Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάζεψα όλες τις προσφορές που ισχύουν μέχρι 21 Μαίου για να μην ψάχνουμε. (Ευχαριστώ και τον efkola που χρησιμοποιώ τις προσφορές που έχει βάλει.)

 

My Market - Βερόπουλος 19-21 Μαίου

 

 

 

Carrefour Μαρινόπουλος 19-21 Μαίου

ariel_18.5.jpg

arni_18.5.jpg

boio_18.5.jpgchampion_18.5.jpgtyri_18.5.jpgpalmolive_18.5.jpgpodilata_18.5.jpg

sagionares_18.5.jpg

sampo_18.5.jpg

thikes_18.5.jpg

xoirino_18.5.jpg

zymarika_18.5.jpg

azax_18.5.jpg


Γαλαξίας, ΕΛΟΜΑΣ, Μασούτης, Market IN, ΑΒ και The Mart μέχρι 21 Μαίου

 

 

Γαλαξίας   19/5 - 21/5

 

-30% στη φέτα Ήπειρος με 40% λιγότερο αλάτι  400γρ(vacuum ή τάπερ)

-40% στα Krispies Παπαδοπούλου, 200γρ(όλες τις γεύσεις)

-Aφρόλουτρο Fa  750ml  2,29€

-Χαρτί υγείας Zewa deluxe delicate care 8 ρολά  2,95€

-35% στα Sani lady,pants και πάνες ακράτειας (εξαιρούνται τα υποσέντονα Sani)

-50% στα προϊόντα Wettex(σπογγοπετσέτες,σφουγαράκια,κοντάρια,σφουγγαρίστρες)

 

 

ΕΛΟΜΑΣ   19/5 - 21/5

 

-40% στα καθαριστικά Ajax max power,kloron και spray

-Ζυμαρικά ΕΛΟΜΑΣ  500γρ (εξαιρούνται τα ζυμαρικά ολικής άλεσης και farfalle) 0,39€

-Σταρένιο ψωμί για τοστ Καραμολέγκος 680γρ   1,29€

-Φέτα δοχείο  5,49€/κιλό

 

 

Μασούτης   19/5 - 21/5

 

-Πατάτες Κύπρου σε δίχτυ  0,95€/κιλό

-Σγουρή ελληνική σαλάτα  0,79€/κιλό

-Ημίσκληρο τυρί  Βοσκοτόπι(χύμα) 6,99€/κιλό

-25% στα γιαούρτια Αγελαδίτσα ΦΑΓΕ  3Χ200γρ

-40% στα δημητριακά και τις μπάρες Le Petit Dejeuner

-40% στις oικονομικές συσκευασίες πάνες Babylino,Babygo και στις μονές συσκευασίες μωρομάντηλα  Babylino,Babycare

-35% στα προϊόντα Head&shoulders και στα ξυριστικά  Gillette (εξαιρούνται τα ανταλλακτικά)

-35% στα μαλακτικά Lenor 28 kai 56μεζ

-Neomat σκόνη ή gel  48μεζ  4,99€

 

 

ΕΛΟΜΑΣ 19-21 Μαϊου

 

 

 

 

The Mart 16-21 Μαϊου

 

 Week2.jpg        

 

 

 

Market In  16/5 - 21/5

 

-Κρουασάν Economy  με γέμιση κρέμα κακάο ή βερίκοκο, 50 γρ.   0,20€

-Τυροπιτάκια Economy  20 τεμάχια, 500γρ  0,99€

-Καπνιστή γαλοπούλα Βίκη,του σπιτιού  4,99€/κιλό

 

ΑΒ   16/5 - 21/5

 

-Χοιρινή σπάλα ή μπούτι, χωρίς κόκκαλο(εισαγωγής)  3,19€/κιλό

-Χοιρινές μπριζόλες με κόκκαλο ή λαιμού(εισαγωγής) 3,67€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. Τριπόλεως  5,29€/κιλό

-Μέλι Αττική 1 κιλό 9,90€(πώς τρώγεται αυτό το βιομηχανοποιημένο μέλι  :fear: )

-40% στα προϊόντα Syoss

-40% στα προϊόντα καλλυντικής περιποίησης Palmolive, Sanex

-Pampers baby dry οικονομικές συσκευασίες  8,40€

-Με αγορές συνολικής αξίας 12€ σε προϊόντα Raid & Baygon, δώρο επιταγή 6€

 

 

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε Skrutz efkola, το μέλι αυτό είναι μεν βιομηχανοποιημένο,αλλά παραμένει απο τα καλύτερα στο είδος του (βιομηχανοποιημένα),μια χαρά τρώγεται,βέβαια πιο παλιά πρίν αρκετές δεκαετίες και πρίν γίνουν η καταστροφές με πυρκαγιές κλπ και ήταν γενικός καλύτερα τα πράγματα,είχα ακούσει απο έγκυρες πηγές δικών μου ανθρώπων πως ήταν πραγματικά απο τα καλύτερα μέλια που κυκλοφορούσαν !

