Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και κάποτε ήταν 800g !!

Άλλο είναι αυτό που λες. Πάντα είχε και τα 2 συγκεκριμένα 570 γρ είναι αυτό

 

Η ποιοτητα ειναι μαπα. Το αγοραζα 2 χρονια ωσπου δοκιμασα του lidl και ειδα ασπρη μερα.

Και του ΑΒ ειναι ακομα καλυτερο θα ελεγα. Ασε που τα φυλλα του καρφουρ ειναι λιγο πιο μεγαλα απο χαρτοπετσετες. Σκετη κοροϊδία.

Γενικά συμφέρει πιο πολύ; Σε τι τιμές τα βρίσκετε και με τι βάρος;(κανονική,προσφορά) Εγώ γενικά του carrefour παίρνω

και χαρτιά υγείας και κουζίνας αλλά επειδή δεν έχω μεγάλη κατανάλωση σαν φοιτητής δεν ξέρω τι παίζει.Έχει τύχει

να μην είναι καλό κάποιες φορές αλλά σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος είμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στο Σκλαβενίτη πίτσα pilsbury - 3.5€ η μαργαρίτα και -3.7€ η σπέσιαλ, βγαίνουν στα 5,55 - 5,70 , για 1750γρ είναι καλή τιμή και οι πίτσες στοκάρονται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Σκλαβενίτη πίτσα pilsbury - 3.5€ η μαργαρίτα και -3.7€ η σπέσιαλ, βγαίνουν στα 5,55 - 5,70 , για 1750γρ είναι καλή τιμή και οι πίτσες στοκάρονται 

η ιδια προσφορά παίζει και στο Mymarket αλλα δύο φορές που πηγα δεν ειχε οχι απλα στοκ αλλα ουτε το ταμπελακι στο ψυγειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά συμφέρει πιο πολύ; Σε τι τιμές τα βρίσκετε και με τι βάρος;(κανονική,προσφορά) Εγώ γενικά του carrefour παίρνω

και χαρτιά υγείας και κουζίνας αλλά επειδή δεν έχω μεγάλη κατανάλωση σαν φοιτητής δεν ξέρω τι παίζει.Έχει τύχει

να μην είναι καλό κάποιες φορές αλλά σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος είμαι...

 

Γενικά αν σέβεσαι έστω και λίγο τον πωπό σου, δώσε ένα 2ευρώ παραπάνω και πάρε ένα χαρτί καλύτερης ποιότητας. Από του Carrefour μόνο το ακριβότερο λέει κάτι, έχει λιγότερα ρολλά η συσκευασία αλλά και πάλι φθηνότερο βγαίνει από τα επώνυμα.

 

Προσωπικά περιμένω να βγουν -30% και παίρνω κάποια επώνυμη μάρκα σε τρίφυλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το γυρίσαμε σε χαρτιά υγείας, εγώ πάντως πέρνω απο το lidl το floralys πότε σε πράσινο χρώμα, πότε σε πορτοκαλί στην xxl συσκευασία των 16 ρολών και είμαι πολύ ικανοποιήμενος απο την ποιότητά του και την μη καταναλωσή του. Θεωρώ ότι δεν τελειώνει.

Η τιμή του είναι βέβαια στα 4 ευρώ αλλά νομίζω ότι τα αξίζει με το παραπάνω. Το έχει και αυτό το τριήμερο που μιλάμε.

62554_01_f.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Λιγο off topic αυτο που θα γραψω (Γιαννη σβηστο αν το θεωρεις λαθος)<br />

 <br />

Πηρα σημερα τηλεφωνο ενα φιλο που δουλευει στον Σκλαβενιτη γιατι ειναι να μου δωσει 50 ευρω που μου χρωσταει (μου ειχε πει για σημερα 30 του μηνος που θα πληρωθει) και τον πηρα να του πω οτι επειδη θα μπορει να παρει μονο 60 ευρω απο την τραπεζα πως μπορει να μου τα δωσει αυριο μεθαυριο.<br />

 <br />

Η απαντηση του ηταν ελα σημερα να σου δωσω τα λεφτα γιατι εμας ο Σκλαβενιτης θα μας πληρωσει σημερα τον μισθο στο χερι και οχι μεσω τραπεζης.<br />

 <br />

Πιστευω πολυ καλη κινηση αυτη του Σκλαβενιτη.<br />

</p><p> </p><p>

Δεν επιτρεπεται και δεν ξερω πως θα το κανει.Αλλα σιγουρα καλο για τον εργαζομενο!</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το γυρίσαμε σε χαρτιά υγείας, εγώ πάντως πέρνω απο το lidl το floralys πότε σε πράσινο χρώμα, πότε σε πορτοκαλί στην xxl συσκευασία των 16 ρολών και είμαι πολύ ικανοποιήμενος απο την ποιότητά του και την μη καταναλωσή του. Θεωρώ ότι δεν τελειώνει.

Η τιμή του είναι βέβαια στα 4 ευρώ αλλά νομίζω ότι τα αξίζει με το παραπάνω. Το έχει και αυτό το τριήμερο που μιλάμε.

