Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα δεσμεύει.. αν βλέπεις το λογιστικό σου υπόλοιπο ίδιο.Το διαθέσιμο είναι -15.

Τα τσέκαρα...δεν έχει έχει γίνει ούτε καν δέσμευση.

Στο paypal account μου τα έχει σε κατάσταση αναμονής (pending).

Προφανώς έπεσαν πολλές ενεργοποιήσεις μαζί και δεν προλαβαίνουν να κάνουν τους απαραίτητους ελέγχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα βαλει τα win 8n σε ενα pc χωρις να κανω ενεργοποιηση

Αγορασα την προσφορα και μου κατεβασε τα win8 pro

Πηγα να βαλω το serial στα win 8n αλλα λεει δε γινεται

Πηγα να βαλω αυτα που κατεβηκαν με την προσφορα αλλα μου λεει εγκατασταση απο την αρχη απο οτι καταλαβα και θα χασω οτι ειχα πριν

Υπαρχει καμια λυση για να μη τα ξαναπερναω ολα απο την αρχη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσέκαρα...δεν έχει έχει γίνει ούτε καν δέσμευση.

Στο paypal account μου τα έχει σε κατάσταση αναμονής (pending).

Προφανώς έπεσαν πολλές ενεργοποιήσεις μαζί και δεν προλαβαίνουν να κάνουν τους απαραίτητους ελέγχους.

 

Lamogio mode on:

Τρέχα ακύρωσε την κάρτα!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα βαλει τα win 8n σε ενα pc χωρις να κανω ενεργοποιηση

Αγορασα την προσφορα και μου κατεβασε τα win8 pro

Πηγα να βαλω το serial στα win 8n αλλα λεει δε γινεται

Πηγα να βαλω αυτα που κατεβηκαν με την προσφορα αλλα μου λεει εγκατασταση απο την αρχη απο οτι καταλαβα και θα χασω οτι ειχα πριν

Υπαρχει καμια λυση για να μη τα ξαναπερναω ολα απο την αρχη ?

 

Δοκίμασε την λύση του Aissaris Σελιδα 20 του thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νεα ειναι οτι τα win 8 που παρουσιασε και αγορασαμε με 15 & 30 ευρω η μαικροσοφτ λειπουν αρκετες εφαρμογες οι οποιες θα γινουν μονο με επιπλεον πληρωμη αρα αγορασαμε beta .Τα win8 που θα εχουν ολες τις εφαρμογες θα εχουν πολυ μεγαλυτερη τιμη,αυτο το εμαθα απο φιλο που οργανωνει την μηχανοργανωση μεγαλων εταιρειων καθως και την πωληση και τοποθετηση λογισμικου. Γιαυτο απεκλειε η microsoft εταιρειες και εμπορικες επιχειρισεις?

Θα ηθελα να μην ειναι αληθεια γιατι θα ειναι η εκδικηση της microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νεα ειναι οτι τα win 8 που παρουσιασε και αγορασαμε με 15 & 30 ευρω η μαικροσοφτ λειπουν αρκετες εφαρμογες οι οποιες θα γινουν μονο με επιπλεον πληρωμη αρα αγορασαμε beta .Τα win8 που θα εχουν ολες τις εφαρμογες θα εχουν πολυ μεγαλυτερη τιμη' date='αυτο το εμαθα απο φιλο που οργανωνει την μηχανοργανωση μεγαλων εταιρειων καθως και την πωληση και τοποθετηση λογισμικου. Γιαυτο απεκλειε η microsoft εταιρειες και εμπορικες επιχειρισεις?

Θα ηθελα να μην ειναι αληθεια γιατι θα ειναι η εκδικηση της microsoft.[/quote']

 

Δε θυμάμαι με το που πλήρωσα και κατέβασα τα 8ρια να υπέγραψα πουθενά ότι απαρνιούμαι τον αγαπημένο μου θείο...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξανακανω την ερωτηση.Εχω γνησιο κλειδι των 7 (αγορασμενα βεβαια πριν το σεπτεμβριο) και λαπτοπ me vista.Αν δηλωσω να κανω αναβαθμιση απο τα 7 βαλω το γνησιο κλειδι των 7 .....

α)Θα γινει η αναβαθμιση η πρεπει να βαλω στο λαπτοπ τα 7αρια εστω και μαιμου(ta vista ειναι γνησια).

β)Ο κατοχος του νομιμου κλειδιου των 7 θα μπορει να συνεχισει να τα λειτουργει κανονικα η θα εχει προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκάζεσαι να κάνεις την ίδια ερώτηση γιατί είναι τόσο πολύ καινούρια που κάνεις δεν μπορεί να σου δώσει υπεύθυνη απάντηση..

α) Λογικά θα γίνει.

β) Αν λειτουργεί όπως στα 7 ναι θα μπορεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκάζεσαι να κάνεις την ίδια ερώτηση γιατί είναι τόσο πολύ καινούρια που κάνεις δεν μπορεί να σου δώσει υπεύθυνη απάντηση..

β) Αν λειτουργεί όπως στα 7 ναι θα μπορεί..

Ευχαριστω για την απαντηση αλλα δεν καταλαβα το δευτερο.Ισως δεν το εξεφερα καλα.

Εννοω με το κλειδι να κανουν κανονικα αναβαθμιση τα vista σε 8 και εφοσον γινει αυτο το λαπτοπ να εχι τα 8αρια ενω το dektop απο το οποιο και προερχεται το γνησιο κλειδι να συνεχισουν να λειτουργουν απροσκοπτα τα 7αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τα νεα ειναι οτι τα win 8 που παρουσιασε και αγορασαμε με 15 & 30 ευρω η μαικροσοφτ λειπουν αρκετες εφαρμογες οι οποιες θα γινουν μονο με επιπλεον πληρωμη αρα αγορασαμε beta .Τα win8 που θα εχουν ολες τις εφαρμογες θα εχουν πολυ μεγαλυτερη τιμη,αυτο το εμαθα απο φιλο που οργανωνει την μηχανοργανωση μεγαλων εταιρειων καθως και την πωληση και τοποθετηση λογισμικου. Γιαυτο απεκλειε η microsoft εταιρειες και εμπορικες επιχειρισεις?

Θα ηθελα να μην ειναι αληθεια γιατι θα ειναι η εκδικηση της microsoft.

 

τι εφαρμογές? apps? λογικό...

 

ta 15/30 euro είναι αναβάθμιση, όχι stand alone πακέτο, αυτά θα τα δούμε στην κλασική τιμή και θα είναι και πάλι το ίδιο πράγμα που αγοράσαμε με 15/30...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lamogio mode on:

Τρέχα ακύρωσε την κάρτα!

Φαντάζομαι ότι αν είχα πέσει θύμα απάτης, δεν θα μου έδιναν γνήσια κλειδιά ενεργοποίησης και μάλιστα με επίσημο mail από την Microsoft.

Επίσης χρησιμοποιώ πάντα prepaid κάρτα για ιντερνετικές αγορές οπότε είμαι cool :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...