Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο σκρουτζ δεν υπαρχει αυτη η μαρκα. Για φθηνα γυαλια απο 40-60€ δες για Polaroid & Arnette.

Ή ακομα καλυτερα Hawkers. Εχει θεμα στο μπλα-μπλα και οσοι πηραν ειναι παραπανω απο ικανοποιημενοι για γυαλι ηλιου με κοστος 25-40€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήρα από το my market after sun nivea από αρχική τιμή 8,48 - 50% = 4,24 - 4 ευρώ κουπόνι pockee COSMOTE 24 cents.... χαχα δε με χάλασε... (όχι ότι το ήθελα αλλά για 24 cents θα πάρω και άλλο ένα αύριο αφού 2 κουπόνια έχει όλα κι όλα για αυτό)

 

Γενικά αξίζει αρκετά το my market μέχρι αυτό το Σάββατο έχει τα Τεζα -40 % και για τα οποία επίσης υπάρχουν κουπόνια 1€ στο pockee...

 

έχει τα noxzema αποσμητικά 1+1 δώρο και  επίσης παίζουν κουπόνια pockee 1€... Εγώ βρήκα 2 που είχαν και στίκερ -30% οπότε από αρχική 3,60 πήγαινε 2,52 και 1+1 δώρο και χτύπησα και 2 κουπόνια pockee οπότε τελική 52 cents για 2 αποσμητικά noxzema

 

Έχει πίτσες νίκας σπέσιαλ ή ζαμπόν-μπέικον (2 τεμάχια) με 3 ευρώ (από αρχική πάνω από 6,5 νομίζω)

 

Έχει όλα τα Heinz -50 %.... Πήρα να έχω κέτσαπ... και Ζυμαρικά Μέλισσα 500γρ -50 % 

Επεξ/σία από matrixxx
τα κοκκινα
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή ακομα καλυτερα Hawkers. Εχει θεμα στο μπλα-μπλα και οσοι πηραν ειναι παραπανω απο ικανοποιημενοι για γυαλι ηλιου με κοστος 25-40€

 

ναι μάλλον για αυτά θα πάω αφού έχουν καλά χαρακτηριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα από το my market after sun nivea από αρχική τιμή 8,48 - 50% = 4,24 - 4 ευρώ κουπόνι pockee 24 cents.... χαχα δε με χάλασε... (όχι ότι το ήθελα αλλά για 24 cents θα πάρω και άλλο ένα αύριο αφού 2 κουπόνια έχει όλα κι όλα για αυτό)

 

Γενικά αξίζει αρκετά το my market μέχρι αυτό το Σάββατο έχει τα Τεζα -40 % και για τα οποία επίσης υπάρχουν κουπόνια στο pockee...

 

Σε μένα δεν τα βγάζει , είναι μόνο από Cosmote ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ίσως κάποια κουπόνια είναι μόνο Cosmote... 

 

Πήρα σήμερα από Μαρινόπουλο ένα Carroten από 12,90 - 50% = 6,45 - 2 ευρώ Pockee 4,45 τελική

 

και βρήκα και άλλο ένα nivea after sun με τελική 11 cents .... χαχα (από 8,23 - 50 % - 4 ευρώ κουπόνι)

 

και χυμό motion  1 L με sticker - 50 cents και -20 % οι  χυμοί και -50 cents κουπόνι Pockee τελική 56 cents....  (από 1,82 αρχική)

 

Μου αρέσουν κάτι τέτοια σκηνικά... έχουν φάση...  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν γραφετε για κουπόνια να ειστε συγκεκριμένοι. Προσθεσα με κοκκινο τα πραγματα που ελειπαν από το νυχτερινο ποστ παραπανω. Όταν ένα κουπονι δηλαδή είναι Cosmote να το γραφετε γιατι αλλιως παραπληροφορείτε αθελα σας. Επισης να φαινεται και η αξια του κουπονιού μεσα στο ποστ σας.