62554_01_f.jpg

 

+1 και εγώ τα ίδια. Ειλικρίνα ποιοτικά για τα λεφτά αξίζουν το κάτι παραπάνω που βγαίνει ανα ρολό σε σχέση με του Carrefour και AB. Στην τελική επειδή είναι 3πλά και 4πλά(εξαρτάται την παρτίδα) κάνεις λιγότερη κατανάλωση και βγαίνει πιο οικονομικά απο τα άλλα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p></p><p> </p><p>

Δεν επιτρεπεται και δεν ξερω πως θα το κανει.Αλλα σιγουρα καλο για τον εργαζομενο!</p>

 

μπορει να το κανει ο σκλαβενιτης γιατι αυτη την στιγμη τα σουπερ μαρκετ ειναι οι νεες τραπεζες με τοσο μετρητο που βαζει στα ταμεια του.παντως εχεις δικιο οτι δεν επιτρεπεται - η μισθοδοσια γινεται μεσω τραπεζικων λογαριασμων υποχρεωτικα-.

Νομιμο ξενομιμο μπραβο για τον σκλαβενιτη.(δεν ψωνιζω σκλαβενιτη γιατι δεν υπαρχει εδω που μενω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακράν το κορυφαίο χαρτί υγείας και στην καλύτερη τιμή στην αγορά πάντα για την ποιότητα που αγοράζεις.

Κι εγώ χτύπησα στοκ προχτές, θα τρέχει η προσφορά μέχρι το Σάββατο 4/7 

Επειδή το γυρίσαμε σε χαρτιά υγείας, εγώ πάντως πέρνω απο το lidl το floralys πότε σε πράσινο χρώμα, πότε σε πορτοκαλί στην xxl συσκευασία των 16 ρολών και είμαι πολύ ικανοποιήμενος απο την ποιότητά του και την μη καταναλωσή του. Θεωρώ ότι δεν τελειώνει.

Η τιμή του είναι βέβαια στα 4 ευρώ αλλά νομίζω ότι τα αξίζει με το παραπάνω. Το έχει και αυτό το τριήμερο που μιλάμε.

62554_01_f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

My market  1/7 - 4/7

 

-Babylino πάνες μικρή συσκευασία  3,70€

-40% σε όλα τα μπισκότα γεμιστά Παπαδοπούλου 

-Βαρελίσια φέτα Βόνιτσας, 5,90€/κιλό

-Χοιρινές μπριζόλες κόντρα με οστό ή πανσέτα  3,10€/ κιλό

 

 

Carrefour  Μαρινόπουλος  1/7 - 2/7

 

11231810_936334919723076_42362171057838811027446_936335076389727_813167166437850

Επεξ/σία από efkola
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ιδια προσφορά παίζει και στο Mymarket αλλα δύο φορές που πηγα δεν ειχε οχι απλα στοκ αλλα ουτε το ταμπελακι στο ψυγειο...

 

2 μερες παω και δεν μπορω να βρω ουτε για δειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο off topic αυτο που θα γραψω (Γιαννη σβηστο αν το θεωρεις λαθος)

 

Πηρα σημερα τηλεφωνο ενα φιλο που δουλευει στον Σκλαβενιτη γιατι ειναι να μου δωσει 50 ευρω που μου χρωσταει (μου ειχε πει για σημερα 30 του μηνος που θα πληρωθει) και τον πηρα να του πω οτι επειδη θα μπορει να παρει μονο 60 ευρω απο την τραπεζα πως μπορει να μου τα δωσει αυριο μεθαυριο.

 

Η απαντηση του ηταν ελα σημερα να σου δωσω τα λεφτα γιατι εμας ο Σκλαβενιτης θα μας πληρωσει σημερα τον μισθο στο χερι και οχι μεσω τραπεζης.

 

Πιστευω πολυ καλη κινηση αυτη του Σκλαβενιτη.

 

Καλά έκανες. Να ξέρουμε και να προτιμούμε επιχειρηματίες που δεν ξέχασαν να είναι άνθρωποι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μερες παω και δεν μπορω να βρω ουτε για δειγμα

 

τα ιδια φιλε... μαλλον μονο για δείγμα εφεραν... ουτε το ταμπελακι της τιμης δε βρηκα, σε κανενα απο τα δύο μαγαζιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια φιλε... μαλλον μονο για δείγμα εφεραν... ουτε το ταμπελακι της τιμης δε βρηκα, σε κανενα απο τα δύο μαγαζιά!

Στον Σκλαβενητη Μενιδιου παντως χθες πηρα την μαργαριτα γιατι σπεσιαλ δεν ειχε. Οντως η τιμη βγηκε καπου στα 5.50-5.70 για 2 πιτσες οπου κατα την γνωμη μου αυτες και οι ristorante ειναι οι μονες που τρωγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανες. Να ξέρουμε και να προτιμούμε επιχειρηματίες που δεν ξέχασαν να είναι άνθρωποι.

Το ίδιο κάνει και το lidl αλλά κανείς δεν θα το πει. Δούλευα παλιότερα εκεί και μου το μετέφερε υπάλληλος - φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...