Προς το περιεχόμενο

Παράπονα από το e-shop


zacharias99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά δεν μπορεί από μεμονωμένα περιστατικά (μη επιβεβαιωμένα ) να ενοχοποιείται  ένα κατάστημα και όχι δεν έχω καμιά σχέση με το e-shop μόνο ως ευχαριστημένος πελάτης πιστεύω έχω το δικαίωμα να μπορώ να κάνω αντίλογο σε ένα θέμα που μπορεί να έχει απώτερους σκοπούς από κάποιους μου χρησιμοποιούν το forum για τρίτους λογούς!! .

ευχαριστώ

Το τερματησες και ψοφησε. Τι αποτερους σκοπους ρε συ πλακα μας κανεις???Για το eshop μιλαμε που μεχρι και απο το skroutz βγηκε και ασε που ενας Θεος ξερει τι χρηματα χρωσταει συνολικα :)

 

Σε topic Με θεμα Παραπονα απο το Eshop τι ακριβως ηθελες να διαβασεις????Τι ομορφες κοπελες που εχει για προσωπικο?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τερματησες και ψοφησε. Τι αποτερους σκοπους ρε συ πλακα μας κανεις???Για το eshop μιλαμε που μεχρι και απο το skroutz βγηκε και ασε που ενας Θεος ξερει τι χρηματα χρωσταει συνολικα :)

 

Σε topic Με θεμα Παραπονα απο το Eshop τι ακριβως ηθελες να διαβασεις????Τι ομορφες κοπελες που εχει για προσωπικο?

βραδιατικα τους ξυπνησα ολους απο τα γελια

κοντεψα να πνιχτω και απο το τσιγαρο

να σαι καλα  φιλε !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως αυτο εννοουσα και δεν ειχα διαθεση να παραπληροφορησω (σε καμια περιπτωση "ΑΔΙΚΕ").

Δεν είπα πως το έκανες εσκεμμένα.

Απλά το έχουμε ξεκαθαρίσει το θέμα των "μεταφορικών" πολλές φορές σ'αυτό το νήμα (πχ δες λίγες σελίδες πίσω).

 

Απλά δεν μπορεί από μεμονωμένα περιστατικά (μη επιβεβαιωμένα ) να ενοχοποιείται  ένα κατάστημα...

Τα θετικά μεμονωμένα περιστατικά που αναφέρονται εδώ δηλαδή είναι επιβεβαιωμένα;

Ευχάριστο και αστείο το ποστ σου όντως :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θέμα υπάρχει για να βγαίνει ένα συμπέρασμα για την πολιτική του e-shop, σε συγκεκριμένους τομείς όπου εμείς ως καταναλωτές θεωρούμε ότι αδικηθήκαμε.

πχ. Πριν χρόνια τους είχα πάει έναν εξ. δίσκο της seagate o οποίος είχε και σύνδεση e-sata.

Έκανα λοιπόν το λάθος να αφήσω μέσα το καλώδιο e-sata το οποίο είχα αγοράσει εγώ.

Ο δίσκος επεστράφη επειδή πέρασε τα τεστ τους, αλλά το καλώδιο είχε κάνει φτερά... :)

Και που τους το είπα, νααα....

Και μιας και ο χρόνος μου ήταν πολυτιμότερος από ένα ψοροκαλώδιο, δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.

 

Συμπέρασμα για το αν είναι καλό η κακό κατάστημα προφανώς δεν βγαίνει από το θέμα εδώ. Το e-shop διεκπεραιώνει πάνω από ένα εκατομμύριο παραγγελίες το χρόνο.

Οπότε @corsair04 δεν υπάρχει λόγος να "στραβώνεις".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω παραγγελια παρασκευη βραδυ και πληρωνω με web banking.

περνω πρωι σαββατου για επιβεβαιωση για να προχωρισει η παραγγελια

και το ΜΟΣΧΑΡΙ στο λογιστηριο μου λεει οτι θα την δει δευτερα πρωι!!!

KAI ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟ *****SITE ΣΑΣ??

της λεω "web banking μ***κια .. δε λεει ε?" και μου λεει δεν γνωριζω τι να σασ πω και κατι αλλες μπουρδεσ που δεν ακουσα γιατι

ημουν με την τσιμπλα στο ματι χωρις καφε και την γα***σταυριζα ασυστολα. (δε μου το κλεισε! :mellow: )

μετα της λεω συνδεσε με με καποιον υπευθθνο .. και με συνδεσε με τις πωλησεις το βλημα.

