Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

-40% στα απορρυπαντικά ariel στον ΑΒ.

Είναι μέχρι τις 7/3.

 

Δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κανένας.

Κάπου στα 8 ευρώ βγαίνει.

Και άμα έχει 5 ευρώ κουπόνι απο επιθυμίες πάει στα 3 ευρώ.

(Άκυρο δεν έχει κουπόνια στις επιθυμίες τώρα που είδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

My Market  5/3 - 7/3

 

 

 

 

 

Μασούτης  5/3 - 7/3

 

-25% σε όλα τα γάλατα ΦΑΓΕ(με τη mas card)

-20% σε όλα τα προίόντα Milner χύμα και συσκευασμένα (με τη mas card)

-40% σε όλα τα προϊόντα Libero (με τη mas card)

-40% σε όλα τα καθαριστικά πατώματος Klinex(με τη mas card)

-50% στα προϊόντα Garnier(εξαιρούνται οι βαφές μαλλιών και οι κρέμες προσώπου) (με τη mas card)

-απορρυπαντικό πλυντηρίου Neomat,σκόνη ή gel 2 σε 1  48μεζ.  1+1 δώρο(ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

 

*Μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και έως 3 τμχ ανά Α.Φ.Μ.

 

Όσον αφορά το κατάστημα με τα τυροκομικά στο οποίο αναφερθήκαμε πρόσφατα,εννοούσα τον Μπίτσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ποσταρω στο σωστό νήμα, αλλά ο ΑΒ θα έχει πάλι τα κατσαρολικα Neoflam με κουπόνια. Έχουν πολύ καλό value for money αν κάποιος το σκέφτεται. Είχα πάρει και την προηγουμενη φορα, θα πάρω και τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε φίλη 2 σκεύη και με βάση αυτά που μου λέει ΠΟΛΥ καλά .

Σκέφτομαι και εγώ για την 2σε1 γάστρα κατσαρόλα.

 

Μια και λέμε για σκεύη να πω οτι την άλλη πέμπτη έχει στο lidl και επαγωγικό μάτι silvercrest σε αρκετά χαμηλή τιμή για Eλλαδα και ειδικά για επαρχία που ζητάνε τα κέρατά τους.

Νομίζω οτι πέρυσι παρόμοιο μοντέλο το είχε βγάλει 29 Ευρώ αντί για 34 που έχει τώρα.

 

Στον φίλο που ρωτάει για τον Aστερα να του πω οτι δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως με κάθε 10€ αγορών σου δίνουν 1 κουπόνι.

Αλλά εγώ είχα ζητήσει κάποια στιγμή 10 κουπόνια και μου τα είχαν δώσει χωρίς πρόβλημα στο ταμείο και η απόδειξη μου ήταν 22ευρώ.δεν έχουν πρόβλημα να δίνουν παραπάνω κουπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως, στα δινουν τα κουπονια αν τα ζητησεις, ειναι ψιλοτυπικο το θεμα με τα κουπονια, δεν εχουν ουσιαστικη βαση στον ΑΒ. Σε αντιθεση με καρφουρ που αν εχεις 19 € λογαριασμο θα σου δωσουν 1 κουπονι, σε βαθμο δηλαδη εξαιρετικα εκνευριστικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!
Ελάτε σήμερα Πέμπτη 05.03, από τις 13:30 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:
-20% σε όλα τα τυριά κοπής
*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγουμενη φορα εξαντληθηκαν πολυ γρηγορα τα νεοφλαμ ( ειδικα το πρασινο). Οποιος ενδιαφερεται να βιαστει λιγο πριν τελειωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕΛΟΜΑΣ 5/3 - 7/3

 

 

 

Μια ερώτηση σχετικά με τα κατσαρολικά του ΑΒ. Τη ρηχή κατσαρόλα μπορείς από την εστία να τη βάλεις κατευθείαν στο φούρνο αν δεν έχεις τα χερούλια (λέει ότι είναι αποσπόμενα σιλικόνης) και βγάλεις το καπάκι (πλαστικό υποθέτω είναι το χερούλι), σωστά; Στο φυλλάδιο μόνο στο ταψί έχει ένδειξη ότι είναι κατάλληλο για φούρνο.

Επεξ/σία από dimath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...