Δεν είναι σε καμμία περίπτωση το ίδιο τώρα,όμως δεν είναι και κακό συγκριτικά πάντα με άλλα προιόντα επώνυμα της κατηγορίας.

Και μια που το φερε η κουβέντα αν γνωρίζει κανείς πραγματικά καλό και αγνό μέλι που να μπορεί να βρεθεί εντός Αθήνας και να μην είναι και πανάκριβο ας ρίξει ενα μύνημα  :-)

Επεξ/σία από ELMastas
τα κοκκινα - δεν το εγραψε ο σκρουτζ.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας που πιάσατε κουβέντα για αυτοκίνητα, υπενθυμίζω τη Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=54747013">προσφορά EKO - Ιnteramerican (οδική βοήθεια για 1 χρόνο).

 

Bάζετε όση βενζίνη θέλετε, πληρώνετε επιπλέον 9.90 για την αγορά της κάρτας και την ενεργοποιείτε ως τις 31/7/16.

Ευχαριστω πολυ την helena_n, μολις πηγα πηρα 2 καρτες για αμαξι μηχανη, δεν εχουν οριο στα καυσιμα μου ειπε εγω δεν εβαλα καν βενζινη.

 

Οσον αφορα το μελι παιδια επειδη βγαζει γνωστος μου, βρειτε καποιον γνωστο σας καποιον συγγενη απο το χωριο καποιον και παρτε απο τον παραγωγο! Δε συγκρινεται ουτε με αυτο του lidl 3.50 ευρω το κιλο ουτε με το μελι αττικη ουτε με κανενα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους παρουν ντουο η περνουν να προσεχουν εχουμε κανει την συζ σε αλλο φορουμ και πολλα ατομα μαζι με εμενα ειχαν ατυχημα...

Ρε παιδιά λίγο προσοχή με τις συντομεύσεις λέξεων,θα σας βγεί κανα όνομα :-D

 

Πάνω στην γρήγορη ανάγνωση διάβασα "σύζυγο" και κάτι δεν κολλούσε στο νόημα της πρότασης :X

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Skrutz efkola, το μέλι αυτό είναι μεν βιομηχανοποιημένο,αλλά παραμένει απο τα καλύτερα στο είδος του (βιομηχανοποιημένα),μια χαρά τρώγεται,βέβαια πιο παλιά πρίν αρκετές δεκαετίες και πρίν γίνουν η καταστροφές με πυρκαγιές κλπ και ήταν γενικός καλύτερα τα πράγματα,είχα ακούσει απο έγκυρες πηγές δικών μου ανθρώπων πως ήταν πραγματικά απο τα καλύτερα μέλια που κυκλοφορούσαν !

Δεν είναι σε καμμία περίπτωση το ίδιο τώρα,όμως δεν είναι και κακό συγκριτικά πάντα με άλλα προιόντα επώνυμα της κατηγορίας.

Και μια που το φερε η κουβέντα αν γνωρίζει κανείς πραγματικά καλό και αγνό μέλι που να μπορεί να βρεθεί εντός Αθήνας και να μην είναι και πανάκριβο ας ρίξει ενα μύνημα  :-)

http://www.spititoumeliou.gr/ τα παραγγέλνεις και έρχονται και είναι άριστα

εχω δοκιμάσει άπειρες φορές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Skrutz efkola, το μέλι αυτό είναι μεν βιομηχανοποιημένο,αλλά παραμένει απο τα καλύτερα στο είδος του (βιομηχανοποιημένα),μια χαρά τρώγεται,β

