Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για 12 ώρες στο Huggler:

 

 

m3wC23S.png

 

 

Παίρνετε 3 και πληρώνετε 1 αρκεί να αγοράσετε 3 voucher (τα οποία μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε για να φτιάξετε photo book μέχρι και μετά από 3 μήνες) και να βάλετε gift voucher code: FROG

 

 

XWpHVsu.png

 

 

Link: http://www.huggler.com/en/products/softcovers/square-softcover-photo-book/20cm-by-20cm#info

 

Παρατηρήσεις:

 

1) Τα μεταφορικά για Ευρώπη γράφει ότι είναι £3,99

2) Το κουπόνι φαίνεται ισχύει για όλα τα softcovers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρτι υγειας απο τα lidl ? Τρεξτε http://on-news.gr/?p=996

Δεν είμαι σίγουρος αν οι φήμες ή η άκριτη αποδοχή κ διάδοσή τους είναι χειρότερη, εγώ πάντως μια χαρά πλήρωσα με ελληνικότατη κάρτα τα 2-3 -ελληνικά btw- προϊόντα που αγόρασα χτες 30/6/15 το απόγευμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Questioner πώς ακριβώς θα πληρώσουμε?

 

Σωστή ερώτηση. Ο μόνος τρόπος νομίζω είναι αν υπάρχει αποθεματικό στο paypal balance ώστε να τραβήξει από εκεί τα χρήματα. Δεν γνωρίζω άλλο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή ερώτηση. Ο μόνος τρόπος νομίζω είναι αν υπάρχει αποθεματικό στο paypal balance ώστε να τραβήξει από εκεί τα χρήματα. Δεν γνωρίζω άλλο τρόπο.

Και καμιά πατέντα με bitcoin ίσως. Αλλά καλό είναι αυτές τις μέρες να μην μας κολάζετε με προσφορές από το εξωτερικό.  :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρτι υγειας απο τα lidl ? Τρεξτε http://on-news.gr/?p=996

Δεν ισχύει, χθες αργά το απόγευμα μια χαρά πλήρωσα με κάρτα και σε lidl αλλά και σε ελληνικό supermarket, carrefour.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Δευτερα απόγευμα ψώνισα κανονικά... Γενικά, καλο ειναι να μην αναπαραγάγονται φουμαρα κιτρινοφυλλάδων...

Ο σκοπός τους είναι γνωστός, ας μη γινόμαστε το μέσο να μεταδίδουν αυτα που τους υποβάλλουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σωστή ερώτηση. Ο μόνος τρόπος νομίζω είναι αν υπάρχει αποθεματικό στο paypal balance ώστε να τραβήξει από εκεί τα χρήματα. Δεν γνωρίζω άλλο τρόπο.

 

Δεν ήξερα ότι υπάρχει θέμα με πληρωμές. Μόλις έκλεισα με την υποστήριξη της άλφα και μου το ανέφεραν. Πάει η προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πιστωτικές και χρεωστικές κάρτες  για μέσα στην Ελλάδα δουλεύουν μια χαρά. με το έξω υπάρχει πρόβλημα.

 

προσωπικά δεν θα ανέβαζα άλλο τα δανικά μου αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώντας πιστωτική, παρά μόνο σε μεγάλη ανάγκη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Να διευκρινίσω επειδή ίσως δεν ήμουν σαφής και Δεν θέλω να δημιουργήσω κλίμα. Η χρεωστική μου μια χαρά δουλεύει στο εσωτερικό.

 

Απλά σήμερα έμαθα ότι Δεν μπορώ να κάνω αγορές από εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...