Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις το τσίμπησα κι εγώ, κάτι λιγότερο από 7 ευρώ για το Gold (κανονικό παιχνίδι + GoingEast) από G2a.com. Δεν είμαι νέος στο παιχνίδι αφού είμαι κάπου level 20 αν και έχω σχεδόν 2 χρόνια να παίξω (κάποτε όμως πραγματικά έλιωνα). Απλώς τόσο καιρό ήμουν με τα cracks και τα τόρεντ και κάπου βαρέθηκα. Αγορά σε πολύ αξιοπρεπή τιμή και τέρμα.

 

Γρήγορα τώρα στο ets2 site για να ανανεώσω τα αρχαία mods μου. Φέρνω και την Logitech G25 από το χωριό και αρχίζει νέο λιώσιμο.

 

Θέλω να το πάρω κι εγώ αλλά δεν ξέρω να πάρω το gold στα 6.8€ ή το collectors στα 9.3€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Collector's δίνει κάμποσα παραπάνω πράγματα, που άλλους μπορεί να τους ενδιαφέρουν, άλλους όχι. Νομίζω πως με τόση μικρή διαφορά στην τιμή, αξίζει κάποιος να κοιτάξει τη συλλεκτική έκδοση.

 

Τα skins δεν μου λένε κάτι, αλλά τα Scania challenges, το Bus Driver κλπ φαίνεται να έχουν πλάκα.

 

Περνάω τώρα το ZX Brutal+Sounds και συνεχίζω το δρομολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως όχι. Δήλωσα πως έχω registered EU VAT ή κάτι τέτοιο και μου αφαίρεσε όλο το φόρο (0%). Δεν χρειάζονται κάποιο αποδεικτικό για το εταιρικό ΑΦΜ, απλώς το επιλέγεις και τέρμα.


Δες παράδειγμα:

 

post-47640-0-18705000-1427910959_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Collector's δίνει κάμποσα παραπάνω πράγματα, που άλλους μπορεί να τους ενδιαφέρουν, άλλους όχι. Νομίζω πως με τόση μικρή διαφορά στην τιμή, αξίζει κάποιος να κοιτάξει τη συλλεκτική έκδοση.

 

Τα skins δεν μου λένε κάτι, αλλά τα Scania challenges, το Bus Driver κλπ φαίνεται να έχουν πλάκα.

 

Περνάω τώρα το ZX Brutal+Sounds και συνεχίζω το δρομολόγιο.

 

το STDS ειναι οτι πρεπει για να μαθεις να παρκαρεις για την πλακα σου, κοιτωντας μονο τους καθρεφτες

 

αυτο ειναι απο τα πιο χρησιμα mods

 

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=55&t=33411

 

και για το ETS

 

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=23731

 

(δεν αλλαζουν τη θεση του χαρτη, οπως φαινεται στα gif)

 

και αν παιζεις με τιμονι, με ενα 5ευρω σε αξεσουαραδικο αυτοκινητων και βαζεις εναν τεμπελη

 

και εισ' ωραιος, με το ενα χερι τιμονι και το αλλο ποντικι

 

(πατηστε το πρωτο link)

 

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=111&t=162141

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Προτιμώ να το βάλω και εδώ γιατί είναι κάπως ιδιάζουσα περίπτωση.

 

Έχω κουπόνι στο Steam -50% για το Euro Truck Simulator 2, όποιος ενδιαφέρεται ΠΜ. Εννοείται δωρεάν, αν και ένα συμβολικό trade θα εκτιμηθεί :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ευρω ομως τα θεωρω πολλα για το scandinavia expansion. Σε καμια εκπτωση θα το παρω σιγουρα. Βεβαια με 1.17 beta και μετα, εχει βελτιωθει το performance, τα γραφικα και το συστημα καιρου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ενω αν το λεγαν ETS3, θα το τσιμπαγες με την μια

 

"Να εισαι ευγενικος, να εισαι ευγενικος. Μην εκνεριζεσαι με τον καθενα. Εισπνοη.... Εκπνοη... Εισπνοη.... Εκπνοη... Ειμαι καλα"

 

Δεν θα ειχε νοημα να παρω το ets3 γιατι θα επρεπε να μπουν και αλλες χωρες, αλλα μπαινουν με την μορφη dlc οποτε δυσκολα θα βγει ets3 με αυτο το προγραμμα που εχουν. Το American Truck Simulator θα βγαλουν σε αρκετο καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-euro-truck-simulator-2-scandinavia-cd-key-compare-prices/

 

Γύρω στα 11-12 ευρώ από G2A. Δεν είναι άσχημα. Προσωπικά όμως θα περιμένω λίγες εβδομάδες, πρώτον γιατί τον τελευταίο καιρό έχω μπλέξει με αρκετά παιχνίδια και δεν προλαβαίνω για διαδρομές (GTA V, Pillars of Eternity και φυσικά το επερχόμενο Witcher 3). Και κυρίως γιατί τα διάφορα mods θα πρέπει να ανανεωθούν, ώστε να υποστηρίζουν και το DLC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αρχισω να εκνευριζομαι με τον καθενα μαλλον "ευγονικος" θα καταληξω

 

Η προταση μεσα στα εισαγωγικα ειναι η εσωτερικη μου φωνη. Προσπαθησα να μην γινω προσβλητικος στο μηνυμα και να μεινω on topic αλλα συνεχιζεις να εισαι αδικαιολογητα προσβλητικος. Το πρωτο πραγμα που εκανες οταν σχολιασα την τιμη ηταν να γινεις επιθετικος χωρις καν να ξερεις αν εχω δωσει λεφτα στο παιχνιδι, αν παιζω, αν ενδιαφερομαι κλπ κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...