Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος να τρέξει να αγοράσει αυτά τα γάλατα με 1€ που ούτε γιαούρτι δεν μπορείς να κάνεις ενώ μπορεί με την ίδια τιμή κάθε μέρα όποια ώρα της ημέρας ή της νύχτας να αγοράσει ελληνικό συνεταιριστικό ολόφρεσκο γάλα. ( Για Θεσσαλονίκη και Λάρισα μιλάω)

Το περιεργο ειναι οτι οσοι πηραν απο αυτο το γαλα και θελησαν να κανουν γιαουρτι δε μπορεσαν οπως εμαθα..μαλιστα ακουσα οτι ειναι ιδιαιτερα ελαφρυ. Προσωπικα δεν πινω γαλα και δεν ξερω. Παντως θεσ/νικη 6 καταστηματα εχει...προφανως δεν μπορει να παρει ο καθενας απο εκει και μαλιστα σε τιμη που ξεκιναει απο 1€ και φτανει ως 1.50€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kάτι λίγο άσχετο αλλά μια που λέμε για προϊόντα εκτός τεχνολογίας.. μήπως έχει δει κανείς fruyo με ανανά και δημητριακά πουθενά? Έχω να το δω απ' το καλοκαίρι.. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιεργο ειναι οτι οσοι πηραν απο αυτο το γαλα και θελησαν να κανουν γιαουρτι δε μπορεσαν οπως εμαθα..μαλιστα ακουσα οτι ειναι ιδιαιτερα ελαφρυ. Προσωπικα δεν πινω γαλα και δεν ξερω. Παντως θεσ/νικη 6 καταστηματα εχει...προφανως δεν μπορει να παρει ο καθενας απο εκει και μαλιστα σε τιμη που ξεκιναει απο 1€ και φτανει ως 1.50€

Ο πατέρας μου κάθε 3 ημέρες κάνει 2 λίτρα γάλα γιαούρτι. Η τιμή του είναι 1€ με χρήση προπληρωμένου stick και 1.10€ χωρίς stick. Αγοράζεις ένα γυάλινο μπουκάλι με 0.5€ και το χρησιμοποιείς όσες φορές θέλεις. Το συγκεκριμένο γάλα είναι εφάμιλλο της αμερικάνικης γεωργικής σχολής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λέμε για γάλατα πάντως, το βιολογικό ΕΒΟΛ είναι το καλύτερο γάλα που έχω πιει, τα άλλα είναι πολύ νερουλά, δεν πολυκαταλαβαίνεις γάλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητριακά Kelloggs Tresor (αυτά τα γεμιστά με σοκολάτα) αρχική τιμή Carrefour 4,04 -50%= 2,02 -1 Ευρώ επιστροφή από το Pockee πληρώνεις τελική τιμή 1,02 Νομίζω ότι συμφέρει. Βέβαια ένα κουπόνι υπάρχει ανά λογαριασμό.

 

ευχαριστώ πάρα πολύ για την επισήμανση, εξαιρετικά φτηνή τιμή για μια ακριβή λιχουδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου κοντα στις 7 μερες, δεν εχω μετρησει ακριβως. Δυο φορες πηρα πληρωμη ως τωρα.

ουτε σημερα μπηκαν, τους εστειλα μήνυμα περιμενω να δω τι θα μου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο carefοur παίζει ακόμα ο Όλυμπος η δέλτα. η ροδοπη και το εβολ

 

 

επίσης παίζει, όπως έχει ήδη αναφερθεί και αυτό

-50% στα δημητριακά-μπάρες δημητριακών Kellogg's

 

το οποίο μπορεί να συνδυαστεί με την προσφορά που τρέχει από την ίδια την Kellogg's 2+1 για τα corn flakes 350 gr

από 4,78 γίνετε 2,31

Στο pockee υπαρχουν και 2 κουπονια -2€ για δυο ιδιες συσκευασιες kellogg's.. αρα αν παρεις το 2+1 με -50% και -2€, πληρωνεις 31 λεπτα για 3 συσκευασιες;;

:-!

