Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

φιλε αποστολη

 

1 καφες φιλτου 500γρ.

4,95e

μεταφορικα 

4e

αντικαταβολη

3e

 

12 ευρω (4100 απο τις παλιες δραγμες!!!) για μισο kg καφε?  :shock:

basta... 

 

1ον 1 κιλό καφέ θα πάρεις λόγω της προσφοράς

2ον εννοείται για μικροποσότητες δε συμφέρει αν είναι να δώσεις τα διπλά για μεταφορικά/αντικαταβολή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οι εσπρέσο που έχετε, συνήθως πόσων ήμερων καβουρδισμένοι θα είναι?στη συσκευασία θα αναγράφεται η ημερομηνία καβουρντίσματος?

Το γεγονος οτι καβουρδιζουμε στην Ελλαδα μας επιτρεπει να προσφερουμε παντα στους πελατες μας φρεσκοκαβουρδισμενους καφεδες. Δεν στοκαρουμε καφεδες. Καβουρδιζουμε τοσο οσο χρειαζομαστε για τις επομενες μερες. Ο espresso καβουρδιζεται και μενει οσο καιρο χρειαζεται να βγαλει τα αρωματα του και επειτα συσκευαζεται. Το ποσο φρεσκος ειναι ο καφες μας θα το διαπιστωσεις και μονος σου με το που θα ανοιξεις τη συσκευασια!

 

 

 

φιλε αποστολη

 

1 καφες φιλτου 500γρ.

4,95e

μεταφορικα 

4e

αντικαταβολη

3e

 

12 ευρω (4100 απο τις παλιες δραγμες!!!) για μισο kg καφε?  :shock:

basta... 

Καλησπέρα. Θα ήθελα να διευκρινίσω κάποια πράγματα.

1.Η περίπτωση της αντικαταβολής είναι επιλογή σου. Δηλαδή μπορείς να μην επιλέξεις αντικαταβολή επομένως να μην χρεωθείς 3 ευρω επιπλέον.

2. Πήρες για παράδειγμα το φθηνότερο προιόν του site. Τα μεταφορικά είναι 4 ευρώ είτε πάρεις 1/2 κιλό φίλτρου είτε πάρεις 2 κιλά espresso είτε αγοράσεις μηχανή. Πίστεψέ με πως απο τα μεταφορικά όχι μόνο δεν βγάζουμε τίποτα αλλά μας κοστίζουν και πολύ παραπάνω στις περισσότερες περιπτώσεις!

3. Σε λίγο καιρό θα μπει και επιλογή "παραλαβή απο το κατάστημα" όπου θα μπορεί όποιος θέλει να έρχεται από το κατάστημά μας και παραλαμβάνει τον καφέ του , στην περίπτωση που δεν θέλει να χρεωθεί μεταφορικά. Μέχρι τότε όποιος θέλει έχει την επιλογή να κάνει τηλεφωνική παραγγελία και να περάσει να πάρει τον καφέ του από το κατάστημα μας.

Ελπίζω να σε κάλυψα. Για οτιδήποτε άλλο θελήσεις είμαι στη διάθεσή σου!

 

apostolis_82, οι espresso σας τι ποικιλία είναι και από που τους φέρνετε?

Οι espresso μας αποτελλούνται από πολλές διαφορεικές ποικιλές του κόσμου. Βραζιλία, Αιθιοπία, Κόστα ρικα, Γουατεμαλα,Κενυα, Ινδία και πολλές πολλές άλλες. Αν θέλεις κάνε μου πιο συγκεκριμένη την ερώτηση για να μπορέσω να σου απαντήσω.

Σε ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δυο εβδομαδες ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ (οπτικα) στα Χανια αλλα και λογικα σε ολη την ελλαδα ειχε προσφορα στα γυαλια ηλιου ορασεως σε πολυ καλες τιμες(πχ αγορασα ενα ζευγαρι ορασεως VAN CLEEF ΜΑζι με τους φακους στα 20 ευρω).Χθες που πηγα ομως τα ειχαν παρει σχεδον ολα.Ψαξτε το παντως δε χανετε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυαλια ηλίου απο το ίντερνετ εγω δε θα έπαιρνα πάντως αλλο μεγεθος κεφαλιου εχει ο ένας άλλο ο α΄λοος

Γιατί είπα εγώ για διαδικτυακό κατάστημα? Προφανώς και θα τα δοκιμάσω πριν τα πάρω,αλλιώς θα 'μαι σαν αυτόν--> B)

@louben thnx θα το κοιτάξω, από ότι είδα έχει αρκετά καταστήματα Αθήνα.

