Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα στο mymarket και επιτελους βρηκα πιτσες πιλσμπουρι, ρωτησα για το νεο φυλλαδιο και μου ειπαν λογω της καταστασης δεν θα βγει και οι προσφορες θα υπαρχουν μονο μεσα στο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Η απόφαση λέει ότι :

 

Οι εγγεγραμμένοι στα μητρώα του ΟΑΕΔ απαλλάσσονται της καταβολής κομίστρου στα δημόσια μέσα μαζικής μεταφοράς. Για τη χορήγηση της δωρεάν αυτής μεταφοράς, εφαρμόζεται η παράγραφος 4 του άρθρου 6 του Ν. 3920/2011, καθώς και το άρθρο 10 του Ν. 2963/2001 και η παράγραφος 2 του άρθρου 30 του Ν. 4313/2014, κατ’ αντιστοιχία.
Διαγράφονται διοικητικά πρόστιμα που έχουν επιβληθεί έως και σήμερα στους ως άνω εγγεγραμμένους του ΟΑΕΔ για μη καταβολή κομίστρου, ακόμη και αν έχει εκκινήσει η διαδικασία βεβαίωσης και είσπραξής τους κατά ΚΕΔΕ.
H απόφαση αυτή να κυρωθεί με νόμο.
Η παρούσα ισχύει από τη δημοσίευσή της στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.
 
Ισχύει, λοιπόν, για όλες τις πόλεις της Ελλάδας που έχουν δημόσια ΜΜΜ, προφανώς, με την ευρεία ερμηνεία της λέξης, δηλαδή τα δημόσια και τα δημοτικά.

 

Μία από τις καλύτερες "προσφορές" που έχουν βγει μέχρι τώρα! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στο mymarket και επιτελους βρηκα πιτσες πιλσμπουρι, ρωτησα για το νεο φυλλαδιο και μου ειπαν λογω της καταστασης δεν θα βγει και οι προσφορες θα υπαρχουν μονο μεσα στο μαγαζι.

 

ξεχασα να δωσω feedback, τις βρηκα και εγω... αδιαφορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μλκια... αλλα με αυτα που γινονται εχω αποσυντονιστεί τον τελευταίο μηνα κ λειτουργω απολύτως πρακτικά...

 

Δικιο εχεις για αυτο πηρα και εγω 3 κουτια την βγαζω μια εβδομαδα 2.7 η πιτσα ειναι πολυ καλη προσφορα τοσο εχουν σχεδον οι kardis απο τα lidl

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την pillsbury, μέτρια ζύμη (οκ άλλες έχουν χειρότερη αλλά ΤΙΠΟΤΑ ιδιαίτερο) και εντελώς απαράδεκτη στο υπόλοιπο με μια παράλογα υπερβολική ποσότητα σάλτσας πάνω που στην ουσία την καταστρέφει (αφού και να θες να την γεμίσεις εσύ με υλικά αυτή η σάλτσα δεν σώζεται με τίποτα). Προσωπικά γούστα αυτά βέβαια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ακριβως ζυμη, μιας και ανοιξατε τετοια κουβεντα...αλλα ειναι μερος της. Σας προτεινω κατεψυγμενη μπουγατσα με κρεμα της εταιρειας Φουρνιν (Μονο στον Μασουτη απο οσο εχω προσεξει)

Ειλικρινα δεν εχω φαει τετοια μπουγατσα τοσο νοστιμη και με τοσο τελειο φυλλο ουτε απο τις φρεσκες που πουλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...