Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 8 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

παιδια εχω ενα θεμα με την τιμονιερα μου...κανω 60 μοιρες αριστερα η δεξια και μετα το τιμονι στο παιχνιδι γυριζει μονο του πισω...exw tin speedlink darkfire.ξερει κανεις τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως το παιχνιδι ειναι συμβατο μονο με την g25 την g27 και την force gt (ολες ειναι τις logitech) και αυτο επειδη και ο τρις ειναι τιμονιερες με περιστροφη τιμονιου 900 μοιρες.

 

 

Νομιζω πως δεν γινεται να παιξεις με τιμονιερα που δεν ειναι 900 μοιρων. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο, ειναι ενα απο τα features που κανουν το παιχνιδι ρεαλιστικο. Να εισαι 100 χλμ απο τον προορισμο σου και να πατας περισσοτερο γκαζι σε μια στροφη και να ντελαπαρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια Ερωτηση πως προσθετω χαρτες στο game εχω κατεβασει και τους ειχα βαλει στα mods αλλα δεν τους ανοιγε...γινεται αλλιως;;; που πρεπει να τους βαλω;;;; και αν υπαρχει καποιο λινκ π δουλευει πειτε μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Mod θα πρεπει να ειναι σε μορφη scs. Αφου το βαλεις στο φακελο για τα Mods ανοιγεις το παιχνιδι και εκει που εχει το προφιλ σου πατας επεξεργασια. Μετα δεξια θα σου βγαλει την λιστα με τα Mods. Πατα ενεργοποιηση ολων και μετα εφαρμογη. Θα σε ξανα βγαλει στο προφιλ σου. Πατας συνεχεια και παιζεις το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια  μια ερωτηση σας παρακαλω .

 

Γνωριζει καποιος να μου πει  για το  παιχνιδι :   driving Simulator 2013 edition  που είναι για pc,  πως μπορω να κανω την ρυθμιση  ώστε να συνδεθει  με την τιμονιερα logitech g27 ?    γιατι οσο και να προσπαθησα δεν βρηκα  την καταλληλη  ρυθμιση (στο παιχνιδι)  και δυστυχως  λειτουργει μονο με το πληκτρολογιο.

Παρακαλω αν γνωριζη  καποιος ας μου αναφερει βημα προς βημα την καταλληλη ρυθμιση.

Σας ευχαριστω πολύ.

 

Υ.Γ  είναι δυο μερες που εχω στην κατοχη μου  την τιμονιερα g27  και μου ειπαν σε επικοινωνια μου στην επισιμη αντιπροσωπεια του εξωτερικου ότι για να ρυθμισω  την ανακρουση  και οτιδήποτε άλλο ώστε να γινει πληρες αληθοφανες σαν κανονικο τιμονι  αυτοκινητου,  θα πρεπει να κανω της ρυθμισης μεσα από το λογισμικο της logitech από το  pc.  Αυτο το  ρυθμιζης παιζοντας μονο σε pc , και όχι σε ps3.

Παντος οποιαδήποτε ρυθμιση κανω στο λογισμικο από το pc (και χωρις να εχω καταφερει να παιξω καποιο παιχνιδι στο pc)  απλα  μετα  δοκιμάζοντας το τιμονι  στο ps3,  συγκεκριμενα   στο gt5  η στο gt6  δεν εχει πραγματοποιηθεί καμια ρυθμιση, και η ανακρουση του είναι μεγαλη με αποτέλεσμα να μην είναι σωστη η οδηγηση. 

Παιδες  SOS αν  γνωριζει καποιος να με βοηθησει.

Ευχαριστω και παλι 

  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...