(στην αρχή μου πέταξε αυτόν http://www.ert.gr/eidiseis/diethni/europe/story/152318/n-anastasiadis-epidiokei-apemploki-an-apoplirothoyn-amesa-ta-11-2-dis#.UV00pTf4qSk  :lol:  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑλα αυτος εχει τα δικα του προβληματα.

Οπως προειπα ετρεχε διαφορες προσφορες (μυωπιας+φακοι 20 ευρω τα οποια και τιμησα,titanium+fakoi 40 ανθυμαμαι καλα, ειχε σιγουρα και ηλιου(νομιζω απο 30 αλλα δε βαζω και το χερι μου στη φωτια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κάποιο καιρό είχε αναφερθεί αυτό το site http://www.fragrancex.com/

και θέλω να μάθω αν γνωρίζει κάποιος τι γίνετε με παραγγελιες εκτος ευρώπης με χρεώσεις, αν περνάει τελωνείο και ποσο κυμαίνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορές από τρίτες χώρες ισχύει ατέλεια για αξία CIF (κόστος+μεταφορικά + ασφάλεια) μέχρι 45 ευρώ.

Πάνω από την αξία αυτή πρέπει να υπολογίζουμε ΦΠΑ και λοιπά έξοδα και πάνω από 150 ευρώ να υπολογίζουμε και δασμό.

Εάν το δέμα έρθει με USPS, δηλαδή να παραδοθεί από τα ΕΛΤΑ, μπορεί να τη γλυτώσεις με λίγα έως καθόλου αλλά με courier, Θα περάσει από τελωνείο οπωσδήποτε.

 

Περισότερα θα βρεις στον οδηγό της υπογραφής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την βοήθεια makfil.

γνωρίζει κάποιος από το συγκεκριμένο site για παραγγελια των 100e περίπου που θα έχει και δωρεάν μεταφορικά αν τα στέλνουν με courier και ποσο περίπου extra κόστος θα έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την βοήθεια makfil.

γνωρίζει κάποιος από το συγκεκριμένο site για παραγγελια των 100e περίπου που θα έχει και δωρεάν μεταφορικά αν τα στέλνουν με courier και ποσο περίπου extra κόστος θα έχει

Εμένα όλες οι παραγγελίες πάντα με τον ταχυδρόμο ερχόντουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανείς αλλά το amazon.co.uk έχει προσφορά τη Κανάτα φιλτραρίσματος νερού BRITA marella cool white http://www.amazon.co.uk/BRITA-Marella-White-Water-Filter/dp/B000B4OA5Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1365083793&sr=8-1&keywords=BRITA με 10,67 Λίρες (12,88 euro με Ελληνικό ΦΠΑ και προμήθεια τράπεζας), στα σκρουτζομάγαζα ξενκινάει απο 18 euro +μεταφορικά.

 Επίσης μπορεί να βρεί κάποιος διάφορες προδφορές και για τα ανταλλακτικά φίλτρα για της εν λόγω κανάτες (ψάξτε το amazon)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την βοήθεια makfil.

γνωρίζει κάποιος από το συγκεκριμένο site για παραγγελια των 100e περίπου που θα έχει και δωρεάν μεταφορικά αν τα στέλνουν με courier και ποσο περίπου extra κόστος θα έχει

 

 

Δωρεάν μεταφορικά από Αμερική, μάλλον απίθανο.

Μήπως εννοεί μέσα στην Αμερική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apostolis_82,

οι κάψουλες ειναι τυπου ESE;;;

Βεβαίως υπάρχουν

http://www.crescentocafe.com/main/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_cat2.tpl&product_id=5&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=2

είναι ο καφές Roma συσκευασμένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...