Προς το περιεχόμενο

Star Wars: Episode 7 [2015]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αλλα το Avatar ήταν μια κανούργια ταινία, άσχετα ότι το σενάριο έμοιαζε με παλιότερες ταινίες/cartoon, το JW ήταν υποτίθεται sequel τον προηγούμενον, δηλαδή βασίστηκαν πλήρως στη νοσταλγια του κόσμου κι όχι στο πως θα κάνουν μια καλή ταινία, το οποιο βλέπουμε σε μεγαλο βαθμό και στο SW7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά αν σκεφτείς σε πόσα πράγματα πανηγυρίζει κάποιος χωρίς να πηγαίνει κάτι στην τσέπη του, αυτό είναι το λιγότερο...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει πάντως που βλέπει κόσμο να πανηγυρίζει...

 

Λες και εμείς θα τα πάρουμε... :P

 

Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση δεν θα πανηγυρίζαμε, αλλά εδώ μιλάμε για  Avatar και Τιτανικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτες πωλησεις για την πιο Overrated ταινια του 2015 τουλαχιστον.

Απίστευτο ήταν το promotion, σε Η.Π.Α. & Η.Β. δε νομίζω να έχει προηγούμενο. Οπου και αν κοιτάξεις, ότι και αν κάνεις. Οι πωλήσεις αυτό αντικατοπτρίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο ήταν το promotion, σε Η.Π.Α. & Η.Β. δε νομίζω να έχει προηγούμενο. Οπου και αν κοιτάξεις, ότι και αν κάνεις. Οι πωλήσεις αυτό αντικατοπτρίζουν

 

Ναι και εδώ γαμήθηκαν στο promotion. Πως αλλιώς θα περνούσε τον μαδερφακερ, ενώ όλες οι κασσάνδρες έλεγαν (βάζω και τον εαυτό μου) ότι θα βγει δεύτερο;

 

2,18 εκατομμύρια ευρώ έσοδα μέσα σε δύο εβδομάδες, ενώ ο μαδερφακερ 2,48 εκατομμύρια ευρώ σε τρεις εβδομάδες με μηδαμινό promotion. Κάτι εισίτηρια έδινε τζάμπα σε αεροπλάνα, αλλά κλαιν.

 

http://www.boxofficemojo.com/intl/greece/?yr=2016&wk=01&p=.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εδώ γαμήθηκαν στο promotion. Πως αλλιώς θα περνούσε τον μαδερφακερ, ενώ όλες οι κασσάνδρες έλεγαν (βάζω και τον εαυτό μου) ότι θα βγει δεύτερο;

 

2,18 εκατομμύρια ευρώ έσοδα μέσα σε δύο εβδομάδες, ενώ ο μαδερφακερ 2,48 εκατομμύρια ευρώ σε τρεις εβδομάδες με μηδαμινό promotion. Κάτι εισίτηρια έδινε τζάμπα σε αεροπλάνα, αλλά κλαιν.

 

http://www.boxofficemojo.com/intl/greece/?yr=2016&wk=01&p=.htm

 

Και γω νόμιζα αναφερόσουν σε Samuel Jackson - The Avengers... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ενώ όλες οι κασσάνδρες έλεγαν (βάζω και τον εαυτό μου) ότι θα βγει δεύτερο;

We keep using this phrase, but i don't think we know what it means...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Την Κασσάνδρα δεν την πίστευε κανείς κι οι προβλέψεις της δεν έπεφταν ποτέ έξω...

 

Το "διαψεύστηκαν οι Κασσάνδρες"¨είναι μια μλκια και μισή... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο ήταν το promotion, σε Η.Π.Α. & Η.Β. δε νομίζω να έχει προηγούμενο. Οπου και αν κοιτάξεις, ότι και αν κάνεις. Οι πωλήσεις αυτό αντικατοπτρίζουν

 

Οι πωλήσεις ΠΑΝΤΑ αυτό αντικατοπτρίζουν. Ποτέ δεν έχουν σχέση με την ποιότητα της ταινίας, καθώς όπως εξήγησα και νωρίτερα, από τον κόσμο που θα πάει την πρώτη μέρα να δει την ταινία, και χωρίς να έχει ακουστεί ακόμη καμία απολύτως κριτική, ξέρουμε χοντρικά τι λεφτά θα βγάλει η ταινία.

 

Αυτό ισχύει και για ταινίες που θάφτηκαν και θεωρήθηκαν από πολύ κόσμο χάλια ή έστω χλιαρές ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και το έχουμε δει ουκ ολίγες φορές άλλωστε. Πολύ διαφήμιση = πολλά έσοδα. Η Ντίζνεϊ όμως έσπασε κάθε προηγούμενο ρεκόρ διαφήμισης και αυτό δε μπορούν να το κάνουν συνέχεια, όχι απλά γιατί θέλει χρήμα, αλλά γιατί θα τους πάρει ο κόσμος χαμπάρι

 

 

την πιο Overrated ταινια του 2015 τουλαχιστον.

Ελάχιστοι θα διαφωνίσουν με αυτή τη φράση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...