Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι ρε απλα δεν λεει πως θα το αποδειξουν αφου δεν υπαρχουν πια καρτες ανεργειας

Εχω ακουσει οτι μεχρι το τελος του χρονου ανανεωνουν στα γραφεια του ΟΑΕΔ εχουν παει ατομα γνωστα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω ακουσει οτι μεχρι το τελος του χρονου ανανεωνουν στα γραφεια του ΟΑΕΔ εχουν παει ατομα γνωστα μου.

 

Εχω παει δεν ανανεωνουν καρτα εκει μονο σε οσους περνουν επιδομα ολοι οι αλλοι μονο ηλεκτρονικα.

Ηλεκτρονικη Βεβαίωση Ανεργίας ...

Θα εκτυπώσουν μια βεβαίωση του χρόνου

ανεργίας από το site του ΟΑΕΔ και θα την

κουβαλούν μαζί τους ...

 

ειναι επισημη ανακοινωση γιατι μερικοι μπορουν να μην την δεκτουν, παλιοτερα σαν φοιτητης ειχαν αργησει τα πασο και η σχολη μας εδωσε βεβαιωση στην οποια τα κτελ εγραψαν στα φρυδια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αεροπορικά εισιτήρια έως 10 ευρώ για ταξίδια 13 - 26 Ιουλίου

http://www.naftemporiki.gr/story/976437/aeroporika-eisitiria-eos-10-euro-gia-taksidia-13-26-iouliou

 

Ειναι γενικό μέτρο, δε γνωριζω λεπτομέρειες.

Αegean και olympic ίσχυε για κρατήσεις μέχρι 10/7/2015,κοροιδία σκέτη 9/7 το έγραψαν οι εφημερίδες,10/7 το είδα στα ψιλά γράμματα στην ΕΡΤ,για τις υπόλοιπες εταιρείες ισχύουν για συγκεκριμένους προορισμους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον θα επιτρέπεται μόνο μια 5€/6€ δωροεπιταγή από το Πρώτο Θέμα ανά κάρτα και ανά εβδομάδα, αντί για τρεις (αν δεν κάνω λάθος) που ήταν μέχρι τώρα. Προσοχή, λοιπόν, μην πάρει κανείς από συνήθεια 2-3 εφημερίδες αύριο, εκτός κι αν έχει πάνω από μια κάρτες.

 

 

Η κάθε δωροεπιταγή των 6€ ισχύει για αγορές αποκλειστικά με την κάρτα Club και ο κάθε κάτοχος κάρτας μπορεί να εξαργυρώσει μέχρι μία δωροεπιταγή ανά εβδομάδα.

http://www.protothema.gr/greece/article/491029/mi-hasete-to-thema-me-5-monadikes-prosfores/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάλε δυο/τρεις κάρτες

 

Αλλά είναι δυνατόν να δίνεις 4.5€ για να πάρεις 6€. Για την πρώτη, το καταλαβαίνω έχει και άλλες "πρόσφορες", η δεύτερη και η τρίτη γιατί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάλε δυο/τρεις κάρτες

 

Αλλά είναι δυνατόν να δίνεις 4.5€ για να πάρεις 6€. Για την πρώτη, το καταλαβαίνω έχει και άλλες "πρόσφορες", η δεύτερη και η τρίτη γιατί;

Δεν χρειάζεται να πάρεις την έκδοση των 4.25€ με το κουπόνι των 6€, καθαρό κέρδος 1,75€ και max έκπτωση 8,75%. Μπορείς κάλλιστα να πάρεις την απλή έκδοση των 2€ με κουπόνι 5€, καθαρό κέρδος 3€ και max έκπτωση 15%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι νομος του κρατους πια οτι στα ΜΜΜ  δεν πληρωνουν η ανεργοι και ο τι επισης παραγραφοντα ΟΛΑ τα προστιμα που τυχουν τους εχουν επιβληθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα χτες από ΑΒ 2x1,5L pepsi max στα 1,99 ευρώ.

 

Αποφάσισα να κόψω την coca cola, γιατί παίζει με την νοημοσύνη μας. Καμια συσκευασία δεν γραφει χωρα παρασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα χτες από ΑΒ 2x1,5L pepsi max στα 1,99 ευρώ.

 

Αποφάσισα να κόψω την coca cola, γιατί παίζει με την νοημοσύνη μας. Καμια συσκευασία δεν γραφει χωρα παρασκευής.

καλυτερα να τα κοψεις γενικα αυτα τα αναψυκτικα γιατι παιζεις και με την υγεια σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα ανθρακουχα ροφηματα, ειναι εξαιρετικα επιβλαβη. Αλλα και το να αγοραζουμε ανθρακουχο ζαχαρονερο με χρωστικες σε τιμη συγκρισιμη το μισο και παραπανω απο αυτο της βενζινης παει πολυ...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pepsi σε προσφορά έχετε δεί κάπου;

 

Πήρα χτες από ΑΒ 2x1,5L pepsi max στα 1,99 ευρώ.

 

Αποφάσισα να κόψω την coca cola, γιατί παίζει με την νοημοσύνη μας. Καμια συσκευασία δεν γραφει χωρα παρασκευής.

Επιβεβαιώνω και γω, πως ειδα την ιδια προσφορα και σε Μασουτη. Επισης, μου ηρθε φυλλάδιο απο Discount μαρκετ, οι 2 χ 1,5 λιτρο 1,59€ απο μεθαυριο δευτερα.

 

Α και με αυτη την αλλαγή συσκευασιας εχουν ξεκινησει διαγωνισμο, με κατι κωδικους στα καπακια. Δειτε εδω περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν γινεται να επιστραφουν εισιτηρια των ΜΜΜ και να παρουμε τα χρηματα πισω, η εστω να μας γινει καποιου αλλου ειδους αποζημιωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...