μετα εδωσα feedback sto site tous οπου εχει και ενα box για προτασεις επιλυσης του προβληματος μου οπου εγρψα να την βαλουν καθαριστρια καλυτερα.

 

αυτα .. απλα ηθελα να τα πω καπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω παραγγελια παρασκευη βραδυ και πληρωνω με web banking.

περνω πρωι σαββατου για επιβεβαιωση για να προχωρισει η παραγγελια

και το ΜΟΣΧΑΡΙ στο λογιστηριο μου λεει οτι θα την δει δευτερα πρωι!!!

KAI ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟ *****SITE ΣΑΣ??

της λεω "web banking μ***κια .. δε λεει ε?" και μου λεει δεν γνωριζω τι να σασ πω και κατι αλλες μπουρδεσ που δεν ακουσα γιατι

ημουν με την τσιμπλα στο ματι χωρις καφε και την γα***σταυριζα ασυστολα. (δε μου το κλεισε! :mellow: )

μετα της λεω συνδεσε με με καποιον υπευθθνο .. και με συνδεσε με τις πωλησεις το βλημα.

μετα εδωσα feedback sto site tous οπου εχει και ενα box για προτασεις επιλυσης του προβληματος μου οπου εγρψα να την βαλουν καθαριστρια καλυτερα.

 

αυτα .. απλα ηθελα να τα πω καπου...

Ηθελες δηλαδη να ξεσπασεις σε μια εργαζομενη που δεν φταιει και την προσβαλες χωρις σου το κλεισει και ηρθες να μας κοκορευτεις?Σε εναν ψυχολογο να το πεις καλυτερα. :devil:  (Εΐπαμε να κριτικαρουμε,αλλα δεν ειναι τροπος να βριζεις τον καθε εργαζομενο που στο κατω,κατω δεν εχει στησει αυτος το συστημα αγορων του e-shop.Αν ηταν η μανα σου η η αδερφη σου θα σου αρεσε να της μιλαγε καποιος ετσι?)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω παραγγελια παρασκευη βραδυ και πληρωνω με web banking.

περνω πρωι σαββατου για επιβεβαιωση για να προχωρισει η παραγγελια

και το ΜΟΣΧΑΡΙ στο λογιστηριο μου λεει οτι θα την δει δευτερα πρωι!!!

KAI ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟ *****SITE ΣΑΣ??

της λεω "web banking μ***κια .. δε λεει ε?" και μου λεει δεν γνωριζω τι να σασ πω και κατι αλλες μπουρδεσ που δεν ακουσα γιατι

ημουν με την τσιμπλα στο ματι χωρις καφε και την γα***σταυριζα ασυστολα. (δε μου το κλεισε! :mellow: )

μετα της λεω συνδεσε με με καποιον υπευθθνο .. και με συνδεσε με τις πωλησεις το βλημα.

μετα εδωσα feedback sto site tous οπου εχει και ενα box για προτασεις επιλυσης του προβληματος μου οπου εγρψα να την βαλουν καθαριστρια καλυτερα.

 

αυτα .. απλα ηθελα να τα πω καπου...

 

Μπράβο ρε μεγάλε. Καλά της έκανες. Μπράβο σου που ήρθες και στο φόρουμ να το παραδεχτείς δημοσίως. Τώρα η κατάσταση έχει βελτιωθεί και η εταιρία σε πήρε πολύ σοβαρά και απο αύριο κιόλας θα προσλάβει νέους υπαλλήλους με σκοπό να σε εξυπηρετήσει καλύτερα. Μην σε νοιάζει που αύριο είναι Κυριακή. Για σένα τίποτα δεν σταματάει προφανώς να λειτουργεί τα σαββατοκύριακα, ούτε καν τα τραπεζικά εμβάσματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε μεγάλε. Καλά της έκανες. Μπράβο σου που ήρθες και στο φόρουμ να το παραδεχτείς δημοσίως. Τώρα η κατάσταση έχει βελτιωθεί και η εταιρία σε πήρε πολύ σοβαρά και απο αύριο κιόλας θα προσλάβει νέους υπαλλήλους με σκοπό να σε εξυπηρετήσει καλύτερα. Μην σε νοιάζει που αύριο είναι Κυριακή. Για σένα τίποτα δεν σταματάει προφανώς να λειτουργεί τα σαββατοκύριακα, ούτε καν τα τραπεζικά εμβάσματα.

δεν έχει σημασία που είναι Κυριακή είναι ανοιχτά τα μαγαζιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...