Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mασουτης 2-3 10% με την καρτα σε συγκεκριμενα καταστηματα (αντε παλι το ξεχασα)


post-129957-0-05518300-1425238614_thumb.jpg

 

Επεξ/σία από JohnnyX
λεζαντα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας συνηθίσει από μικρός να τρώω τυριά από στάνες ή από μικρούς τυροκόμους(από Πελ/σο κατά βάση) και όχι του εμπορίου,ψιλοαποφεύγω αυτές τις πολύ ''εμπορικές'' τύπου Δωδώνη,Ήπειρος...μου φαίνονται πολύ κυριλέ,δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω!Έχω την τύχη να έχω κοντά στο σπίτι μου ένα market που πουλάει μια πολύ γευστική φέτα Άργους με την οποία ουσιαστικά καταφέρνει και διατηρεί την επιχείρησή του ο ιδιοκτήτης εδώ και χρόνια διότι σε πολύ κοντινή απόσταση υπάρχει mymarket και ΑΒ.

Ωραία φέτα έχει και ένα τυροκομείο που εδρεύει σε χωριό της Αρκαδίας το οποίο επειδή είχε/έχει πολλή πελατεία,έχει ανοίξει δύο υποκαταστήματα εδώ στην Αττική(ένα στο Μενίδι και ένα στην Αθήνα)...μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή το όνομά του.

 

 

Συμφωνώ μαζί σου.

Το κατάστημα ίσως να λέγεται Μαντινεία και να είχε έδρα στην Ασσεα με υποκατάστημα στον Ερυθρο

Πριν 1 χρονο αγόρασα κεφαλάκι μυζήθρα και έπαθα πλάκα.

Ηταν όπως παλιά με ολο το βούτυρο.

Ξενερωσα όμως γιατί οταν πήγα με τρελη χαρα να στοκαρω μου ειπαν οτι τελος και δεν θα την ξαναφέρουν.

Όσο για την Αρκαδία να πω ότι αυτος ο Αστερας.... μας εχει καταστρέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα και αύριο στα ΑΒ

 

-25% στις φρυγανιές

-όλες οι συσκευασίες φρέσκου γάλακτος(άραγε και της Γεωργ.Σχολής;; )στα 99 cents

 

@Drdedus και ΝΙCΚ1982

Κύριοι,επιφυλάσσομαι να απαντήσω σύντομα...δε θα σας πω αλήθεια αυτή τη στιγμή :)

Στο υποκατάστημα του Μενιδίου δεν έχω πάει,ξέρω απλά ότι υπάρχει.Στην Αθήνα νομίζω πως είναι  κάπου προς Ιπποκράτους.Η ''τυροφάρμα'' πάντως νομίζω πως δε μου λέει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Σήμεραο Βασιλόπουλος είχε όλα μα όλα τα φρέσκα γάλατα 0,99€.

Πήρα Βιολογικό ΕΒΟΛ από 2,49 € αρχική τιμή στο 0,99 €. Απίστευτη προσφορά !!!!

Και της γεωργικής σχολής 0,99 είχε. Όλα 0,99 είχαν.

Σήμερα και αύριο στα ΑΒ

 

-25% στις φρυγανιές

-όλες οι συσκευασίες φρέσκου γάλακτος(άραγε και της Γεωργ.Σχολής;; )στα 99 cents

 

@Drdedus και ΝΙCΚ1982

Κύριοι,επιφυλάσσομαι να απαντήσω σύντομα...δε θα σας πω αλήθεια αυτή τη στιγμή :)

Στο υποκατάστημα του Μενιδίου δεν έχω πάει,ξέρω απλά ότι υπάρχει.Στην Αθήνα νομίζω πως είναι  κάπου προς Ιπποκράτους.Η ''τυροφάρμα'' πάντως νομίζω πως δε μου λέει κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδοντόκρεμες;

Οδοντόβουρτσες;

Ανταλλακτικά;

Λοιπόν επειδή το πρωί ήμουν από το κινητό και οδηγούσα δεν μπορούσα να γράψω περισσότερα (έγραφα στα κόκκινα)

 

Οδοντόκρεμες και Οδοντόβουρτσες Oral-B 30% έκπτωση στα AB  

(δεν ισχύει για τα ανταλλακτικά)

Η τιμή της φτηνότερης οδοντόβουρτσας ήταν περίπου 17 ευρώ.

Όποιος έχει ήδη τυπωμένο κουπόνι (γιατί οι επιθυμίες τα αποσύρανε) αγοράζει στα 9 ευρώ και κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τρίτη 03.03, από τις 14:30 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-30% στα καθαριστικά νοικοκυριού
-30% στα χαρτιά υγείας & κουζίνας, στα χαρτομάντιλα & τις χαρτοπετσέτες
-20% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και γιατί ρε παιδιά να παίρνουμε γυαλιά ηλίου φθηνά από το εξωτερικό με τεράστιες χρεώσεις μεταφορικών ????    Υπάρχουν και στην Ελλάδα τέτοια e-shops. Βλέπε xxxxxx

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...