Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και το βρίσκω λίγο προσβλητικό, φάση "πάρε και μια πίτσα ρε πεινάλα" :-D , θα την τιμήσω γιατί έτσι κι αλλιώς τους λογαριασμούς δεν τους ανοίγω καν, από το γραμματοκιβώτιο απ'ευθείας στον κάδο πάνε.

 

Πάντως πιο τίμιο από το να μου έλεγαν πως ανησυχούν για τα δάση στον Αμαζόνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΑΒ εχει 50% στα Dove...ερωτηση ..εχει και δεμενα 1+1 ?

 

Επιβεβαιώνω έχει δεμένα 1+1 spay dove men + care 1,98, καθώς και 1 spray δεμένο με shower gel προσώπου-σώματος στην ίδια τιμή. Με κουπόνι απο livesmart -1 ευρώ πάει στα 0,98 τα 2 τεμάχια (αν βρείς δεμένο βέβαια). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μεταφερθηκε στο "εκτος τεχνολογιας" οπου φυσικα ανηκει.

 

Πριν 2-3 μηνες οσοι εχουμε mywind θυμαμαι οτι αναγκαστηκαμε (δεν ειχε τροπο αποφυγης) να ακυρώσουμε την παραδοσιακη αλληλογραφια-αποστολή λογαριασμου. Ειχε τοτε 2 επιλογες, και οι δυο ακυρωναν 100% την αποστολή φυσικου λογαριασμου. Αν δεν επελεγες δεν σε αφηνε να δεις τιποτα από το περιεχομενο του mywind αν θυμαμαι καλα, ηταν δηλαδή εκβιαστικο, τουλάχιστον ετσι το κρινω εγω ατομικα, ετσι το ενιωσα ως πελατης. Δεν ασχοληθηκα με τηλεφωνα και καταγγελιες, ηθελα φυσικο λογαριασμο, αλλα εδωσα τοπο στην οργη. Δεν είναι σπανιο πραγμα να σε εξοργιζει η wind, το εχω συνηθισει...

 

Τωρα από ότι καταλαβα το ζηταει (δινοντας "μια μπουκιά πιτσας") και από οσους δεν εχουν mywind;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφερθηκε στο "εκτος τεχνολογιας" οπου φυσικα ανηκει.

 

Πριν 2-3 μηνες οσοι εχουμε mywind θυμαμαι οτι αναγκαστηκαμε (δεν ειχε τροπο αποφυγης) να ακυρώσουμε την παραδοσιακη αλληλογραφια-αποστολή λογαριασμου. Ειχε τοτε 2 επιλογες, και οι δυο ακυρωναν 100% την αποστολή φυσικου λογαριασμου. Αν δεν επελεγες δεν σε αφηνε να δεις τιποτα από το περιεχομενο του mywind αν θυμαμαι καλα, ηταν δηλαδή εκβιαστικο, τουλάχιστον ετσι το κρινω εγω ατομικα, ετσι το ενιωσα ως πελατης. Δεν ασχοληθηκα με τηλεφωνα και καταγγελιες, ηθελα φυσικο λογαριασμο, αλλα εδωσα τοπο στην οργη. Δεν είναι σπανιο πραγμα να σε εξοργιζει η wind, το εχω συνηθισει...

 

Τωρα από ότι καταλαβα το ζηταει (δινοντας "μια μπουκιά πιτσας") και από οσους δεν εχουν mywind;

 

Δηλαδή εγώ που έχω ενεργοποιημένο το mywind δεν θα μου ξανάρθει λογαριασμός?

Μήπως άλλαξε η μη δυνατότητα επιλογής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ειχα ενεργοποιημενο το "mywind" έναν χρονο και πριν 2-3 μηνες μπαινοντας μου εβγαλε αυτή την "επιλογή" που λεω, υποχρεωτικη στην ουσια ακυρωση φυσικων λογαριασμων. Δεν ξερω αν σε νεες εγγραφες δεν το ζητουν, ή αν είναι ετσι και αλλιως επιλεγμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δωρεάν πίτσα αφορά σε παραγγελία χωρίς την ελάχιστη χρέωση των 4€;

 

Γιατί αν είναι έτσι, πιο απλό είναι να παραγγέλνεις από το application με νέο account κάθε φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω έχει δεμένα 1+1 spay dove men + care 1,98, καθώς και 1 spray δεμένο με shower gel προσώπου-σώματος στην ίδια τιμή. Με κουπόνι απο livesmart -1 ευρώ πάει στα 0,98 τα 2 τεμάχια (αν βρείς δεμένο βέβαια). 