 

Επισης Mikej, πως εβαλες 2 κουπόνια noxzema αφου στο λινκ του questioner υπαρχει ένα για ένα προιον και ένα για ένα διαφορετικο; Τελος πως περασαν 2 κουπόνια αν το προιον ηταν 1+1 δωρο όπως λες;


Εγώ βρήκα 2 που είχαν και στίκερ -30% οπότε από αρχική 3,60 πήγαινε 2,52 και 1+1 δώρο και χτύπησα και 2 κουπόνια pockee οπότε τελική 52 cents για 2 αποσμητικά noxzema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ξανθιά με τέλειες αναλογίες σε μια καταγάλανη αμμουδιά:

 

"Φέτος η προστασία μου από τον ήλιο θα έχει το όνομα Nivea"

 

 

Έχουμε και λέμε (συνδυασμός pockee και cosmote):

 

Αντιηλιακή κρέμα προσώπου: 1,49€ (Mymarket)

Αντιηλιακό + λάδι: 3,49€ (Mymarket)

After sun ενυδατική: 0,11€ (Carefour)

 

Σύνολο: 5,09€

 

Νομίζω ότι είναι μια πλήρης προστασία σε πολύ καλή τιμή. Τουλάχιστον φέτος θα προστατευτώ περισσότερο από πέρυσι που χρησιμοποιούσα όποτε θυμόμουν ένα "ληγμένο" piz buin 2ετίας+ (μελαχρινός γαρ). :D

Επεξ/σία από Questioner
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pockee είχα 3 κουπόνια για αποσμητικά noxzema ανεξαρτήτου είδους δλδ είτε roll on είτε spray και ήταν 3 ίδια κουπόνια ( ένα δλδ επί 3 φορές)

 

Το 1+1 είναι προσφορά του σουπερ μάρκετ (δεν ήταν δεμένα πχ από την εταιρεία). Εσύ αγοράζεις 2 και αυτό φαίνεται στην απόδειξη απλά παρακάτω σου αφαιρούν το ένα από τη τελική τιμή. Έτσι σκάναρα και τα 2 που είχα πάρει και χρησιμοποίησα 2 κουπόνια. (από τα 3 σύνολο)

 

Το έχω κάνει πάλι νομίζω με το σαμπουάν Μπύρας που το είχα πετύχει 1 + 1 (και -30 % στα προϊόντα περιποίησης) και είχα χρησιμοποιήσει και εκεί 2 κουπόνια και δεν είχα θέμα.

 

Καταλαβαίνω ότι είναι λίγο παρατραβηγμένο και gray area αλλά θα πρέπει να το οριοθετούσουν λίγο οι ίδιοι στο pockee αν δεν θέλουν να το κάνουμε. (να μην συνδυάζονται δλδ προσφορές με κουπόνια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλα  κανεις αφου γινεται. Μεχρι να μαζεψουν πελατες σε αυτή την πλατφορμα είναι, μετα θα το αλλαξουν το τραγουδι. ;) Το εχουμε δει το εργο αμέτρητες φορες, ετσι δουλευει η... "αγορα".

 

Questioner χωρις κοσμοτε είναι αυτά που γραφεις; (αποκλειεται με βαση οσα ειδα στα λινκ νωρίτερα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Questioner χωρις κοσμοτε είναι αυτά που γραφεις; (αποκλειεται με βαση οσα ειδα στα λινκ νωρίτερα)

 

Είναι της κοσμοτέ και pockee. Ενημέρωσα το ποστ μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήρα gillete blue 3 στα 2.98€ που ήταν σε έκπτωση στα carefour (-30% ή -35%) με κουπόνι από Pockee -1,5€ x2(διπλασιασμός)= μου έδωσαν κιόλας :P 

 

 

11041895_1630800573801672_80063136629696

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
SPOILER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα gillete blue 3 στα 2.98€ που ήταν σε έκπτωση στα carefour (-30% ή -35%) με κουπόνι από Pockee -1,5€ x2(διπλασιασμός)= μου έδωσαν κιόλας :P

Μια χαρα! Και γω χτυπησα αυτά τα 6 1€ μου βγηκαν δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει απο αύριο μέχρι Σάββατο στα ΑΒ, κάποιες συσκευές Philips(πιστολάκι, ισιωτικη, αποτριχωτικη) κόστους 23-30€ και δίνει δώρο επιταγή 6€. Το ερώτημα μου είναι, μήπως ξέρει κάποιος ποια μοντέλα είναι; τα έχει ξανά φέρει;

 

ΑΒ   19/6 - 20/6

 

 

8823801741342.png8823802134558.png8823801937950.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...