Edit

Το ξανακοιταξα και το pockee δινει -2€ για δυο ιδιες συσκευασιες special k τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πατέρας μου κάθε 3 ημέρες κάνει 2 λίτρα γάλα γιαούρτι. Η τιμή του είναι 1€ με χρήση προπληρωμένου stick και 1.10€ χωρίς stick. Αγοράζεις ένα γυάλινο μπουκάλι με 0.5€ και το χρησιμοποιείς όσες φορές θέλεις. Το συγκεκριμένο γάλα είναι εφάμιλλο της αμερικάνικης γεωργικής σχολής.

Οκ απλα σου λεω οτι εχω ακουσει και τα αναποδα. 1 ευρω αν παρεις stick πραγματι ,αλλα συμφερει οταν πινεις καθημερινα γαλα..αν θες μια φορα τη βδομαδα δε λεει. Και μετα θες και συσκευασια ..οποτε μιλωντας με ισους ορους ειναι (ποσο ειναι με τη χαρτινη συσκευασια?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητριακά Kelloggs Tresor (αυτά τα γεμιστά με σοκολάτα) αρχική τιμή Carrefour 4,04 -50%= 2,02 -1 Ευρώ επιστροφή από το Pockee πληρώνεις τελική τιμή 1,02 Νομίζω ότι συμφέρει. Βέβαια ένα κουπόνι υπάρχει ανά λογαριασμό.

Σε εμενα βγαζει δυο κουπονια για Tresor.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος να τρέξει να αγοράσει αυτά τα γάλατα με 1€ που ούτε γιαούρτι δεν μπορείς να κάνεις ενώ μπορεί με την ίδια τιμή κάθε μέρα όποια ώρα της ημέρας ή της νύχτας να αγοράσει ελληνικό συνεταιριστικό ολόφρεσκο γάλα. ( Για Θεσσαλονίκη και Λάρισα μιλάω)

Να δούμε αν και πότε θα φιλοτιμηθούν να εφαρμόσουν το ίδιο και στην Αττική.Αν τους αφήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα απο καρφουρ Kellogs corn flakes δεμενη συσκευασια 3 κουτια των 375g= 2,95€ (συνδυαστηκε με τη 2ημερη προσφορα -50% οπως ανεφερε καποιος χτες).

Οποιος ενδιαφερεται, ακομα αυριο θα ισχυσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζοντας δύο μπάρες δημητριακών kellogg's με αρχική 2,87 η μία αφαιρείται ποσό 1,44 με το 50% και έχουμε σύνολο για τις δύο συσκευασίες 2,86 ευρώ - 1 ευρώ Pockee μας βγαίνουν 93 λεπτά το κουτί (από 2,87 αρχική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Σκλαβενίτη έχει προσφορά τις φέτες ζωης κρις κρις ολικής 500γρ στα 1,36 επίσης πίτσα Giuseppe dr oetker salami στα 2,12 και όλα τα nestle fitness 2+1δωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι αυριο ο Μασουτης έχει ολα τα timotei -50%

Αν συνδυαστει και με το κουπονι  1,5ευρω (για δυο οποιαδηποτε timotei απο livesmart -50% ) 

προκύπτουν μερικά καλά deal.

 

πχ 

2 σαμπουαν 1+1 (4 συνολικα  απλα δεν πρεπει να εχουν μεινει και πολλα)  3,81+3.81 τελικά 3.81-1.5= 2,31 επίσης

2 μασκες μαλλιων από 5,68 + 5,68 τελικα 5,68-1,5 = 4,18 
 
Συνολικα δλδ 4 σαμπουαν (οι συσκευασιες 1+1 ηταν οι τελευταιες σ'αυτο το καταστημα ) και δυο μασκες μαλλιων,
 
P_20150310_081716.jpg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...