Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το pockee πώς δουλεύει?

 

Μπορείς για ένα προϊόν να βάλεις 2 κουπόνια pockee?

όχι δεν μπορείς να βάλεις δύο κουπόνια για ένα προϊόν. Αν όμως πάρεις δύο γάλατα και έχεις δύο κουπόνια τότε παίρνεις με έκπτωση και τα δύο γάλατα. Βέβαια τα πληρώνεις και η αξία του κουπονιού μπαίνει στο λογαριασμό σου ή στο

paypal σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπερδεύτηκα λίγο με το ποστ του νουνου και νόμιζα ότι χρησιμοποίησε 2 κουπόνια για 1 προϊόν.

 

Thnx για τις πληροφορίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη, ισως τα ειπα λιγο μπερδεμενα.. καποιες φορες το pockee προσφερει διπλασιασμο της εκπτωσης για ορισμενα απο τα υπάρχοντα κουπόνια.

Για παραδειγμα αυτη τη φορα εχει ενα κουπονι -1€ για αγορα διλιτρου ελαιολαδου χωριο. Το εδωσε λοιπον με διπλασιασμο για δυο μερες, οποτε μπορουσες να αγορασεις το ελαιολαδο με εκπτωση 2€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε στο ΑΒ 1+1 wettex Ν2 με έξτρα έκπτωση -30% και έβγαινε κάπου στα 1.2χ ευρώ.

Ενδεικτικά στο jumbo έχει πακέτο με 3, Ν1 Ν2 Ν3 στα 2,6χ ευρώ.

Αν τα έχει και την άλλη εβδομάδα πιστευω αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μοιραστω μερικους πολύ καλούς συνδυασμούς που εντόπισα σήμερα σε carrefour-μαρινοπουλος + pockee και ισχύουν και για αύριο Σάββατο.

Το pockee εχει διπλασιασμό της εκπτωσης για κάποια προιόντα, και ο μαρινόπουλός μισή τιμή όλα τα barilla και 30% στα κατεψυγμένα.

Έτσι λοιπον έχουμε 2 κουπόνια απο pockee για έκπτωση 2€ (1€ επι 2) σε μπρόκολο κατεψυγμένο μπαρμπα στάθης 750 γρ. με τιμή μαρινόπουλου 3,56€. Άρα 3,56-1,07-2= μισό ευρώ ανα συσκευασία μπροκολάκι σπέσιαλ.

Στα barilla το pockee δινει -40 λεπτά για ΔΥΟ ΙΔΙΕΣ συσκευασίες barilla, με τον διπλασιασμό ας πούμε οτι βγαίνει -40 λεπτά ανα συσκευασία αν αγοράσεις δυο ίδιες (για συσκευασιες 500γρ της κλασσικής σειρας), και δίνει δύο τετοια κουπόνια.

Εγώ αγόρασα απο τον μαρινόπουλο δυο μακαρονάκια linguine με 66 (-40) λεπτά το ενα και δυο σπαγγετίνι νο3 με 54 (-40) λεπτά το ενα.

Επίσης υπάρχει και ενα κουπονι -40λεπτα με διπλασιασμό στο pockee για 2 ιδιες συσκευασίες σάλτσας barilla, και μιας και ο μαρινοπουλος ειχε και τις σαλτσες -50% πηρα δυο βάζα pecorino με 1,32 (-40λ)

Στα κατεψυγμένα του μαρινοπουλου που εχουν και αυριο -30% , αξιζουν και οι μπουγάτσες θεσ/νικης χρυσή ζύμη μαζί με τα κουπόνια pockee, και περισσότερο αυτη με την πραλίνα που την εχει -1,20€.

Σε γενικές γραμμές αυτο το pockee μας εχει καταστρεψει, φευγουν τα εικοσάρικα και τιγκαρε η καταψυξη! :P

 

πηγα σημερα κατα τις 6 για μπαριλα σαλτσες και ζυμαρικα και δεν υπηρχε τιποτα πεσαν σαν τις ακριδες κριμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα κατα τις 6 για μπαριλα σαλτσες και ζυμαρικα και δεν υπηρχε τιποτα πεσαν σαν τις ακριδες κριμα

 

εγω παλι πηγα στις 11.30 και μονο σαλτσες ειχαν μεινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΒ  16/3 - 21/3

 

-30% στο φιλέτο γαλοπούλας  ''Creta Farms Εν Ελλάδι καπνιστό''(9,49/κιλό)

-Ζυμαρικά ''Melissa'' 500gr 1+1 δώρο(εξαιρείται η σειρά ''Χρυσή επιλογή'')

-40% στα δημητριακά και μπάρες ''Kellogg's special''

-Βόεια ελιά ή σπάλα Γαλλίας  6,99€/κιλό

-''Gouda Noυνού''  6,39/κιλό

-Κουβερλί από microfiber μονό (160χ240εκ.) 14,90€  και υπέρδιπλο (220χ240εκ.) 17,90

 

 

ΑΒ  16/3 - 17/3

 

-Στήθος φιλέτο κοτόπουλο ''Μιμίκος'' 650γρ.  4,99

-Ελληνικό κοτόπουλο χύμα  1,99€/κιλό

-20% σε όλα τα πουλερικά

 