Έχω γνωστό παραγωγό εδώ στη Ρόδο που έστειλε τον Σεπτέμβριο 3 τόνους μέλι στην Αττική. Πέρασε ειδικό έλεγχο πρώτα. Η διαφορά του βιομηχανοποιημένου είναι η ομογενοποίηση που δεν μπορεί να κάνει ο ερασιτέχνης. Αφαιρεί μυρωδιές και κάνει κάθε σταγόνα να είναι ίδια σε γεύση μυρωδιά κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Skrutz efkola, το μέλι αυτό είναι μεν βιομηχανοποιημένο,αλλά παραμένει απο τα καλύτερα στο είδος του (βιομηχανοποιημένα),μια χαρά τρώγεται,βέβαια πιο παλιά πρίν αρκετές δεκαετίες και πρίν γίνουν η καταστροφές με πυρκαγιές κλπ και ήταν γενικός καλύτερα τα πράγματα,είχα ακούσει απο έγκυρες πηγές δικών μου ανθρώπων πως ήταν πραγματικά απο τα καλύτερα μέλια που κυκλοφορούσαν !

Δεν είναι σε καμμία περίπτωση το ίδιο τώρα,όμως δεν είναι και κακό συγκριτικά πάντα με άλλα προιόντα επώνυμα της κατηγορίας.

Και μια που το φερε η κουβέντα αν γνωρίζει κανείς πραγματικά καλό και αγνό μέλι που να μπορεί να βρεθεί εντός Αθήνας και να μην είναι και πανάκριβο ας ρίξει ενα μύνημα  :-)

πρόσφατα πήρα 2kg 6,5€ & 8€/kg πευκοθύμαρο και θυμάρι. Από παζάρι χωρίς μεσάζοντες στο Παλαιό Φάληρο κοντά στο ταικβοντό. Γενικά γίνονται σε πολλά μέρη στην Αθήνα. Αν ψάξεις όλο και κάτι ποιοτικό θα βρεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ 20/5 - 21/5

- Πατατάκια, γαριδάκια, ξηροί καρποί -30%

- Με αγορά 2 οποιονδήποτε αλκοολούχων ποτών* 500ml και πάνω, δώρο μια 6ευρη επιταγή

 

*εννοεί ουίσκι, ούζο, τσίπουρο κλπ

 

WrxEK4N.jpg

 

 

αλλά και οι μπύρες και τα κρασιά, αλκοολούχα ποτά σε 500άρες φυάλες δεν είναι; :ph34r:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ 20/5 - 21/5

- Πατατάκια, γαριδάκια, ξηροί καρποί -30%

- Με αγορά 2 οποιονδήποτε αλκοολούχων ποτών* 500ml και πάνω, δώρο μια 6ευρη επιταγή

 

*εννοεί ουίσκι, ούζο, τσίπουρο κλπ

 

WrxEK4N.jpg

 

 

αλλά και οι μπύρες και τα κρασιά, αλκοολούχα ποτά σε 500άρες φυάλες δεν είναι; :ph34r:

Θα ισχυει αραγε για Μπυρες ή Κρασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ELMastas,έχω συνηθίσει να τρώω εδώ και χρόνια μέλι από φίλους μελισσοκόμους από το χωριό και όσες φορές έχει τύχει να γευτώ αυτά τα μέλια(στα οποία σαφώς και θα υπάρχει διαβάθμιση,άλλο π.χ.το Αττική και άλλο το Spar),η διαφορά είναι έντονη.Το ίδιο και στο ελαιόλαδο.

Είναι μάλλον θέμα συνήθειας,γεύσης και αγνότητας προϊόντος,δεν το έγραψα για να ''σνομπάρω'' αυτά που βρίσκει κανείς στο ράφι του s.market...άλλωστε με την ίδια λογική, κάποιος που αγοράζει χρόνια βιομηχανοποιημένο μέλι ή λάδι,αν γευτεί το λάδι που βάζω εγώ στη σαλάτα μου πιθανότατα δε θα του αρέσει ή θα τον ξενίσει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ισχυει αραγε για Μπυρες ή Κρασια?

Μπα όχι. Τσέκαρα το click2shop στο site του ΑΒ, και δεν ισχύει σε κρασιά/μπύρες.

 

Και με μια αναζήτηση που έκανα, το ίδιο ίσχυε και προηγούμενη φορά (σελίδες 618 & 619)

 

Έχε χάρη που δεν έχω χρόνο, αλλιώς θα έκανα κατασκήνωση στην υποδοχή μέχρι να μου πιστώσουν 200 πόντους για 2 μπύρες. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...