Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει πολλά scandal των 850ml με στικερ -2€ και έπειτα έκπτωση 40% και βγαίνει τσάμπα! Συγκεκριμενα, αρχική 7,74 - 2 = 5,74 × 0,6 = 3,44€. Πήρα 3 τεμαχια!

Αυτό είναι scandalo!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν ένα μήνα περίπου είχε ξαναβγεί στα lidl για babylino.πήγα στις 10 το πρωι και δεν είχε μείνει τίποτα.μια παλέτα φέρνουν λαι όποιος προλάβει.

Επειδή την πάτησα και εγώ πρωινιάτικα , η προσφορά του babylino στα lidl ειναι για το άλλο Σάββατο.

Την πατήσαμε πολλοί . Εγώ πήγα και σε δεύτερο κατάστημα , τρομάρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να σας πω και εγώ οτι βρήκα παγωτά cartdor διάφορες γεύσεις 1,5lit-1κιλο με Στικερ -3€ και τελική τιμή 3€ το μπωλ.

 

Μια μικρη διορθωση:

1,8lit-1κιλο

 

Καταπληκτικο!  Ευχαριστω nick για την ευρεση της προσφορας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει εδώ και καιρό haagen daz με 40% ήδη στα carrefour

 

και ο τεργκελης έχει μια κάρτα δική του με εκπτώσεις

Δεν έχει 40%, 20% έχει, είναι προΪόν φυλλαδίου, το 40% το είχε χθες και σήμερα για τα υπόλοιπα παγωτά...

Να σας πω και εγώ οτι βρήκα παγωτά cartdor διάφορες γεύσεις 1,5lit-1κιλο με Στικερ -3€ και τελική τιμή 3€ το μπωλ.

Σε ποιο σουπερμάρκετ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα IKEA παίζει σετ τραπεζαρία εξωτερικού χώρου ξύλινη στα 79,60€. Μια χαρά κατασκευή μου φάνηκε, βολικό μέγεθος και δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα. Αν δεν βαριέστε τη συναρμολόγηση πιστεύω αξίζει και με το παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάντως επειδή πήρα cartdore, δεν είχαν στίκερ, γι'αυτό ρωτάω…

Και μάλλον δε λέει γι'αυτό γιατί το carrefour είχε 40% έκπτωση, οπότε το cartedore έβγαινε στα 4Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω στο πρωτο δεν βρηκα ΤΙΠΟΤΑ με στικερ. 50 2λιτρα και κανενα με στικερ. Δεν πηρα τιποτα εννοείται.

 

Σε δευτερο μαγαζι τα βρηκα. 7.85-3=4.85    4.85*0.6=2.91€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα IKEA παίζει σετ τραπεζαρία εξωτερικού χώρου ξύλινη στα 79,60€. Μια χαρά κατασκευή μου φάνηκε, βολικό μέγεθος και δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα. Αν δεν βαριέστε τη συναρμολόγηση πιστεύω αξίζει και με το παραπάνω.

 

Ισχύει μόνο online ή και στο καταστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...