Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο φυλλαδιο του Μασουτη παντως δεν υπαρχουν καθολου αντηλιακα με -40%, δεν ξερω που τα βρηκε ο φιλος. Τα εχει απο σημερα -50% ο ΑΒ αλλά οπως ειναι γνωστο δεν ειναι μελος στο pocke

 

η προσφορά είναι στο φυλλάδιο ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ , ΣΕΛ.29 και ισχυει έως 31/5/2016

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Οποτε μαλλον ισχυει σε αυτό που πηγες". Γιατι όπως εχουμε πει πολλοι, σε πολλα δεν υπαρχει καθολου αποθεμα, ουτε ταμπελακι, ουτε θεση, δεν υπηρχε από την πρωτη μερα που γραφτηκε εδω, όχι τωρα. Το ότι το βρηκες σε ένα, πώς σημαινει ότι υπαρχει/ισχυει σε "όλα";;;

 

Όπως φαντάζεσαι (?) αν δεν υπάρχει απόθεμα προφανώς δεν γίνεται να σου δώσουν 1+1 αλλά 0+0 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώσε παραπάνω πληροφορίες.

 

Στο καταστημα του Ν. Ηρακλείου στην Λ. Κύμης, τα ξυραφάκια της Gillette, proglide, fusion, mach3, κλπ.

Με την αγορά πχ, proglide power 12,45 + 12,45 - 4, τελική τιμή 20,90€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όπως φαντάζεσαι (?) αν δεν υπάρχει απόθεμα προφανώς δεν γίνεται να σου δώσουν 1+1 αλλά 0+0 .

 

Όπως φαντάζεσαι (?) αν δεν υπάρχει απόθεμα από την 1η ημερα που ξεκινα το προμο (ή και μερες πριν ξεκινησει όπως λενε), προφανώς δεν ισχυει η προσφορα. Ισχυει μονο σε οσους εχουν στοκ και θελουν να διωξουν το στοκ λογω καλοκαιριου. Αρα δεν ισχυει σε ολους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα στον Μασούτη (Θέρμης)... η προσφορά με τα αντιηλικά προσώπου συνεχίζεται και στις σερβιέτες που σε πληρώνουν για να τις πάρεις έχει πολύυυυ απόθεμα. Ακόμα κάθεστε;

 

 

 

 

QEfutcn.png

 

 

9L3Y1kv.jpg

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δε πήρα το κινητό μαζί μου, για να αποθανατίσω τον άντρα μου στον Μασούτη. Είχα το μωρό στο καρότσι και τον έστειλα στο ταμείο με 18 σερβιέτες. Τον Λαλάκη τον εισαγώμενο μού θύμισε. :lol:

https://vid.me/aqHb

 

On Topic - ΑΒ

Σχετικά με τις πολυσυσκευασίες ΙΟΝ, ο υπεύθυνος τροφοδοσίας μού είπε ότι δε θα ξαναφέρουν μέχρι τον Σεπτέμβρη.

 

Στο Touchpoint βγήκε καινούργιο παιχνίδι, όπου μαζεύεις πόντους που πέφτουν, μέσα σε ένα καλάθι που το μετακινείς δεξιά αριστερά. Όση μεγαλύτερη αξία έχουν οι πόντοι, με τόση μεγαλύτερη ταχύτητα πέφτουν. Στο χαλαρό κέρδισα 40 πόντους (που αντιστοιχούν σε 1.2ευρώ). Αν το πάρετε σοβαρά και μπείτε σε game mode, μπορεί να κερδίσετε πολλούς παραπάνω. :-)

Δεν βρήκα πουθενά το παιγνίδι μάλλον θέλω γυαλιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Μελισσίων (δεν ξέρω αν ισχύουν αλλού) 1+1 δώρο μπισκότα γεμιστά παπαδοπούλου (1.14€ αρχική, έχει και ειδικό στάντ και μεγάλη ποσότητα), 1+1 δώρο amaretti γκοφρέτα, 1+1 δώρο σοκολάτα cheesecake explosion (δεν συγκράτησα μάρκα), επίσης κοντά στη βιτρίνα με τις φέτες έχει καμιά 20αριά κρέμες καραμελέ γιώτης με σύντομη ημερομηνία λήξης (29-5) με -50%, φέτα βαρελίσια Παρνασσού 5.59€/κιλό , όλα τα aloma παγωτά -35% και και τα algida χωνάκια cornetto -30% (+κάποια ξυλάκια/γκοφρετάκια) , χυμός ήβη go παιδικός 250μλ -25% τελική 0.41€, γενικά παίζουν αρκετά 1+1 αξίζει μια επίσκεψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορά είναι στο φυλλάδιο ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ , ΣΕΛ.29 και ισχυει έως 31/5/2016

 

Όντως σήμερα πήρα κι εγώ.

