Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν απαντω εξαρχης, γιατι δεν θελω να με πεις 2η φορα κακο σε μιση ωρα...

 

 

 

edit. παρε για να μην μεινεις με την απορια

http://answers.micro...9d7b9f0a?page=1, χωρις λυση (με ολα τα τεχνασματα δοκιμασμενα). Μετα απο 6 ωρες ταλαιπωριας και 2 φορες install, μια clean και μια πανω στα παλια μου 7, τα σουταρα.

Ουτε 12.6, ουτε 12.10, ουτε 12.1, ο ccc δεν εχει παρα μονο ρυθμισεις ενεργειας για την οθονη και τιποτα αλλο!! Μεχρι και registry hack δοκιμασα, τπτ. Ελαφρως πιο αργα απο τα 7, τι αλλο να δω...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να σαι καλα ρε φιλε!! Θα την παρω απο αμαζον ομως να γλυτωσω 500! Γαμωτο, τελευταιο κομματι, κατσε να προλαβω να ριξω παραγγελια!! Καλοι μου ανθρωποιιιιιι!! (τρεχω)

 

http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω ρε παιδια αν εχουμε κωδικο προσφορας παιζει την ωρα της αναβαθμισης και αφου πληρωσαμε να ζητησει win7 serial key και να πανε χαμενα τα λεφτα?Το λεω γιατι οπως λετε τα μπαλωνουν σιγα σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτο πως να γινει; Δεν το νομιζω, αυτο ομως που μπορουν να κανουν, ειναι να δεις οποτε θελουν αυτοι μηνυμα, οτι το prod key ειναι λαθος/παρανομο κλπ και να πρεπει να βαλεις αλλο. (αν και δεν νομιζω να φτασουν εκει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομίζω ότι κι απο torrent να τα κατεβαζαμε, πάλι μια χαρά θα έπαιζαν. Έχει αλλάξει τακτική η Microsoft. Τα 7ρια που μέχρι προχθές είχα ήταν πιο αξιόπιστα κι απο γνήσια...

 

Φίλε μου καλέ καλέ μου φίλε να τα περάσω και στο λαπιτόπι; Ότι μου πεις θα κάμω.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσο ετρεχε η προσφορα τα 8 απο τα 10 μηνυματα ηταν σχετικα με το λειτουργικο, τα προβληματα του, τις ομορφιες του, τις ασχημιες του κλπ. Αλλος μιλουσε για τον θειο, αλλος ελεγε τον προηγουμενο πειρατη, αλλος γυφτο και γυφτοπειρατη. Ολα εκεινα θα επρεπε να ειναι στο σχετικο θεμα που ειναι σε αλλο sub και οχι μεσα σε μια προσφορα. Με αυτο το μπαχαλο ολοι ρωτουσαν συνεχως τα ιδια και τα ιδια αφου γεμιζαν οι σελιδες και για να δει καποιος αυτα που αφορουσαν την προσφορα επρεπε να διαβασει 5-6 σελιδες ωστε να βρει 3-4 χρησιμα μηνυματα.

Τωρα, που εχει εδω και 3 μερες κλεισει η τρυπα της m$ οποτε δεν ισχυει και η προσφορα του τιτλου, σας ενοχλουν οι αναφορες σε προβληματα της εγκαταστασης;; Εκτος αν πραγματικα δεν γνωριζεις bluescorpion τι σημαινει driver-overscan/underscan-WDDM 1.1-ccc κλπ μιας και ειπες οτι δεν καταλαβες τιποτα (αν δεν ηταν ειρωνικο).

 

Manosfp, θυμαμαι οτι πριν 4-5 μερες καποιος ανεφερε οτι τα εβαλε σε δευτερο μηχανημα και δεν δεχτηκε το κλειδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει γίνει κάποια χρέωση στην κάρτα σας?

Πλήρωσα μέσω paypal από την πρώτη ημέρα, πήρα κωδικούς, εγκατέστησα τα 8αρια...ακόμη όμως χρέωση στην κάρτα μου δεν βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...