Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα το πηρα χαμπαρι και ισχυει μεχρι 20/3. Καθαρα Δευτερα ερχεται ολοι-να υποθεσω- χαλβα τρωμε/τρωτε.

 

Ο μακεδονικος χαλβας(σοκολατα-βανιλια, βανιλα, βανιλια-αμυγδαλο) συσκευασμενος 1κιλό 8,60 στο βασιλοπουλο.

 

Πολυ καλη τιμη (2 κιλα πηρα! :-D), μιας και σε άλλο σουπερ που πηγα ειχαν το χυμα μακεδονικο 10,20!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αν έχει αναφερθεί αλλά το fragrancex.com έχει αρώματα σε τιμές χώμα. Ψωνίζω χρόνια από εκεί και με το κουπόνι FREE είναι πάντα δωρεάν τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αν έχει αναφερθεί αλλά το fragrancex.com έχει αρώματα σε τιμές χώμα. Ψωνίζω χρόνια από εκεί και με το κουπόνι FREE είναι πάντα δωρεάν τα μεταφορικά.

δεν είχες ποτέ θέμα με τελωνείο? λόγω τιμής...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι original ομως; http://www.fragrancex.com/products/_cid_cologne-am-lid_T-am-pid_61199M__products.html βλεπω ιδιες τιμες πανω κατω με τα Duty Free που παιρνω οποτε δε το ρισκαρω. Γιατι την εχω πατησει στο παρελθον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα πρόβλημα με τελωνείο. Έχω κάνει παραγγελίες 80-100 ευρώ αρκετές φορές. Αν είναι κάτι παραπάνω την σπάω σε δυο παραγγελίες. Τα αρώματα είναι 100% αυθεντικά και συνήθως παραγγέλνω κολόνιες από την κατηγορία testers.  http://www.fragrancex.com/products/perfume_testers.html  

Αυτά μπορεί να μην έχουν καπάκι και/ή να μην είναι στο αυθεντικό χαρτόκουτο αλλά είναι το αυθεντικό άρωμα που δίνουν στα μαγαζιά για να το δοκιμάζουν οι πελάτες. Σε αυτά τα χρόνια που κάνω παραγγελίες έχω μαζέψει 1000 πόντους οπότε έχω επιπλέον έκπτωση 10%. Φυσικά δέχεται και paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αν έχει αναφερθεί αλλά το fragrancex.com έχει αρώματα σε τιμές χώμα. Ψωνίζω χρόνια από εκεί και με το κουπόνι FREE είναι πάντα δωρεάν τα μεταφορικά.

Πανω απο 69 usd ειναι δωρεαν η γενικως????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αν έχει αναφερθεί αλλά το fragrancex.com έχει αρώματα σε τιμές χώμα. Ψωνίζω χρόνια από εκεί και με το κουπόνι FREE είναι πάντα δωρεάν τα μεταφορικά.

Πανω απο 69 usd ειναι δωρεαν η γενικως????

με το κουπόνι FREE για οποιοδήποτε ποσό είναι χωρίς μεταφορικά. 'Ο,τι άλλη προσφορά βγάζουν(π.χ. FREE69 για αγορές άνω των 69$), δεν ισχύει για την χώρα μας από όσο θυμάμαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με το κουπόνι FREE για οποιοδήποτε ποσό είναι χωρίς μεταφορικά. 'Ο,τι άλλη προσφορά βγάζουν(π.χ. FREE69 για αγορές άνω των 69$), δεν ισχύει για την χώρα μας από όσο θυμάμαι. 

Δυστυχως πηγα να κανω παραγγελια με το κουπονι FREE .Ενω αρχικα στο καλαθι το δεχεται μολις παω να πληρωσω με paypal με βγαζει στο checkout με επιλογη place your order και μου λεει (coupon is not available for your country) kai μου δινει 2 επιλογες μεταφορικων ξεκινωντας απο 12 δολαρια.Δυστυχως εληξε η προσφορα και το συγκεκριμενο σαιτ δε λεει με την καμια αφου εχει απλα μεταφορικα 12 δολαρια.ΚΡιμα.

Επεξ/σία από louben
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...