Και άσχετο: Με 2 τεμάχια σου δινει και τσάντα παραλίας Μασούτη (μη φανταστείς τίποτα τρομερό...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour από το καινούριο φυλλάδιο

-οδοντόκρεμα oral B στα 2,08€ -1,50€ από pockee πάει τελική στα 0,58€/τεμέχιο

-Σερβιέτες ALWAYS Sensitive/Ultra διπλή συσκευασία 2,35€ -1,60€ από pockee πάει τελική στα 0,75€/τεμέχιο

-Μπουγάτσα Θεσ/νικης με τυρί ΧΡΥΣΗ ΖΥΜΗ 450gr από 2,82€ στα 2,11€ -0,70€ από pockee πάει τελική στα 1,41€/τεμέχιο

-Πίτσα ζαμπόν - μπέικον ΥΦΑΝΤΗΣ 2τεμ. από 7,38€ στα 5,17€ -1,00€ από pockee πάει τελική στα 4,17€/τεμέχιο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Touchpoint βγήκε καινούργιο παιχνίδι, όπου μαζεύεις πόντους που πέφτουν, μέσα σε ένα καλάθι που το μετακινείς δεξιά αριστερά. Όση μεγαλύτερη αξία έχουν οι πόντοι, με τόση μεγαλύτερη ταχύτητα πέφτουν. Στο χαλαρό κέρδισα 40 πόντους (που αντιστοιχούν σε 1.2ευρώ). Αν το πάρετε σοβαρά και μπείτε σε game mode, μπορεί να κερδίσετε πολλούς παραπάνω. :-)

Δεν ξέρω πόσοι το γνωρίζετε, πάντως μπορεί ο καθένας να περάσει πόντους απ' όσες κάρτες διαθέτει το σόι (ή και φίλοι που δεν ασχολούνται με το άθλημα) σε μία κάρτα ΑΒ. Χτες μάζεψα 4 κάρτες, έπαιξα το καλαθάκι και σε 4 αγορές από 1 γαλατάκι έκαστη μάζεψα 6ευρη δωροεπιταγούλα. Ευτυχώς που το παιχνίδι είναι εύκολο και στο χαλαρό μαζεύεις το πενηντάποντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν εγραφες και το πώς γινεται αυτό που γραφεις, θα ηταν πληρεστερο και περισσοτερο βοηθητικο το ποστ.

Πώς περνας δηλαδή τους ποντους της "χ" καρτας στην "Υ"; Και γιατι χρειαστηκες αγορα σε κάθε μια; Με την (4x) "χ" καρτα ή με την δικη σου οι αγορες;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσοι το γνωρίζετε, πάντως μπορεί ο καθένας να περάσει πόντους απ' όσες κάρτες διαθέτει το σόι (ή και φίλοι που δεν ασχολούνται με το άθλημα) σε μία κάρτα ΑΒ. Χτες μάζεψα 4 κάρτες, έπαιξα το καλαθάκι και σε 4 αγορές από 1 γαλατάκι έκαστη μάζεψα 6ευρη δωροεπιταγούλα. Ευτυχώς που το παιχνίδι είναι εύκολο και στο χαλαρό μαζεύεις το πενηντάποντο.

Eγώ που΄πήγα σήμερα, έγραψε ότι δεν υπάρχουν πόντοι, πού το βρίσκεις αυτό το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι βρίσκεται στο touchpoint εκεί που λέει Παιχνίδια....

Μάτριξ, προφανώς επειδή με κάθε κουπόνι χρειάζεται 1 αγορά ώστε να περαστούν οι πόντοι του κουπονιου στην κάθε μία κάρτα ΑΒ...Μετά προφανώς πέρασε τους πόντους σε μία κάρτα. Το πώς δεν το ξέρω. Μας αναστάτωσε ο othon και έφυγε! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...