Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Nexus 299€ (Μονο για μελη) στο πλαισιο


alexx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα "ακόμα αναβαθμίζει η LG" και "η LG έχει κακό service" και "τα Samsung έχουν καλύτερο λειτουργικό" κλτ κτλ κτλ δεν έχουν νόημα για το νέο Nexus της LG αφού οι αναβαθμίσεις θα δίνονται άμεσα από τη Google. Κάτι σαν το σημερινό Galaxy Nexus, pure vanilla Android.

 

Στις τελευταίες γραμμές δες τι γράφω...γιατί σίγουρα δεν θα έχει 300 ευρώ που έχει τώρα το Nexus.

 

Φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προφανώς και δε θα έχει , τέτοια τιμή του χρόνου τέτοια εποχή..

 

Και εννοείται ότι τώρα που μιλάμε αξίζει το gnex

 

Απλά σου λέω ότι το θα είναι lg δε σημαίνει ότι θα έχει και τα αρνητικά των υπόλοιπων lg στο τομέα του software

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ah γμτ, πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γίνεται να το παραλάβω από κατάστημα κι ότι πρέπει σώνει και καλά να το φέρουν σπίτι, this sux...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thresh και εγω παραλαβη απο καταστημα ειχα βαλει αλλα στο μαιλ επιβεβαιωσης πανω πανω γραφει οτι για προσφορες web offer αν επιλεξεις παραλαβη απο καταστημα θα σε χρεωσουν κανονικη τιμη και πηρα τηλ και το αλλαξα μονος μου. Τριτη ειπαν θα μου το στειλουν. Σου ειπαν τιποτα εσενα?

 

Το ψιλοφοβαμαι για κραχτη επειδη βαλανε εξαντλημενο σχετικα γρηγορα. Μιλησα με 2 πωλητες το πρωι και τους ρωτησα απο στοκ πως παμε και μου ειπαν οτι ειμαι οκ. Βεβαια ο πρωτος μου ειπε οτι περιμενουν παραλαβη Δευτερα. Δεν ξερω γιατι δεν εχω μεγαλη εμπειρια απο παραγγελιες απο Πλαισιο. Ευελπιστω να ειναι πιο σοβαροι απο αντιστοιχα διαδικτυακα μαγαζακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ah γμτ, πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γίνεται να το παραλάβω από κατάστημα κι ότι πρέπει σώνει και καλά να το φέρουν σπίτι, this sux...

 

lol και τι σε χαλάει να το φέρουν στην πόρτα του σπιτιού σου ρε?? εκτός και αν κρύβεις κάτι εκεί... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τριτη ειπαν θα μου το στειλουν. Σου ειπαν τιποτα εσενα?

 

και μένα Τρίτη...

 

lol και τι σε χαλάει να το φέρουν στην πόρτα του σπιτιού σου ρε?? εκτός και αν κρύβεις κάτι εκεί... :P

 

βαριέμαι να περιμένω από τις 09:00-12:00 για να μου το φέρουν τελικά στις 12:30...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ah γμτ, πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γίνεται να το παραλάβω από κατάστημα κι ότι πρέπει σώνει και καλά να το φέρουν σπίτι, this sux...

Eγω γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο ΔΕΝ το παράγγειλα. Ηθελα να το παραλάβω απο κατάστημα για να τους πληρώσω με την επιδότησή μου αλλά δυστυχώς δεν γίνεται :mad: !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ah γμτ, πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γίνεται να το παραλάβω από κατάστημα κι ότι πρέπει σώνει και καλά να το φέρουν σπίτι, this sux...

το ίδιο και σε μένα, ξέρει κανείς με ποια μεταφορική το στέλνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνήθως παίρνουν τηλέφωνο πριν έρθουν, αν δεν σε βρουν υποθέτω ότι έρχονται άλλη μέρα...

ετσι ακριβως γινεται, meanwhile εχεις τη δυνατοτητα να πας να το παραλαβεις μονος σου απ'τη μεταφορικη τη στιγμη που δεν σε εχουν βρει και σου χουν αφησει σημειωμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...