Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με δύο 500αρες μπύρες των 2€, σύνολο 4€ δηλαδή, να δίνει 6€ δωροεπιταγη. Κάτι άλλο; :-D

Θα επρεπε με μεγαλα και καθαρα γραμματα, να γραφει οτι εξαιρουνται μπυρες και κρασια. Γιατι αν δεν κανω λαθος, ειναι και αυτα αλκοολουχα ποτα, σωστα? Εκτος αν παρουμε μπυρα χωρις αλκοολ, οποτε, πασο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τώρα τι συζητάμε... Δώρο μπύρες θα κάνανε.... 

 

Οκ στον ορισμό εμπίπτουν και οι μπύρες σαφώς αλλά δε μπορώ να δω και τα ψιλά γράμματα

Πάντως πέρισυ που το κοιτάξαμε συνέφερε πχ το τσίπουρο και το ουζο να πάρει κανείς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από το ΑΒ Βασιλόπουλο και έχει προσφορά τις σοκολάτες ΙΟΝ αμυγδάλου (και τις χωρίς) 100g τη συσκευασία των 3 1+1 δώρο στα 4,11€. Βγαίνει 0,69€ το τεμάχιο με αρχική τιμή τα 1,44€.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από το ΑΒ Βασιλόπουλο και έχει προσφορά τις σοκολάτες ΙΟΝ αμυγδάλου (και τις χωρίς) 100g τη συσκευασία των 3 1+1 δώρο στα 4,11€. Βγαίνει 0,69€ το τεμάχιο με αρχική τιμή τα 1,44€.

Και σ'άλλα έχει ξεκάρφωτες προσφορές πχ:

Αλλατίνη Μπισκότο Γεμιστό με επικάλυψη σοκολάτας 35gr 1+1 δώρο 0.46

Εlite Digestive 230gr 1+1 δώρο 1.46

Chipicao Minions 50gr 1+1 δώρο 0,48

Θήκες φύλαξης παλτών 1+1 δώρο 4.50

Θήκες φύλαξης κοστουμιών 1+1 δώρο 3.90

 

...και ποιος ξέρει άλλα πόσα. Θέλει ψάξιμο το Click2shop αλλά βαριέμαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από το ΑΒ Βασιλόπουλο και έχει προσφορά τις σοκολάτες ΙΟΝ αμυγδάλου (και τις χωρίς) 100g τη συσκευασία των 3 1+1 δώρο στα 4,11€. Βγαίνει 0,69€ το τεμάχιο με αρχική τιμή τα 1,44€.

Σ'αυτο εδω αναφερεσαι αν καταλαβα καλα ετσι δεν ειναι?

http://www.ab.gr/click2shop/PROINO-SNACKING-and-ROFIMATA/SOKOLATES/GEMISTES-ME-XIROYS-KARPOYS/SOKOLATA-AMYGDALOY-3-Ch-100-GR-EKPTOSI-0-15-EYRO/p/7090696

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς! Στο μεταξύ δεν είχαν βάλει τη συγκεκριμένη προσφορά στο φυλλάδιο του 15νθήμερου ούτε στη σελίδα του facebook και μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση. Πολύ σπάνια βάζει προσφορές η ΙΟΝ και η τιμή ανά τεμάχιο μπορεί να είναι και ιστορικό χαμηλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από το ΑΒ Βασιλόπουλο και έχει προσφορά τις σοκολάτες ΙΟΝ αμυγδάλου (και τις χωρίς) 100g τη συσκευασία των 3 1+1 δώρο στα 4,11€. Βγαίνει 0,69€ το τεμάχιο με αρχική τιμή τα 1,44€.

 

Επίσης έχει 1+1 δώρο την τριπλή συσκευασία της Lacta των 85gr, η οποία έχει ήδη πάνω -0,40€ και έτσι βγαίνει τελική τιμή 3,38€ οι 6 σοκολάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω απεσυρα το like μου στο ποστ του συμφορουμιτη, όχι επειδή δεν μου αρεσε το ποστ του (αντιθέτως, γι αυτό και εδωσα το like το μεσημερι) ή ότι φταιει αυτος σε κατι, αλλα επειδή πηγα (ουτε 2 ωρες από το ποστ, για να προλάβω...) σε Βασιλοπουλο και δεν υπηρχε η συγκεκριμενη προσφορα, καμια ΙΟΝ πολυσυσκευασια (ουτε στα 100γρ ουτε στα 70 κλπ), μονο μονές 100γρ, 70γρ κλπ αλλα σε καμια ΙΟΝ δεν υπηρχε προσφορα 1+1. Ουτε αδεια θεση να πεις ότι τελειωσαν, ουτε ταμπελακι γυρισμενο αναποδα όπως εχω δει πολλες φορες, ΤΙΠΟΤΑ. Επομένως 1) τσαμπα η βενζινη μου 2) πηγα και ψωνισα στον Σκλαβενιτη λοιπον τα ψωνια της ημερας (εβδομαδας) αφου ο "κραχτης"/προιον που με πηγε ΑΒ, απουσιαζε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Matrix, είσαι σίγουρος ότι έψαξεις καλά τους τριγύρω διαδρόμους; Σε όσα μάρκετ κι αν έχω πάει (Βασιλόπουλο, Μασούτη, Γαλαξία) για να αγοράσω ΙΟΝ, οι πολυσυσκευασίες βρίσκονται πάντα σε ειδικό stand/display... και όχι στο ράφι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απολυτα! Δεν υπηρχε τιποτα σε ακτινα 500μ.

Μαλιστα στο συγκεκριμενο μαγαζι, εχω δει αρκετες φορες τα σταντ με τις πολυσυσκευασιες ΙΟΝ, σημερα δεν υπηρχε σταντ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σήμερα στον Περισσό είχε και ΙΟΝ και Λακτα και Κιντερ 1+1 δώρο. Εγώ πήρα 1+1 ΙΟΝ και 1+1 Κιντερ για τα παιδιά.

 

Η kinder με τα 2,6€ είναι τριπλή συσκευασία και αυτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...