εγω βρηκα 1+1 αφρολουτρα αντρικα και γυναικεια.Το κουφο ειναι οτι βρηκα και 1+1 υγρα κρεμοσαπουνα στα 2 και κατι ευρω(τελικη τιμη χωρις εκπτωση).Εννοειται οτι τα πηρα σχεδον ολα(αφησα 1 που το πηρε ο επομενος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημέρα,

 

Εχει κάνει κάποιος και τα 2 κουπόνια?

Γίνεται?!

Δεν υπαρχει θεμα unfair ή fair, από τη στιγμη που το ανακοινωσαν είναι προφανες και λογικο να ΜΗΝ ισχυει πλεον ο συνδυασμος. Είναι δικο τους θεμα/πρόβλημα/επιλογη αν το αφηνουν που δεν το νομιζω.

 

Εδώ όμως δεν ειμαστε για να συζητάμε τις πολιτικες και τα προμοσιον των κουπονοπαραγωγων, αλλα για συγκεκριμενες προσφορες. Αν καποιος παντως πιστωθεί τελικα τις επομενες μερες σε αγορες Ιουνιου και το ποσο από το ποκ, ας το γραψει απλα με ένα ποστ να το γνωριζουν οι συμφορουμιτες.

 

 

Όπως είχα ήδη πεί, εγώ έκανα πριν μερικές μέρες αγορά της συσκευασίας απορρυπαντικού χρησιμοποιώντας το κουπόνι των επιθυμιών και του pockee και σήμερα μου μπήκε κανονικά το ποσό επιστροφής του pockee, οπότε φαίνεται ότι μια χαρά συνδυάζονται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Όπως είχα ήδη πεί, εγώ έκανα πριν μερικές μέρες αγορά της συσκευασίας απορρυπαντικού χρησιμοποιώντας το κουπόνι των επιθυμιών και του pockee και σήμερα μου μπήκε κανονικά το ποσό επιστροφής του pockee, οπότε φαίνεται ότι μια χαρά συνδυάζονται !

 

Κανινικά δεν συνδιάζονται. Το γράφουν και στην ιστοσελίδα τους. Μάλλον αυτός που ελέγχει τις αποδείξεις δεν το πρόσεξε μέχρι στιγμής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η cyta αντίστοιχα χρεώνει 50 λεπτά παραπάνω όσους δεν το γυρίσουν σε e-bill.

Αυτο που λες δεν ισχυει, αντιθετα αν το γυρισεις σε ηλεκτρονικο σου δινει εκπτωση 0,50 στο λογαριασμο μηνιαιως (δεν ισχυει για οσους πελατες παρουν το νεο2play).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λες δεν ισχυει, αντιθετα αν το γυρισεις σε ηλεκτρονικο σου δινει εκπτωση 0,50 στο λογαριασμο μηνιαιως (δεν ισχυει για οσους πελατες παρουν το νεο2play).

 

Σωστά μια "καλή" εταιρεία δεν "τιμωρεί" ποτέ τον πελάτη, τον "επιβραβεύει".

Είναι ακριβώς το ίδιο και εντελώς διαφορετικό ταυτόχρονα. :devil:

 

Σε κάθε περίπτωση επειδή είναι θεωρώ πως είναι άπειρα τα χαρτιά που ξοδεύονται και τα δέντρα που κόβονται άδικα, δεν θεωρώ πως έχει νόημα να μπει κάποιος στη διαδικασία να χρεώνει την κάθε εταιρία με 1 ευρώ παραπάνω απλά και μόνο για να την τιμωρήσει (που στο κάτω κάτω στο τέλος πάλι ο ίδιος θα το πληρώσει γιατί η εταιρεία θα το περάσει στο κόστος της).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...