Μarket In  16/3 - 21/3

 

-Γκοφρέτα ''Economy'' πραλίνα ή φράουλα 200γρ  0,50

-Ψωμί για τοστ ''Κρις κρις'' σταρένιο 700γρ  1

-Λευκό τυρί αγελαδινό(δοχείο)  3,49/κιλό

 

Μασούτης  16/3 - 19/3

 

-Κοτόπουλο ''Μιμίκος'' ολόκληρο συσκευασμένο  2,99/κιλό

-Φυσικό μεταλλικό νερό ''Κορπή'' 6χ1,5lt 2+1 δώρο(με τη mas card)

-30% σε όλα τα προϊόντα ''Quanto''(με τη mas card)

-30% σε όλα τα προϊόντα Dettol(με τη mas card)

-40% σε όλα τα προϊόντα ''Gillette'' και ''Oral B''(εξαιρούνται τα ανταλλακτικά ''Gillette'' και ''Oral B'' και οι ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες ''Oral B'') (με τη mas card)

-50% σε όλα τα προϊόντα ''Le petit Marseillais'' (με τη mas card)

 

*Μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και έως 3τμχ ανά Α.Φ.Μ.

 

Carrefour Μαρινόπουλος  16/3 - 17/3

 

-Φιλέτο στήθος κοτόπουλου ελληνικό 4,49/κιλό

-Ψωμί σίτου για τοστ ''Carrefour'' 680gr  0,99

-15% στο συμπυκνωμένο γάλα

-20% στα χύμα και συσκευασμένα τυριά

-Μπούτι κοτόπουλου ελληνικό  2,49/κιλό

 

Βερόπουλος  16/3 - 18/3

 

 

Επεξ/σία από efkola
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γεμισα τα ντουλαπια την παρασκευη

 

Το λες και με ένα καμάρι.... Δεν μπορεί ο καθένας να πάρει 2,3 άντε 4 πάκα ώστε να βολευτεί και ο συνάνθρωπο του.

Βρε σε περίπτωση ενός Μεγάλου μπαμ εσείς θα λιανίσετε κόσμο για ένα ρύζι.

Τωρα αν με ρωτησεις αν πηγα και δεν βρηκα μακαρονια και με επιασε το αμοκ ,το σπιτι μου χρονια τωρα τρωμε Μελισσα...ετσι μηπως και κρατησουμε το εργοστασιο στην Λαρισα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι η κρίση;?

 

Εκει ακριβος φαινεται η κριση οτι χτυπανε μονο προσφορες 

Το λες και με ένα καμάρι.... Δεν μπορεί ο καθένας να πάρει 2,3 άντε 4 πάκα ώστε να βολευτεί και ο συνάνθρωπο του.

Βρε σε περίπτωση ενός Μεγάλου μπαμ εσείς θα λιανίσετε κόσμο για ένα ρύζι.

Τωρα αν με ρωτησεις αν πηγα και δεν βρηκα μακαρονια και με επιασε το αμοκ ,το σπιτι μου χρονια τωρα τρωμε Μελισσα...ετσι μηπως και κρατησουμε το εργοστασιο στην Λαρισα..

 

και εγω μελισσα τρωω ο κικιζας ειναι εδω στην γειτονια (κολωνος) και εκτος απο την ποιοτητα ξερω οτι βοηθαει πολλοι κοσμο που δεν εχει.

εγω παλι πηγα στις 11.30 και μονο σαλτσες ειχαν μεινει...

 

δεν περιμενα να γινει τετοιος πανικος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και εγω μελισσα τρωω ο κικιζας ειναι εδω στην γειτονια (κολωνος) ....

 

Καλά ο Κίκιζας στον ...Κολωνό μένει;;;!!! Η εταιρία του πάντως παράγει και πολλά ιδιωτικής ετικέτας όπως του Καρφούρη..

Με τα Τιμοτέι και Λουξ στη μισή τιμή στον Βερόπουλο και με συνδυασμό με τα κουπόνια από livesmart έρχεται περίπου 1,50 ευρώ η συσκευασία. Αν έχει και δεμένες συσκευασίες 1+1 δώρο, τότε τις παίρνεις σχεδόν τζάμπα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο Κίκιζας στον ...Κολωνό μένει;;;!!! Η εταιρία του πάντως παράγει και πολλά ιδιωτικής ετικέτας όπως του Καρφούρη..

Με τα Τιμοτέι και Λουξ στη μισή τιμή στον Βερόπουλο και με συνδυασμό με τα κουπόνια από livesmart έρχεται περίπου 1,50 ευρώ η συσκευασία. Αν έχει και δεμένες συσκευασίες 1+1 δώρο, τότε τις παίρνεις σχεδόν τζάμπα!!

 

Γιατι καλε τι εχει ο κολωνος ?  :-D

Ειναι εδω τα γραφεια στην Κηφισού , πιτσιρικαδες πετυχαίναμε κατι λαμποργκινι και λεγαμε σε ποιον ανηκει αργοτερα μαθαμε :P

Παντως και εγω αυτη την απορια εχω και δεν ειναι ο μονος με φραγκα που εχει σπιτι εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...