την Δωδωνη απο τις μεγαλες σιγουρα δεν φερνουν

Επέτρεψε μου να διαφώνησω. Αν θυμάμαι καλά έχω πάρει χύμα φέτα Δωδώνη με τα 5 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω παντως αρκετες φορες που εχω παει Σαββατο που ειχε τις φετες προσφορα, 3-4 ψιλοαγνωστες ειχε παντα. (ποτέ μεγαλα ονόματα όπως Δωδωνη ηπειρος κλπ). Και δεν μιλω για αργα, αλλα και πρωι σχετικα. Θυμαμαι μια Χοτος, μια καλαβρυτων μια μαιναλο. Αυτές. (καποιες φορες μαλιστα κατά το μεσημερι ειχε ξεμεινει μονο με μια από αυτές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι αρχές καλοκαιριού τις είχε σχεδόν όλες μέχρι και το τυροβολακι Μυτιλήνης (10,50 αρχική τότε και 11,χχ σε αλλους) και ειχα στοκαρει .

Τώρα στοκαρα deluxe κατσικισια lidl και είναι άψογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως αρκετες φορες που εχω παει Σαββατο που ειχε τις φετες προσφορα, 3-4 ψιλοαγνωστες ειχε παντα. (ποτέ μεγαλα ονόματα όπως Δωδωνη ηπειρος κλπ). Και δεν μιλω για αργα, αλλα και πρωι σχετικα. Θυμαμαι μια Χοτος, μια καλαβρυτων μια μαιναλο. Αυτές. (καποιες φορες μαλιστα κατά το μεσημερι ειχε ξεμεινει μονο με μια από αυτές)

Ακομα δεν φερνει Δωδωνη τσεκαρισμενο. Φετα Ηπειρος φερνει ομως και φετα Χωριο, Βαλμα, Τυροβολακι Μυτιληνης, Καλαθακι Λημνου, αλλα και ολες αυτες b class που αναφερεις (Μαιναλου, Χωτου κτλ). Θα διαφωνησω για την φετα Καλαβρυτων αλλα αυτα ειναι γουστα. Βεβαια δεν πρεπει να εχουν αφθονια ποσοτητων απο ολες τις πρωτης κλασης φετες και μετα αναγκαστικα σε κατευθυνουν στις "β διαλογης". Οποτε οσοι θελουν πρωι πρωι, μετα τρως Χοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως αρκετες φορες που εχω παει Σαββατο που ειχε τις φετες προσφορα, 3-4 ψιλοαγνωστες ειχε παντα. (ποτέ μεγαλα ονόματα όπως Δωδωνη ηπειρος κλπ). Και δεν μιλω για αργα, αλλα και πρωι σχετικα. Θυμαμαι μια Χοτος, μια καλαβρυτων μια μαιναλο. Αυτές. (καποιες φορες μαλιστα κατά το μεσημερι ειχε ξεμεινει μονο με μια από αυτές)

Στο Μακεδονία όσες φορές πήγα είχε από όλα, απλά 2 φορές προμοτάρανε τον βαλμά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λιγο μακρια μου πεφτουν τα καταστήματα της Θεσσαλονικης. :(

 

Ρε παιδια, η ΜΕΒΓΑΛ εχει μια γευση εντονη - ιδιαιτερη προς το πολύ ξινο;  :huh:

Τα γιαουρτια της είναι παρα πολύ καλα, πολλα χρονια είναι απο τις πρωτες μου επιλογες. Μου κανει εντυπωση να εχει τοσο χαρακτηριστικη και περιεργη γευση η φετα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο μακρια μου πεφτουν τα καταστήματα της Θεσσαλονικης. :(

 

Ρε παιδια, η ΜΕΒΓΑΛ εχει μια γευση εντονη - ιδιαιτερη προς το πολύ ξινο;  :huh:

Τα γιαουρτια της είναι παρα πολύ καλα, πολλα χρονια είναι απο τις πρωτες μου επιλογες. Μου κανει εντυπωση να εχει τοσο χαρακτηριστικη και περιεργη γευση η φετα της.

Γνώμη μου είναι να μην αγοράζετε διάσημες φέτες διότι δεν τις αφήνουν να ωριμάσουν λόγω υψηλής ζήτησης. Την τελευταία φορά (πριν τα Χριστούγεννα) αγόρασα φέτα σχετικά άγνωστη (τη δοκίμασα πρώτα και μου άρεσε) η οποία είχε ημερομηνία παραγωγής Μάιος 2014 και ήταν γευστικά το κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Ρε παιδια, η ΜΕΒΓΑΛ εχει μια γευση εντονη - ιδιαιτερη προς το πολύ ξινο;  :huh:

 

 

Δεν ηταν ρητορικη η ερωτηση μου παντως. Οποιος την εχει δοκιμασει ας μας πει.

Αν εχουμε μαλιστα και καποιον που αγορασε σημερα από καρφουρ ακομα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...