Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Ναι ακομα δεν γινεται...Υπομονη 1-2 εβδομαδες και θα στρωσουν μετα την συμφωνια κτλ που αποφασισαν</p>

<p>Μολις ανακοινωσε η εκτ οτι μεχρι την τεταρτη μενει αμεταβλητη η χρηματοδοτηση ενω μολις ψηφιστουν τα μετρα θα συζητηθει για αλλαγες.</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αegean και olympic ίσχυε για κρατήσεις μέχρι 10/7/2015,κοροιδία σκέτη 9/7 το έγραψαν οι εφημερίδες,10/7 το είδα στα ψιλά γράμματα στην ΕΡΤ,για τις υπόλοιπες εταιρείες ισχύουν για συγκεκριμένους προορισμους

 

Εβγαλαν κατι προσφορες πριν λιγο για πτησεις εσωτερικου απο αθηνα με 9 ευρω και επιστροφη 19. Εγω εκλεισα οποτε οποιος θελει ας τρεξει στο site της aegean, δεν ξερω ποσο θα κρατησουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλαν κατι προσφορες πριν λιγο για πτησεις εσωτερικου απο αθηνα με 9 ευρω και επιστροφη 19. Εγω εκλεισα οποτε οποιος θελει ας τρεξει στο site της aegean, δεν ξερω ποσο θα κρατησουν

 

εχει γινει πανικός απο το πρωί... ακομα και εγω που το ηξερα απο εχθές τι ώρα θα ανοίξουν μπήκα και δε βρηκα για καμία απο τις Παρασκευές στους προορισμούς που ήθελα...

 

ηδη αρχισαν να γεμίζουν και οι άλλες ημέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβγαλα εισητηριο θεσσαλινικη-αθηνα-αθηνα με ryanair στα 15ε.πληρωμη μεσω paypal με χρηματα που εμπαιναν απο το pockee.

δεν το εχω συνδεσει με τραπεζικο λογαριασμο λες και ηξερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ για το offtopic..Πόσο απαράδεκτοι είναι εκεί στο Μαρινόπουλο..έχουν στο φυλλάδιο προϊόντα 1+1. Ανάμεσα σε αυτά έχουν και τα ξυραφάκια gillete blue 3 καθώς και όλα τα 3λέπιδα ξυραφάκια gillete όπως αναγράφεται. Στα 2 πρώτα μαγαζιά βρήκα 1 μόνο τεμάχιο που φυσικά δεν πήρα γιατί έλειπε το +1..Στο 3ο μαγαζί που πήγα (που παρεμπιπτόντως ήταν σχεδόν σε όλα τα προϊόντα ακριβότερο από τους άλλους μαρινόπουλους!!??!!, ίσως επειδή είναι franchise) βρίσκω 3 συσκευασίες και μάλιστα με τα 5 ξυραφάκια μέσα (4+1 δώρο).Παίρνω τις 2 συσκευασίες πάω στο ταμείο και μου λέει δεν έχει έκπτωση αυτή η συσκευασία. Βρε καλή μου ξεστραβώσου στο φυλλάδιο..τίποτα αυτή..αν ήταν θα το έβγαζε η ταμειακή μου λέει..ότι να ναι..η ίδια φωτογραφία στο φυλλάδιο με τη συσκευασία του μαγαζιού..και στο καπάκι μου φέρνει και μια φωτοτυπία που έλεγε ότι έχει εξαντληθεί από τον προμηθευτή την πρώτη μέρα κιόλας της προσφοράς!!!Ότι να ναι και το μαγαζί και οι υπάλληλοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συνδρομητές Vodafone CU, CU free nights από 10/7 έως και 4/8. Ενεργοποίηση με δωρεάν μήνυμα Ν στο 1398.
Περισσότερα : http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/ananeosi-hronou-omilias-1/cu-free-nights/

Για ιδιώτες συνδρομητές καρτοπρογράμματος, κάθε Σαββατοκύριακο από 18/7 έως και 6/9, δωρεάν 1500 λεπτά προς όλους. Ενεργοποίηση στέλνοντας Ν στο 1252.
Περισσότερα : http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=12262

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My Market (ότι θυμάμαι)

 

Σερβιέτες Always -50% (συγκεκριμένα πακέτα)

Μπουγάτσα χρυσή ζύμη -25%

χοιρινό μπούτι χωρίς κόκαλο 3,99€/κιλό

Αντηλιακά Nivea -50%, και -40% μια άλλη μάρκα που δεν θυμάμαι.

Γάλα Nounou 10 ημερών 1L (νομίζω ήταν το Family) 0,99€ από 1,61€

 

Αυτά θυμάμαμι, αν περάσει κάποιος άλλος και έχω κάνει κάπου λάθος ας με διορθώσει ή/και να προσθέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΟΜΑΣ  16/7 - 18/7

 

-Καφές στιγμής  ΕΛΟΜΑΣ  200γρ  2,99€

-40% σε όλα τα πολυκαθαριστικά και sprays  Ajax (εξαιρούνται τα καθαριστικά τζαμιών)

-40% στις βαφές μαλλιών Palette,silken color & styling 

-Xoιρινή μπριζόλα λαιμού με κόκαλο(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)  3,29€/κιλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκλαβενίτης , πίτσα oatker guseppe 4 τυριά και ζαμπόν/μανιτάρια -1€ στα 2.18€ και βρήκα στο κατάστημα Μελισσίων την προσφορά στα γκαζάκια coral gas  2+1 δώρο στα 2.80€ (τριάδα δλδ το ένα  0.93)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...